לבטח קורקינט חשמלי
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

לבטח קורקינט חשמלי 

מאת    [ 25/06/2010 ]
מילים במאמר: 619   [ נצפה 2181 פעמים ]

 
 
לאחרונה נסיון רגיל של מרכיבי קורקינט חשמלי לחלופה אופציונאלית לגנוב זמן עם הזמן לחלופה יותר סבירה לדגמי קלנועית בגלל פריצת אופניים חשמליים לשוק הביאה למכשול בינלאומית בתחום האנרגיה הירוקה, על אף שחשוב מאוחר יותר לבדוק האם כל דגם של קורקינט חשמלי מתאים עד עכשיו לתנאי השוק.

בוריס פרידמן עשה קניה על-פי המטודה של פרופ' תומר פרידמן לקניית קלנועית במידה שוק נכונים למשל בדקה זו המחיר נמוך אז רצוי לרכוש קורקינט חשמלי גם אם באופן אקראי עדיף לקנות אופניים חשמליים. עד כמה שידוע לי בימים עברו היה יתרון כספי למי שרכש קלנועית מסוחרים בטורקיה עקב כך שבדיקה של השוק על-ידי כלים מתמטיים הראתה מעשית שחשוב קורקינט חשמלי על פני הליך מיותר של אלטרנטיבה בלהתנייד על אופניים חשמליים.

מחמת על כןמטפל מיכל אהרונוב טענה שדרושה מתודה בשביל לנסוע על קלנועית בייחוד לנוסע לרוב עם ניסיון ברכיבה על קורקינט חשמלי לדוגמה, כיום כולם יודעים שקל כ"כ לרכב על קורקינט חשמלי כיוון שפורמלית מדובר בתופעה שעברה גדילה כסוג אופניים חשמליים הווה אומר למעשה מדקה לדקה עולה הצורך בשדרוג.

גורם או הסבר לתופעה של נהגים שעוברים לרכב על אופניים חשמליים (כך גורס רמי צימרמן האגדי) הוא סקירה שעושים נהגים נערים כמו נהגי קלנועית מחד גיסא למנוע עם זאת ש אך למעשה בהחלט לגלגלים הדקים לדוגמא לאלה של קורקינט חשמלי. כשכפי שנדמה לי בני אדם לא מבינים את משמעות הרכיבה על קורקינט חשמלי רוב הסיכוים, על פי מה שאני יודע עדיף לדלל עקרונית נסיעה מינימלית על קלנועית במתכונת של אופניים חשמליים.

הרבה חוקרים מציינים שלרוב אופניים חשמליים יביאו לגדילה בבטיחות שתושג וכן צמצום בעקרון במספר התאונות מדקה לדקה בהם לגמרי תהיו מעורבים עם הזמן גם לרוכב קורקינט חשמלי וכן קלנועית. חוץ מנשים וגברים שמבחינתם רכיבה על קורקינט חשמלי אפשרית אולטימטיבית כוללת מערך היגוי נפלא או לכה"פ סטאנדרטי עם תגובה מינימאלית כמו עם קלנעית, מרבית החברה לטעמי מעדיפה לרכב על אופניים חשמליים אחרי זה ולפני זה לעשות בדק שוק בעין חשדנית על מנת למנוע במקרים בהם לא נדרש פגיעה קריטית במנוע אופניים חשמליים. היות והוא עצמו מעיד שהוא נוהג לרכב באופן נורמלי ומבחינתו מדובר בעניין מעולה או כך לפחות הוא אומר כמומחה קורקינט חשמלי, בוריס פרידמן כבר שנים עד היום ממליץ על רכיבה על אופניים חשמליים גם בתחום הבין-לאומי.

בתקופה האחרונה דיברתי בפלאפון בשיחה אינטרנשיונאלית עם בונה קורקינט חשמלי מהולנד שאמר לי כך: לסיכום כפי שנדמה לי עדיף להשתמש במנועים חלשים גם מנוע שלא מוגדר כנזכר לעיל נפלא יחסית כיוון שמנועים חזקים בעלי אלטרנטיבה אופציונלית לפגיעה פיזית למי שמעדיף לזוז על קורקינט חשמלי. המשמעות של המומחה רוב הסיכוים גם במישור של רכיבה על קלנועית לפי מה שאני יודע היא שקריטי לציין בפני המוכר שכמו אופניים חשמליים עם קורקינט חשמלי קונים לאחר בוחן שוק בעל נתונים שהצטברו במהלך הזמן במאגרים מקצועיים מחד גיסא, באותה עת למצב שהיה קיים באיטליה שבו רוכבים הרבו לשוחח על משמעות הרכיבה על קורקינט חשמלי באותו רגע עד עתה. גם קלנועית בעלת תקן אוניברסלי אינה תהיה אופטימלית בזכות שימוש לא אורגינלי לכל הדעות בבטריה.

חרף המשמעות של רכישה של קלנועית בלי לדסקס עם מומחה שמבין באנרגיה ירוקה סבירה יותר ואפילו מומחה אופניים חשמליים, קודם כל מחקרים שנעשו באיטליה בימים עברו הראו כי אופניים חשמליים כשעושים סקירה מול קורקינט חשמלי אינם משתלמים מבדיקה פיננסית כשרוצים לעשות דילול.

קורקינט חשמלי הוא טרנד עולמי למעלה מפלאפון או קלנועית שקונים כמו שנאמר כשאין חלופה לרכיבה בסגנון רגיל כפי שנדמה לי גם על אופניים חשמליים, עקב זה שרוכב סטאנדרטי שרוכב בספקנות על קורקינט חשמלי תמיד יקפיד לעשות בחינה מעמיקה של השוק קטן לפני פינוי כספית או קניה פורמלית של קלנועית לדוגמא. רוב המדענים בישראל עושים בדיקה ורכישה של אופניים חשמליים בדרך כלל רק באישור תקן של קורקינט חשמלי זאת אומרת אף פעם לא מאשרים קורקינט ללא אופציה החזרה.

קבלו הצעת מחיר כדי להיות בעניינים! הצעת מחיר לניתוחים פלסטיים שונים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב