מאמרים מאת דויד שפירא

מאמרים מאת שפירא דויד

RSS ערוץ RSS של שפירא דויד

articles.co.il

שם: דויד שפירא

דואר: david@b2barter.co.il

כתובת אתר: www.B2Barter.co.il

תחומי עיסוק: פעילות ייחודית בארץ, ותיקה בעולם, רשת עסקית חכמה אשר תקדם פעילות מסחרית בין חבריה באינטרנט.
הפעילות הינה ביצוע עסקאות BARTER, סחר חליפין- החלפת סחורות ושירותים בין חברים. ב B2Barter אתה רוכש את מה שאתה רוצה וצריך באמצעות המוצרים שלך. החברים ברשת רוכשים ממך תוך כדי העדפת החברים על פני המתחרים.
ב B2Barter למדנו מהניסיון שנצבר בחו"ל יחד עם הכרות של השוק והאופי הישראלי והתאמנו מערכת קיימת,ידידותית, המבוססת על רשת האינטרנט, כך שלראשונה בישראל ניתן לבצע עסקאות מולטי ברטר, ברטר רב משתתפים On Line בשקיפות מלאה.
ב B2Barter העלות האמיתית שלך ברכישת מוצרים היא העלות השולית שלך בייצור או ייבוא המוצרים שלך.
התשלום הינו באמצעות מכירות חדשות בזירת ה B2Barter, מכירות אשר כנראה לא היו קיימות ללא B2Barter.
החברים מבצעים עסקים בסחורות ושירותים. בכל פעם שחבר מוציא ברטר-שקל (המטבע הסחיר ברשת) בהוצאה עסקית או פרטית, מובטחת הכנסה ממכירות חדשות באותו היקף כספי.
כל חבר הינו בעל חשבון וקו אשראי בברטר שקל לשימושו. החבר יזוכה בברטר שקל בגין מכירות, החשבון יחויב ברכישת פריטים על ידי החבר.
לאלו שאינם מכירים את המושג ברטר להלן הסבר קצר. ברטר הינו החלפה של סחורות ושירותים בין אנשים או חברות ללא שימוש בכסף. ברטר הינה השיטה העתיקה והפשוטה בעולם למסחר. למרות שהשיטה קיימת מאז העידן של האדם הקדמון וממשלות, חברות ענק, חברות ופרטיים משתמשים בשיטה בהיקף שנתי של כ 12 טריליון דולר, עדיין יש אגדות ומיתוסים לגבי הברטר.
לאור המשבר הכלכלי בעולם, יותר ויותר אנשים וגופים פונים לעשות עסקים בברטר במיוחד באמצעות חברות מסודרות העוסקות בברטר רב משתמשים ? מולטי ברטר, אשר באמצעות מחשוב מתקדם והאינטרנט הפכו את השימוש בברטר, כפי שקיים בB2Barter , לפעילות קלה וזמינה לכל אחד.

איך זה עובד ?
אנו פועלים כמו בנק, אך בניגוד לבנק שגובה ממך ריבית ועמלות על פעילות שאינה תורמת לעסק, אנו מביאים לך עוד מכירות, עוד רווחים, לא גובים ריבית אנו פועלים עבורך.
לכל חבר ב B2Barter יש חשבון אינטרנטי בו יקבל קו אשראי בברטר שקל (מטבע הסחיר היחידי ברשת העסקית) לשימושו. בזמן מסחר החבר יזוכה בברטר שקל ברגע שירכשו ממנו פריטים. החשבון יחויב בזמן רכישה של פריטים על ידי החבר. הקונה והמוכר יקבלו באמצעות המייל הפנימי הודעה על העסקה מ B2Barter
המכירות שיבוצעו הן למעשה הכספים שאנו עזרנו לך לקבל ? קנינו את הסחורה שלך והעברנו לך את התמורה באופן מיידי (זיכוי בברטר שקל). אינך צריך לחכות לשוטף + 60 יום או שוטף + 120 יום על מנת לבצע גביה. אתה יכול לבצע רכש מיידית.
הצד השני של המטבע הוא הכסף שעזרנו לך לחסוך ? הקניות שלך. למעשה כל ברטר שקל שהשתמשת בו הוא חסכון בכסף מזומן שהיית מוציא.

קישורים:
http://www.youtube.com/watch?v=IJY4oZ40_-U&feature=mh_lolz&list=LLMnplN9JG6ubsRX0fD1QtJQ
https://www.facebook.com/B2Barter

     עוד מאמרים שנכתבו על ידי דויד שפירא