דף הבית

הרשם  |  התחבר

אודות אתר "מאמרים"

אתר " מאמרים" הינו ספריית מאמרים מקצועיים להפצה מחודשת ברשת האינטרנט, השימוש באתר הינו חופשי ואינו כרוך בתשלום.

האתר מהווה נקודת מפגש וצומת של הפצת ידע בין כותבי מאמרים מקצועיים מומחים בתחומם המעוניינים בחשיפה של מאמרים פרי עטם, לבין מנהלי תוכן ומנהלי אתרים המעוניינים לקבל תוכן איכותי ומהימן, חופשי לשימוש, על מנת להפיצו מחדש ולפרסם אותו באתרם, או ברשימות התפוצה שלהם, תוך מתן קרדיט הולם לכותבים.

אתר מאמרים מתופעל על ידי הצוות המיקצועי של חברת מורנו'ס המתמחה בשיווק באינטרנט וקידום אתרים. דבר המבטיח לך ככותב מאמרים חשיפה מקסימלית לתכנים ומאמרים שתפרסם באתר. התכנים באתר מפורסמים רק לאחר בדיקתם על ידי צוות עורכי האתר בהנהלתי -  מיכל מורנו, עורכת ראשית לאתר "מאמרים", ובעלת תואר שני בלימודי מידע.

אתר "מאמרים" מכיל ספריה רחבה ומקיפה של מאמרים מקצועיים לשימוש חופשי, ורשימת המאמרים המתפרסמים בו מתעדכנת באופן שוטף עם הצטרפותם של כותבים חדשים המסקרים באופן קבוע טווח רחב של תחומי עניין ותוכן.  

אנו מאמינים כי " תוכן חופשי" איננה רק סיסמא אלא תפיסת עולם סדורה על פיה הידע האנושי שייך לכלל האנושות וכי הגישה אליו צריכה להישאר פתוחה וחופשית לכל. המאמרים המתפרסמים באתר נסקרים באופן מיקצועי ע"י אנשי המערכת של אתר "מאמרים"  טרם פירסומם, תהליך זה נועד לוודא כי המאמרים עומדים בסטנדרטים המקצועיים הנדרשים .

כותבי המאמרים שיפורסמו זוכים להכרה, קהל קוראים נרחב, וקרדיט מלא היכול להכיל כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, או קישורים לאתרי האינטרנט של הכותבים. הקרדיט הניתן למפרסמי המאמרים מלווה אותם לאורך כל שרשרת ההפצה של המאמר, גם באתרים הנוספים בהם הוא מפורסם ומופץ מחדש.  לצפייה ברשימה המלאה של יתרונות לכותבים לחץ כאן.

מנהלי התוכן והאתרים המשתמשים במאמרים המופצים דרך ספריית "מאמרים" נהנים מתוכן איכותי, הניתן להפצה מחודשת ללא תשלום תוך כדי מתן קרדיט הולם לכותבי המאמרים. כל מאמר נבחן ונבדק לפני פרסומו באופן ידני ופרטני בכדי להבטיח את עמידתו בתנאי העריכה והפירסום באתר.  להנחיות העריכה המלאות של האתר לחץ כאן.

אתם מוזמנים לגלוש להנאתכם באתר מאמרים , להגיש מאמרים לפרסום, ליהנות מתוכן איכותי ולהרחיב את ידיעותכם בתחומים שונים,  וכן להשתמש בתוכן החופשי המפורסם באתר בהתאם לתנאי השימוש במאמרים.

בברכה,
מיכל מורנו - עורכת ראשית
אתר "מאמרים"


מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב