כלים שלובים אסטרולוגיה ואימון
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

כלים שלובים אסטרולוגיה ואימון 

מאת    [ 13/02/2010 ]
מילים במאמר: 1028   [ נצפה 1660 פעמים ]

 
 

מהו אסטרו-קואצ'ינג
אסטרו-קואצ'ינג, השילוב של האסטרולוגיה והאימון, מציע תוכנית אימון לשיפור ולשדרוג כל תחומי החיים בעזרת מפות אסטרולוגיות. במהלך האימון נעזרים במפות האישיות של המתאמן כדי להשיג ראייה רחבה יותר והבנה מעמיקה יותר של עולמו, הפנימי והחיצוני, וכדי להביא אותו למצב של שביעות רצון מחייו כמכלול. הסינרגיה בין התחומים הללו מאפשרת להפיק את המירב והמיטב מתהליך הקואצ'ינג. 

אימון ו  ואסטרולוגיה יכולים לחבור יחד, כיוון שאימון הוא תהליך להיכרות עצמית ולמימוש הפוטנציאל, שמתייחס למכלול חייו של האדם וניתן ליישום בכל תחום בחיים, ואסטרולוגיה היא שיטת אבחון יסודית שמקיפה את כל שטחי החיים, והינה כלי אפקטיבי ביותר לחשיפת הפוטנציאל הגלום באדם.

אסטרולוגיה היא אחד מכלי האימון ההוליסטי, שבו נעזרים במכלול של שיטות מעשיות, שנועדו לשנות תבניות חשיבה ודפוסי התנהגות שגורמים לתקיעות ולחסימות ומונעים או מעכבים אפשרות של שינוי.

השימוש בכלים מגוונים נועד ליצור מרחב פעולה פורה ולחולל שינויים עמוקים וארוכי טווח, שיאפשרו למתאמן לעשות פריצת דרך משמעותית מעבר לציפיותיו, למשוך אל חייו מצבים, נסיבות ואנשים רצויים ומתאימים, ולסייע לו ליצור את המציאות הרצויה עבורו.

עקרון הבחירה החופשית
כאסטרו-קואצ'רית אני מגדירה את עצמי כ"מאפשרת עתידות" ולא כ"חוזה עתידות". אני גורסת שהכוכבים אינם גורמים לאירועים לקרות לנו, אלא הם משמשים כמערכת של מראות המחזירות אלינו את תמונת עצמנו, ואני מתייחסת למפה האסטרולוגית כאל כלי לאבחון ולתכנון, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.
באמצעות מפת לידה אישית, שהיא ייחודית לאדם, ניתן לאבחן את אופיו, את תבניות החשיבה ואת דפוסי ההתנהגות שלו. המפה גם מאפשרת לאתר מבעוד מועד את חלונות ההזדמנויות שבהן קל יותר לפרוץ ולהתקדם, או את המשוכות הפזורות בדרך, שעלולות לעכב את ההתקדמות.

ראייה מקפת זו מרחיבה את טווח התמרון ומאפשרת להיערך בהתאם בהקדם: להכין את המתאמן למרוץ מרתון, לריצת משוכות, או לאמן אותו לריצה לטווח קצר. הידע המוקדם מאפשר לכוון את המתאמן באופן בדוק יותר לעבר שינוי רצוי, בלי שיוותר על חופש הבחירה ועל האחריות הפעילה שלו על כל צעד שהוא עושה.

מכאן, המשפט הידוע "הכול צפוי והרשות נתונה" משמעו, שידע ומודעות מאפשרים בחירה. מכיוון שהבחירות שנעשות הן שקובעות את התוצאות, הרי ברגע שבחרנו, עלינו לקחת עליהן אחריות. כאן המקום של האסטרו-קוצ'ינג לעזור לנו לבחור נכון, ולפעול למען מימוש הבחירות שלנו.

הסוד של יובל
יובל הגיע לפגישה איתי חבול נפשית וכלכלית. חצי שנה קודם לכן, בהשראת ה"סוד", הוא התפטר ממקום עבודה שהוא לא היה מרוצה בו, ובמהלך החודשים שחלפו הוא ניסה ל"מגנט" עבודה רצויה.
לאחר שהתוצאות הרצויות לא התממשו, הוא הגיע אלי כדי להתחיל תהליך של אסטרו-קואצ'ינג. בדיקת מפת הלידה האישית שלו גילתה שהוא נמצא תחת השפעת המחזור הכוכבי של סטורן. המחזורים הכוכביים מקבילים לתקופות שבהן על האדם ללמוד שיעורים, וכאשר במפה נצפית השפעת המחזור הכוכבי של סטורן, על האדם להתכונן לקחת נשימה ארוכה.

סטורן מייצג ומשקף תהליכים ארוכי-טווח, וכאשר עובדים עם מתאמן על הגשמת מטרה, ומגלים שהתהליך מתרחש במקביל לתקופה סטורנית, ההמלצה היא להתאזר בסבלנות רבה. לפעמים מומלץ אפילו להאט במתכוון את המרוץ להשגת המטרה ולהקדיש יותר זמן להפקת לקחים. כך תיסלל דרך נכונה ואפקטיבית יותר לעשיית שינוי.

"הסוד" של סטורן הוא לימוד השיעור של ההתבגרות, והשיעור הזה דורש זמן. ליובל היה הרבה מה ללמוד בנדון, והיה עליו להשיל גם כמה אמונות מגבילות מושרשות עמוק, לפני שיוכל לפענח את סוד ההצלחה ולמגנט מציאות רצויה.

בדיקה אסטרולוגית שכוללת התבוננות במפות ובדיקת המחזורים הכוכביים מאפשרת להתכוונן להגשמת המטרות כאשר המערכות, הפנימית והחיצונית, מתואמות, וכך ניתן למנוע בזבוז אנרגיה והשקעה מיותרת של משאבים וגם להימנע מהתמשכות יתר של האימון.

במהלך האימון, בהתאם להתקדמותו של המתאמן, ניתן לפתוח מפות עדכניות ממוקדות כדי שיאירו כל נושא שנדון באימון. התבוננות במפה עדכנית משולה להתבוננות דרך עדשת מיקרוסקופ – באמצעות המפה ניתן לראות את העניין הנדון בהגדלה, להתבונן בו ביתר בהירות ופירוט, ולהתכונן בהתאם.

מפות נקודתיות כאלה מאפשרות להתמקד על הנושא הנדון ולפרק אותו למטלות ממוקדות ולמטרות ישימות, עד להשגת היעד שהמתאמן הציב לעצמו.

תפקידו של המאמן ההוליסטי - אימון
המטרה המרכזית באימון בכלל ובאימון ההוליסטי בפרט היא להביא את האדם למצב של שביעות רצון מחייו כמכלול, והתייחסות לכל תחום בחיי המתאמן מאפשרת ליצור אינטגרציה בין התחומים. כל תחומי החיים מיוצגים באסטרולוגיה על ידי 12 הבתים של המפה האסטרולוגית, וניתוח המפה חושף את החולשות והחוזקות של המתאמן ואת אזורי החסימה והזרימה בתחומי החיים השונים.

מידע זה מסייע למאמן להסב את תשומת ליבו של המתאמן לאזורי העיוורון שלו, לדפוסי התנהגות אוטומטיים ולטעויות חוזרות ונשנות שגורמות לו להיכשל, וגם לאבחן ביתר מהירות את המשאבים החבויים של המתאמן. המאמן הוא שותף צמוד, אוהד ותומך, שתפקידו לעורר את המוטיבציה של המתאמן לשינוי ולמצוא יחד איתו דרכים יצירתיות לצמצום הפער בין המצוי לרצוי.
עליו לשאול את השאלות הנכונות, להיות קשוב, לתת למתאמן משוב, לשקף לו כל העת את שלבי ההתקדמות, ולסייע לו להתמיד במסלול שבחר.

יכולת השיקוף היא אחד היתרונות של שיטת האסטרו-קואצ'ינג – ה מפות האסטרולוגיות הן כמו מראות המשקפות ומחדדות את המצב, ועל כן למתאמן קל יותר להפנים את הדברים, ולמאמן קל יותר לחבר את המתאמן למשאבים שלו. לעיתים, החיבור למשאבים הוא כל מה שהמתאמן זקוק לו – מכאן הוא יכול לפרוץ בעצמו קדימה בגדול.

לעיתים, הארת מקור החסימה עושה את כל העבודה הדרושה – הפקק משתחרר, ומכאן ואילך הכול זורם באופן ספונטני. כאשר מוסרים המחסומים בין המתאמן לבין משאביו ויכולותיו, מתרחש חיבור רב עוצמה – החיבור של האדם עם עצמו. לפעמים חיבור זה הוא תגלית מפעימה, ולפעמים, האדם פשוט מתחבר לאני האמיתי שהוא איבד אי שם בדרכי החיים.

כיצד מתנהל תהליך אסטרו-קואצ'ינג
תוכנית האסטרו-קואצ'ינג נפתחת בפגישת היכרות שכוללת תיאום ציפיות והצבת מפות להארת הפוטנציאל של המתאמן ולהבנת מצבו העכשווי, שהוא נקודת ההתחלה בתהליך האימון. בראשית התהליך אנחנו מגדירים את המטרות ואת הנושאים המיועדים לאימון, שיובילו להגשמת המטרות והיעדים, וקובעים גם את משך הזמן הדרוש לאימון. משך תהליך האימון הוא אינדיבידואלי לכל מתאמן.

בתהליך המשולב של האסטרו-קואצ'ינג יש התייחסות מעמיקה לאקולוגיה של המתאמן, כלומר, נבדקת ההתאמה של התוצאה הפוטנציאלית לאישיותו של המתאמן, ליעדים, לערכים ולסביבה שלו. כאשר מלווים את האדם אל מטרותיו, צריך להתחשב בכל אלה, ולקחת בחשבון את ההשלכות שיהיו להשגת המטרה על מכלול חייו.

השימוש באסטרולוגיה ובאימון ככלים שלובים משדרג את שניהם, וכאשר שיטת האסטרו-קואצ'ינג מתאימה למתאמן היא יכולה להיות כלי עוצמתי מאד לשיפור כל תחומי החיים, לפריצת דרך ולהשגת הצלחה, למימוש עצמי ולהגשמה אישית.

עוד מידע בנושא ניתן למצוא ב פורום אסטרולוגיה באתר נומיינד

פורסם ע"י רות אהרוני מאתר נומיינד
נומיינד - הורוסקופ, אסטרולוגיה, תזונה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב