3 חלקים עיקריים בפוליסת ביטוח קבלנים
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

3 חלקים עיקריים בפוליסת ביטוח קבלנים 

מאת    [ 11/03/2015 ]
מילים במאמר: 362   [ נצפה 2207 פעמים ]

 
 

פוליסת ביטוח קבלנים, הלוא היא גם ביטוח קבלנים רגיל, חיונית לכל עבודה קבלנית המתבצעת באופן עצמאי או תוך העסקת עובדים. כל קבלן אחראי אינו מתחיל בעבודה ללא רכישת פוליסה מתאימה, בדיקת תוקף הפוליסה והיכרות בסיסית עם תנאי הפוליסה.

מה חשוב לברר בכל פוליסת ביטוח?

אין זה משנה האם מדובר בפוליסת ביטוח בריאות, ביטוח קבלנים או ביטוח רכב, על המבוטח מוטלת האחריות לשאול שאלות ולהכיר באופן בסיסי את הזכויות שלו במסגרת הפוליסה. רגע לפני רכישת הפוליסה כדאי לברר את הפרטים הבאים : מהם תאריכי התוקף של הפוליסה? האם הפוליסה דורשת חידוש? האם המחיר צפוי להשתנות במעמד החידוש? מהו גובה ההשתתפות העצמית בכל מקרה ביטוח? מהי רשימת החריגים של הפוליסה? מהם גבולות הכיסוי? האם מדובר בפוליסה המעניקה פיצוי כספי או פוליסה המבוססת על החזר הוצאות? מי מבוטח תחת הפוליסה? אם מדובר בפוליסה המכסה נזקי רכוש יש לבחון את רשימת החריגים.

מה כולל ביטוח קבלנים?

זוהי פוליסת ביטוח המעניקה לקבלנים הגנה מפני גרימת נזק לרכוש אישי או רכוש צד ג' במהלך העבודה והגנה מפני תביעות כספיות המוגשות על ידי עובדים אשר נפגעו במהלך העבודה. ביטוח קבלנים מקיף הוא כזה אשר מספק כיסוי בתחום הרכוש האישי, כיסוי לתביעות צד ג' וביטוח חבות מעביד. כל שלושת הכיסויים חיוניים להרכבת פוליסת ביטוח מקיפה עם כיסוי אפקטיבי.

כיסוי חבות מעסיק

גם מעסיקים אשר מכירים היטב את העובדים שלהם במשך עשרות שנים זקוקים לכיסוי חבות מעסיק. סעיף זה בביטוח הקבלנים מעניק הגנה למעסיק מפני תביעות המוגשות על ידי העובדים. כך למשל, תעניק הפוליסה כיסוי במקרה בו עובד אשר נפגע בסביבת העבודה מגיש תביעה לקבלת פיצוי כספי. מעסיק אחראי אשר הקדים לרכוש ביטוח קבלנים עם כיסוי חבות מעסיק אינו חושש מפני תביעות מסוג זה, חברת הביטוח תעמוד מאחוריו ותפצה את העובד בהתאם לתנאי הפוליסה.

כיסוי לנזקים אישיים הנגרמים לקבלן

פוליסת ביטוח קבלנים מקיפה תעניק לקבלן רשת ביטחון במקרה של גרימת נזק לציוד מקצועי או כל רכוש אחר של הקבלן הרשום תחת הפוליסה. חשוב להבהיר כי מדובר בביטוח המעניק כיסוי לפריטי ציוד בשווי כספי מאוד גבוה. הכיסוי בפוליסה לפרק זה ניתן במתכונת של שיפוי החזר הוצאות, על הקבלן להציג הוכחות להוצאות הכספיות הנלוות לתיקון הנזקים או שווי הנזק. בהתאם לנתונים אותם מציג הקבלן ובכפוף לתנאי הפוליסה תכסה חברת הביטוח את הנזקים.

שירותי ביטוח לקבלנים ובעלי עסקים תוך התמחות בהתאמה אישית של פוליסת הביטוח לצרכים האישיים של בעל העסק. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב