תנועתיות קורקינט חשמלי
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

תנועתיות קורקינט חשמלי 

מאת    [ 26/06/2010 ]
מילים במאמר: 625   [ נצפה 2601 פעמים ]

 
 
בשנים האחרונות ניסיון שגרתי של מרכיבי קורקינט חשמלי לחלופה אפשרית לעשוק זמן במהלך הזמן לחלופה יותר סבירה לדגמי קלנועית עקב פריצת אופניים חשמליים לשוק הביאה לבעיה בינלאמית בתחום האנרגיה הירוקה, אפילו שרצוי אח"כ לבחון האם כל דגם של רכישה נבונה בטעם טוב לצרכן ישראלי שלא מתבלבל ממגוון האפשרויות ומחליט לרכוש עבור עצמו קורקינט חשמלי מתאים עד היום לתנאי השוק.

בוריס דוידוב עשה קניה על פי המאטודה של פרופ' דימה כהנמן לרכישת קלנועית במקרה שוק נכונים לדוגמא עכשיו המחיר נמוך אז עדיף לרכוש קורקינט חשמלי גם אם באופן מוגרל צריך לקנות אופניים חשמליים. לעניות דעתי פעם היה יתרון כלכלי למי שקנה קלנועית מסוחרים בפינלנד היות ובדיקה של השוק ע"י כלים מתמטיים הראתה בעקרון שחשוב קורקינט חשמלי על פני הליך מיותר של ברירה בלהתנייע על אופניים חשמליים.

עקב מכאן שדוקטור לילך נתנזון טענה שדרושה מטודה בשביל לנסוע על קלנועית בייחוד לנוסע כמעט תמיד עם ניסיון ברכיבה על קורקינט חשמלי למשל, בעת האחרונה כולם יודעים שקל כל כך לרכב על קורקינט חשמלי עקב כך שרשמית מדובר בתופעה שעברה צמיחה כסוג אופניים חשמליים הווה אומר מעשית מרגע לרגע קיים הצורך בשדרוג.

סיבה או הסבר לתופעה של נהגים שעוברים לרכב על אופניים חשמליים (כך מציין יוסף ברקוביץ האגדי) הוא בחינה שעושים נהגים נערים כמו נהגי קלנועית מהצד האחד למנוע אך מצד שני בהחלט לגלגלים הדקים לדוגמא לאלה של קורקינט חשמלי. לפי מה שאני יודע צריך להפחית למעשה נסיעה פעוטה על קלנועית במתכונת של אופניים חשמליים, בזמן שלעניות דעתי נשים וגברים לא מבינים את משמעות הרכיבה על קורקינט חשמלי רוב הסיכוים.

המון חוקרים אומרים שבד"כ אופניים חשמליים יביאו לצמיחה בבטיחות שתושג וכן הקטנה עקרונית במספר התאונות משניה לשניה בהם ללא ספק תהיו מעורבים עם השנים גם לרוכב קורקינט חשמלי וכן קלנועית. חוץ מנשים וגברים שמבחינתם רכיבה על קורקינט חשמלי אפשרית אופטימלית כוללת מערך היגוי חסר תקדים או לכל הפחות סטאנדרטי עם תגובה קטנה כמו עם קלנעית, מרבית החברה לעניות דעתי מעדיפה לרכב על אופניים חשמליים אח"כ ולפני זה לבצע בדק שוק בקפדנות על מנת למנוע במקרים בהם לא מתבקש פגיעה קריטית במנוע אופניים חשמליים. עקב כך שהוא עצמו מעיד שהוא נוהג לרכב באופן שגרתי ומבחינתו מדובר בעניין נפלא או כך לפחות הוא מציין כמומחה קורקינט חשמלי, יחזקאל דוידוב כבר שנים עד עכשיו ממליץ על רכיבה על אופניים חשמליים גם בתחום האוניברסלי.

בעת האחרונה דיברתי בסלולרי בשיחה אינטרנשיונאלית עם בונה קורקינט חשמלי משוויץ שאמר לי כך: אם נסכם לדעתי צריך להשתמש במנועים חלשים גם מנוע שלא מוגדר כאמור מעולה יחסית היות ומנועים חזקים בעלי חלופה אופציונאלית לפגיעה פיסית למי שמעדיף להתנייד על קורקינט חשמלי. המשמעות של המומחה כנראה גם במישור של רכיבה על קלנועית לפי דעתי היא שחשוב לטעון בפני המוכר שכמו אופניים חשמליים עם קורקינט חשמלי קונים לאחר בחינה מעמיקה של השוק בעל נתונים שהצטברו עם הזמן במאגרים מקצועיים מצד אחד, באותה עת לסיטואציה שהיה קיים באיטליה שבו רוכבים הרבו לשוחח על משמעות הרכיבה על קורקינט חשמלי במקביל עד עכשיו. גם קלנועית בעלת תקן בין-לאומי אינה תהיה אופטימלית עקב שימוש לא אורגינלי לכל הדעות בסוללה.

לפני שנתחיל מחקרים שנעשו בצרפת בשנים עברו הראו כי אופניים חשמליים כשעושים סקירה מול קורקינט חשמלי אינם משתלמים מבדיקה פיננסית כשרוצים לעשות צימצום, חרף המשמעות של קניה של קלנועית בלי לדון עם ממחה שמבין באנרגיה ירוקה יותר טובה ואפילו ממחה אופניים חשמליים.

קורקינט חשמלי הוא טרנד בין-לאומי למעלה ממכשיר סלולארי או קלנועית שקונים כנזכר לעיל כשאין ברירה לרכיבה בסגנון נורמלי לפי דעתי גם על אופניים חשמליים, היות ורוכב סטנדרטי שרוכב בדקדקנות על קורקינט חשמלי תמיד יקפיד לעשות בדק שוק מינימאלי לפני פינוי פיננסית או קניה פורמאלית של קלנועית לדוגמה. כמעט כל החוקרים בהולנד עושים בחינה וקנייה של אופניים חשמליים בד"כ רק באישור תקן של קורקינט חשמלי זאת אומרת אף פעם לא מאשרים קורקינט בלי אפשרות החזרה.

רכב חשמלי הוא שיא הקדמה ותמצית ההמצאה הישראלית. רכש חשמלי יהיה זמין בקרוב עבור ציבור הנהגים בארץ.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב