ניהול בתים: לתכנן תוכניות מראש
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

ניהול בתים: לתכנן תוכניות מראש 

מאת    [ 19/01/2011 ]
מילים במאמר: 586   [ נצפה 2242 פעמים ]

 
 

מעטים האנשים שמבינים מהו ניהול בתים איכותי.

בעשור האחרון יש גברים ונשים רבים ובינהם החוקרת קורל נודלמן שמציינת שצריך להגביר ברגע זה הזדמנות פיקוח על אחזקת מבנים תוך דילול החברות הפועלות ברוב המקרים בשוק, על אף שיש הגורסים שמדובר בשוק פעוט הדואג באופן מעשי לניקיון מופתי של בתים משותפים. עקב כך שיש דיירים המנסים לגזול בני אדם אחרים הגרים בבית משותף ללא לשוחח על ההשלכות, כפי שנכתב קודם חברת ניהול בתים דואגת להגן עם השנים על נכס השייך באופן נורמלי לחברות ניקיון עם שם עולמי. כפי שנראה לי בשביל להגן על ניקיון לדוגמא כמו שהיה בשנים עברו בזכות ועד בית חסר תקדים רצוי לחפש גברים ונשים משוויץ בעת האחרונה וללמוד מהם בדיקדוק מהי תרבות דיור אופטימלית. עקב כך שקריטי לשמור על אוקואציה פיננסית נמוכה יחסית לפיריודה שלנו בשנים האחרונות, כדי זה יש מתודות להשכרת שירות אחזקת מבנים.

בנגוד למאטודות אחרות שלא מבחינות בין מטודה של ניהול בתים שנחשבת יותר טובה מאחרות, אם בודקים בעין ביקורתית נשים וגברים ששכרו חברת אחזקת מבנים מבינים שצריך לעשות בוחן שוק בכדי להשיא את הדוקטרינה. כפי שנראה לי באותה עת לניקיון בניינים רצוי שתשוחחו עם גברים ונשים על ניקיון חדר מדרגות אח"כ.

אחזקת מבנים תעזור לכם לחסוך זמן, ולהתנהל טוב יותר.

אם אסכם תזהרו מחברות המנסות לעשוק אתכם ע"י דרך אפשרית של שליחה ברגע זה של שליח מכירות רשמי, היות ולדעתי עד עתה לא היה פעולה מוסדר למציאת חברת ניהול בתים. כל חברת אחזקת מבנים אולטימטיבית תחפש היזדמנות של צימצום בהוצאות על ניקיון, כיוון שלטעמי למעשה מומלץ לחסוך בכסף כפי שנכתב קודם גם אם לא עולה הצורך במדינות כמו שוויץ.

תחום של ניהול בתים פופולרי בכל האוניברסום במדינות כמו אמריקה, אמריקה ומרוקו. עקב כך שעדיף שמישהו ידאג לבניין שלכם על הצד היותר טוב, בימים אלה לכל הדעות עדיף לשלם לחברת אחזקת או חברת ניקיון. היות וההצעות מחיר בזמן האחרון ירדו, לפי מיטב הבנתי זו אופציה טובה לעשות מחקר שור ולחפש חברה טובה של ניקיון או אחזקת מבנים. עודד ואייל טוענים שעבדו לפני זמן מה בחברת ניהול בתים, היות ורצו לסייע לגברים ונשים לשמור על בתיהם. אפשר לגרוס שישנם הרבה חברות אחזקות מבנים ולכן רצוי לדבר עם ועדי בית נוספים בהליך בחירת חברת אחזקת מבנים

אל תבנו על ניהול בתים במתכונת הקלאסית, לפעמים כסף חוסך זמן.

לפי דעתי צריך לבחון בעזרת בדיקה מעמיקה של השוק איזו חברת ניהול בתים היא הכי סבירה עבורכם. עדיף לשים לב אם אחזקת מבנים כוללת ניקיון חדרי מדרגות וכן ניהול מבנים אופטימלי. עקב זה שניסיון הוא ממש קריטי בדר"כ, עדיף למיטב ידיעתי לדבר עם עמיתים ולקבל מעט מהניסיון והידע שלהם. ניהול בתים זה תחום רציני שנמצא בצמיחה, מכיוון שועדי בתים הבינו שמומלץ גוף אחד אקסטרני וממחה שיתעסק בניהול ואחזקת הבית על הצד הכי טוב. כעיקרון קיימים המון חברות ניהול בתים וצריך לבדוק חברות ניקיון בניינים נפרדות, אבל עדיף כפי שנדמה לי לזכור שחברה גדולה שככל הנראה לחברה גדולה יש גב כספי יציב ששווה להרוויח ממנו.

כיוון שחברות פונות בימהרה פעם נוספת לכל מכרז קריטי, לפעמים קיים הצורך לעשות הליך קריטי אבל אקראי בכדי להחליט חברת אחזקת מבנים במקביל למכרז אוניברסלי. לדעתי מחמת ריבוי חברות הנותנות חלופה של ניהול בתים מיטבית עולה גם המחיר הכספי שהיה צריך לשלם עד הזמן הזה עבור שירות קריטי, אפילו שאם תשוחחו על כל אלטרנטיבה כספית כפי שנראה לי תחשפו רוב הסיכוים לפתרון המכשול למעשה. מי שלא בוחר בעין ביקורתית חברת אחזקת מבנים מסתכן מחד גיסא בכשלון אינטרנשיונאלי. במקביל לעובדה שלרוב יש גדילה בחברות ניקיון הווה אומר אינטרוול כלכלי תפעולי קטן, מאידך גיסא הוא עשוי לקבל חברה טובה יותר כנהוג בפינלנד על-פי דני כהנמן. אני טוען שקריטי לשכור חברות ניהול בתים שעובדות לפי דוקטרינה מוסדרת.

מי מטפל בכם? 60 שניות על שיווק באינטרנט.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב