צוברי גז בטיחות! ירושלים!
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

צוברי גז בטיחות! ירושלים! 

מאת    [ 26/06/2012 ]
מילים במאמר: 479   [ נצפה 4827 פעמים ]

 
 

בסיורים שערכתי, כטכנאי גז. נתקלתי בצוברי גז המוטמנים בחצרות בינינים שמתועדים להלן,בדקתי ומצאתי שצוברים אלה הוטמנו ללא היתר על אף האמור בסעיף 145 לחוק תכנון ובניה ,כלומר הם בגדר עבירות בניה,הרשתי לעצמי להתלונן על עבירות אלה,מתוך דאגה לשלום הציבור, תמצית הבעיה היא שבמצב הנוכחי ,האחריות על בטיחות הצוברים נופלת בין הכסאות ,ולמעשה איש אינו אחראי.הרשות המוסמכת לעינין זה היא הרשות המקומית,מכוחו של חוק התו"ב. אולם עד כה לא נעשה דבר בנידון, כל עוד לא קרה כלום- הכל בסדר, אך ברקע מרחפים שני חששות, 1, בהעדר פיקוח אמיתי על חברות הגז והצוברים, סביר להניח כי קיימים בהם ליקויי בטיחות חמורים ורואים זאת בתמונות,ראה מקרה אסון ורסאי,גשר המכביה,האסון בנתניה ולאחרונה בהר הרצל,אם חס וחלילה יתרחש יום אחד אירוע בטיחותי שיגבה עוד חיי אדם [מספיק ויותר לנו] תתנהל חקירה, ואז יתברר שמיבן כל הרשויות הקשורות לעינין ,היחידה שיש לה אחריות מוגדרת בחוק היא הרשות המקומית.אמליץ לעיין בדו"חות ביקורת של עיריות ירושלים וגבעתיים בעינין זה. הדברים זהים בכל הארץ, חברות הגז מטמינות צוברי גז בחצרות בלי שמתבצעת כל בדיקה אובייקטיבית לגבי בטיחותם!
כאן מדובר בבטיחות!!!!!!!!!!!!!!! אז חשפתי בפניכם בכלבוטק בנצוחו של רפי התותח ושרית לוי התחקירנית המדהימה שעשתה עבודה יסודית! עובדה אף גורם לא היה מוכן להגיע ולעמוד מול רפי גינת אם מנהלי חברות הגז,אם בעלי חברות הגז ואם כל גורם הקשור לענף הגז! וכאן אצהיר למזלם!
חברות הגז טוענות שיש בידן אישור של מפקח עבודה במשרד התמ"ת להטמנה, אבל האישור הזה לא אומר כלום ולא שווה כלום. בקשו לראות אותו ותיווכחו בעצמכם.

אם יש לכם צובר גז בחצר, אי אפשר לדעת אם הוא עומד בדרישות הבטיחות המפורטות בתקן ישראלי 158.

פנו למחלקת הפיקוח על הבניה בעירכם, והתלוננו על כך שהצובר בחצרכם הוטמן ללא היתר בניה, ודרשו לראות אישור שהצובר עומד בדרישות התקן הנ"ל.

אם יש שאלות, אשמח לענות. תושבי ירושלים ניתן לברר אם לצובר יש היתר בניה בחברת הגז,או בעיריה,אגף הנדסה,מח" רישוי בניה, טלפון 02-6297648

דוד רביבו, טכנאי גז revivor5@walla.com

קראתי את תשובת חב' פזגז. [חלק מ התכתבות עם גורם ממשלתי שלא יכול לספק לי תשובות מי יכול? מוזמן!]

אי אפשר להתייחס ברצינות לחברה המצהירה הצהרות לגבי המוצרים של עצמה, בחזקת הנחתום המעיד על עיסתו.

כפי שבטיחותן של מכוניות נבדקת ע"י מכון רישוי, וכפי שמכשירי חשמל נבדקים ע"י מכון התקנים, כך גם הצוברים חייבים להיבדק ע"י גוף אובייקטיבי.

אני חוזר ומעלה את טענתי כי על פי חוק התכנון והבניה הגוף האובייקטיבי האחראי לדאוג כי הצוברים יהיו בטיחותיים הוא הרשות המקומית.

כאשר מדובר בחיי אדם יש לעשות מאמץ ולפעול בהתאם, שכן הבטיחות היא לתועלת כולם !

טפסים ומידע על איך להוזיל את מחירי הגז ובטיחות צוברי הגז ולמי להגישם אפשר למצוא באתר שלי יש עוד קישורים לאתרים נוספים ,בצד שמאל באתר תחת תגית טכנאי גז באדום, ומקצוענים בכחול, כנסו ישמו ודווחו ובעיקר תהנו!

כנסו ותחסכו ולא תסתכנו ! מחירי הגז והבטיחות! פזגז,סופרגז,אמישראגז, חברות גז! כלבוטק! (פזגז)

בכבוד רב, תשובה ליצחק כי אלי עימי ועמכם ונשמרתם לנפשותכם https://www.facebook.com/drevivo2 - - הכי פצצה בירושלים לצפיה בתמונות כנסו לקישור

דוד רביבו. http://www.gas02.co.il/?page=home

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב