דף הבית

הרשם  |  התחבר

הנחיות עריכה לאתר מאמרים

רשת מאמרים הנה רשת הפצת מאמרים מקצועיים לשימוש חופשי באינטרנט. בעת הגשת מאמרים לפרסום באתר עליך להסכים לתנאי השירות, ובכך לאפשר למנהלי אתרים ומנהלי תוכן שימוש במאמריך בתכנים המקוונים שלהם.מסמך הנחיות העריכה מיועד להסביר לך הכותב מהן דרישות האיכות שלנו.

הנחיות תוכן

 1. תקינות שפה - קודם להגשת מאמר קרא את המאמר שלך על מנת לוודא כי הוא כתוב בשפה תקינה (כתיב, דקדוק, פיסוק ומבנה).
 2. מקוריות - כל מאמר שאתה מגיש צריך להיות מאמר שכתבת בעצמך ו/או מאמר שהנך בעל הזכויות היחיד שלו, ושלא פורסם באופן מקוון קודם לכן. פרסום מאמר של כותב אחר חייב להעשות בשמו של הכותב. אין לפרסם תרגום של מאמר ללא אישור המחבר מראש
 3. איכות התוכן - מאמרים מוגשים חייבים להיות שימושיים, אינפורמטיביים ואמינים. מקרי מחקר, נסיון אישי, ניתוח ופרשנות הנם החומרים הנכונים למטרה זו.
 4. מאמרים אינם יכולים להתייחס לנושאי התוכן הבאים:

  שימוש בשפה גסה, אלימות, גזענות או ביטוי ישיר נגד אדם או קבוצה, ספאם ותוכן המתייחס לפריצת תוכנות, סמים, פורנוגרפיה או תוכן המיועד למבוגרים בלבד, הימורים או קזינו, פרסום מוצר באופן ישיר, עידוד הפרת החוק או עידוד הפרת זכויות של אחר, חלונות קופצים, או כל מידע המתערב בזרימת הניווט באתר, חזרה על מלות מפתח ללא רלוונטיות לתוכן המסמך, תוכן שקרי או מניפולטיבי הנועד להעלות את דירוג אתר הכותב במנועי חיפוש, תוכן המקדם מכירת כלי נשק, משקאות אלכוהוליים, טבק ומוצריו, או חיקויים המפרים זכויות יוצרים, קישורים אקטיביים לתכניות שותפים.
 5. אין לפרסם פרסומות למוצרים,  או מידע "מטעם". על המאמר לעסוק בנושאים מיקצועיים בלבד.

 מבנה מאמרים 

 1. הגבלות אורך מאמר-
  כותרת המאמר יכולה להכיל מכסימום של 150 תוים, וצריכה להיות כתובה בשפה טבעית ללא סימנים מיוחדים ומיותרים, גוף המאמר יכול להכיל מינימום 350 מילים ומקסימום של 15,000 תוים, מידע על הכותב יכול להכיל מקסימום של 700 תוים.
 2. אופטימיזציה של כותרות – מאחר וכל התכנים באתר מאמרים זוכים לחשיפה גבוהה במנועי החיפוש, כותרת המאמר תהיה הגורם המרכזי לכניסת גולשים אליו. אנא כתוב כותרת המטמיעה בה "מלות מפתח" ומתארת במדוייק את עולם התוכן לגביו מתייחס המאמר. 
 3. קישור לאתרך ולכתובת הדואר האלקטרוני שלך (עד 3 קישורים למאמר) - יכולים להופיע במאמר או בתיבת המידע על הכותב, או בשניהם. נא וודא כי הקישורים שהכנסת כתובים במלואם כולל פתיח http:// ומפנים לאתר פעיל שאינו מבצע פעילות ספאם. 
   
 4.  נא לא  לסיים כותרת מאמר בנקודה. פסיק,
 5. בתמונת הכותב המוצגת במסך כותב, מותר השימוש רק בתמונתו של הכותב. אין להשתמש בסימנים מסחריים, לוגו מסחרי, תמונות מוטבעות עם כיתוב ותמונות אחרות שאינן תמונתו של הכותב עצמו.
 6. נא לא להשתמש ברשימת התוים הבאה בתוך כותרת של מאמר:     /   "   %   &  
  המערכת אינה תומכת ברשימה זו של סימנים, ושימוש בהם בכותרת מאמר יבטל את תצוגת המאמר. במקום סימן גרשיים, ניתן להשתמש בשני סימני גרש ''.
 7. שימוש בתגיות HTML צריך להיות מינימלי. בגוף המאמר יכולות להיכלל רק התגיות הבאות: <strong> <u> <em> <pre> <li> <blockquote> <ul> <ol> <i> <b><u>

  קישורים פעילים  <a> יכולים להיות בתיבת המידע על הכותב ובגוף המאמר. כל התגיות האחרות יוסרו מהמאמר שיוגש באופן אוטומטי. 
 8. שימוש בגופן מודגש נא לא להשתמש בגופן מודגש (Bold) בתוך המאמר. הדבר פוגע בנראות ובנוחות הקריאה של המאמר.
 9. שימוש במלות מפתח הנו מרכיב חשוב בדירוג המאמר שלך בתוצאות מנועי חיפוש, כמו גם בתוצאות החיפוש הפנימיות לאתרנו. אנא הוסף רשימת מלות מפתח רלוונטיות מופרדות בפסיק.  
 10. מיקום המאמר שלך בקטגוריה הנכונה הנו חשוב ביותר, אנא עבור על רשימת כל הקטגוריות על מנת לוודא שאתה מגיש את המאמר לקטגוריה המתאימה ביותר. במקרה ולא הצלחת לאתר קטגוריה מתאימה, אתה יכול להציע חדשה, ובמידה ותמצא מתאימה היא תאושר באופן אוטומטי.
 11. אנא הסר כל מעברי השורה המיותרים, ובמיוחד בסופו של המאמר - הדבר עלול לגרום למיקום לא אטרקטיבי של שורות הקרדיט לכותב המאמר.

פרופיל כותב

 1. תמונת  כותב יכולה להיות רק תמונת פנים של כותב המאמר ללא כיתוב כלשהו.
  לא יתקבלו לוגויים של חברות ותמונות שאינן תמונות פנים, ולא יתקבלו תמונות פנים ובהן כיתוב נוסף כלשהו.
 2. שם כותב אינו יכול להיות שם של חברה מסחרית, וחייב להיות את שמו הפרטי ושם המשפחה של הכותב.
  ניתן להוסיף לשם הכותב תואר רשמי מקצועי - ד"ר/ עו"ד/ רו"ח.

הגש מאמר כעת


מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב