סודות ההצלחה בשיווק ישיר
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

סודות ההצלחה בשיווק ישיר 

מאת    [ 27/11/2005 ]
מילים במאמר: 837   [ נצפה 9589 פעמים ]

 
 
סודות ההצלחה בשיווק ישיר

תן לאדם דג ויהיה לו אוכל ליום. למד אותו לדוג ויהיה לו אוכל לכל ימי חייו.


אם אתה מחפש להקים עסק מהבית, שיווק ישיר זה מה שאתה צריך.
הוא מאפשר לך להגשים את חלומותיך.

מה הוא שיווק ישיר?

שיווק ישיר הוא להציע את המוצר או השרות שלך ללקוח במשלוח דואר, במכירה באינטרנט, במכירות אישיות וכו', ללא מעורבות של מתווך ביניים. חברות שיווק ישיר רבות פועלות היום ישירות מהבית. שיווק המבוסס על הבית הוא גל העתיד ויכול לתת לך הזדמנות נפלאה ליכולת תחרות עם חברות גדולות, מבוססות היטב עם חשבונות בנק שמנים. לכן האינטרנט הוא מכשיר נפלא. אתה לא צריך חשבון בנק שמן כדי להצליח. אתה רק צריך מעט ידע.

עשרה צעדים להבטחת הצלחתך:

1. הצב את המטרות שלך

מה אתה רוצה להשיג? אתה רוצה בית חדש? מכונית חדשה? לחסוך ללימודים לבנך?
אתה יכול להשיג כל שתרצה , אך אתה צריך ממש לרצות זאת ולעשות את כל הנדרש להשגה. הצב את המטרות, העלה אותן על הכתב והצב מועד יעד להגשמתן.
הצב מטרות אפשריות לטווח קצר ומטרות גבוהות יותר לטווח ארוך, אך הקפד שלא תהיינה גבוהות מדי. מצב כזה יגרום לאכזבתך אם לא תוגשמנה. פעל בהתמדה להגשמת המטרות כל יום, כל שבוע וכל חודש, עד שתגשים את המטרות לטווח הקצר. כשהשגת את המטרות לטווח קצר, העלה את הרף קצת יותר גבוה כל פעם. אולטימטיבית תשיג את המטרות לטווח ארוך. הצבת מטרות הכרחית בכל תחומי החיים.

2. משמעת עצמית.

השכם מוקדם כל בוקר והיה מוכן למשימה שלך כאילו שאתה עובד מחוץ לבית.
שתהיה לך רשימה של כל המטלות שאתה רוצה להגשים במשך היום. זה יתן לך גישה מאורגנת לכל היום. מפליא כמה אתה יכול להספיק כשיש לך רשימת "מה לעשות".
בספרי: "איך להצליח בחיים" הציטטה של ברנרד ברוך:
" בשורה התחתונה החופש היחידי שיש לנו הוא החופש לחנך עצמנו למשמעת ".

3. מוטיבציה ופיתוח אישי.


אנרגיה ובריאות טובה הן מלים נרדפות לאנשים עם מוטיבציה ומאושרים
מוטיבציה תחילתה בחלום , בתשוקה . יכולה להיות תשוקה לתנאי עבודה טובים יותר , ליותר כסף ,למגורים בסביבה טובה יותר, תשוקה לטיול סביב העולם,לנגן בכלי נגינה, להכין אירוע, או כל דבר שאתה משתוקק לעשות .
אם רצונך במוטיבציה , דאג לכמה עקרונות בסיסיים :
קרא ספרים ומגזינים טובים . הייה מכור למידע - קרא כל הזמן . לא תוכל להצליח בלי לקרוא ! קרא מידע בתחומים רבים לפיתוח אישי במגוון נושאים. הקשב למידע טוב. השג קלטות טובות והקשב לדברים שאחרים אומרים . דאג לתקציב לחומרים שיחדירו בך מוטיבציה . כשאתה מקשיב יישם את האמיתות הנאמרות למוחך, והם יהפכו לחייך .
התמקד במטרות שהצבת לעצמך . דע לאן אתה צועד ומה ברצונך להשיג . המטרות צריכות להיות חקוקות בראשך ועל לוח לבך. כך מוחך ולבך הם במצב של מוטיבציה כל הזמן . שאף להגשים את המטרות , ומאחר והן במוחך ובלבך , הן מתמלאות באנרגיה פנימית .
4. התלהבות
מוטיבציה מלווה בהתלהבות , שגורמת לרטט רגשי , למבט המיוחד בעיניך ולזריחה המופלאה בפניך .
ערוך תוכנית והיצמד אליה. היה נלהב, התלהבות יוצרת אנרגיה עצמית משלה.
התלהבות זה מידבק. רוצים להיות בקרבת אנשים מתלהבים, בקרבת אנשים חיוביים ונדבקים בהתלהבותם, מתחברים אתם, נותנים בהם אמון ואוהבים לעבוד אתם.
דאג שיהיו לך חברים וקולגות ממוקדים חיובית . אתמול נפגשתי לכוס קפה עם אדם בעל חשיבה שלילית .עתה אני משתחרר מגישתו . הדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות הוא להקיף את עצמך באנשים בעלי גישה חיובית שיעודדו אותך להגשים את חלומותיך. הם ילהיבו אותך, יהיו הוגנים איתך ויריצו אותך אל השיאים שלך .


5. אל תתיאש
התמד בעקשנות על אף שאתה חווה כשלון ואכזבה. לעולם אל תוותר מהסיבה שאתה לא רואה תוצאות. התמד ועבור את הזמנים הקשים. ההתמדה משתלמת. זכור, ככל שאתה מקבל יותר "לא" , כך אתה קרוב יותר ל "כן".


6. תכנן את הזמן בחוכמה
תכנית היא מפת הדרך להצלחה. רשום את מטרותיך הספציפיות והכן תכנית להגשים אותן. אם אין לך כיוון , אתה תסתובב במעגלים ולא תשיג את מטרותיך. תכנן את עבודתך ועבוד את תכניתך. הכן תכנית , מהי עלות התכנית? כמה זמן נחוץ להגשמתה? מי יעזור לך בכך? איך תעמוד בפני האתגרים ותעבור את כל המכשולים? דאג להתאמות לוח זמנים, זמן ביצוע, תאריך יעד מאתגר ...

7. גישה חיובית
גישה חיובית היא יחס שמניב תגמול עצום. היא משפרת את היחס ים שלך, הופכת אותך לאדם מאושר יותר ומובילה להצלחה.
הצלחה היא 90 אחוז יחס ו 10 אחוז יכולת. הערכה עצמית נמוכה יוצרת יחס גרוע. אתה צריך להאמין בעצמך וביכולת שלך. למד את אמנות הגישה החיובית.
חשיבה חיובית שאתה יכול היא המפתח להצלחתך. שלוט במחשבותיך כך שתהיינה מרוכזות רק באלמנטים החיוביים ביותר בחייך. אתה צריך לשכנע את עצמך שאתה יכול להצליח בכל מה שאתה רוצה, כי אתה יכול. אם אתה מאמין שאתה יכול - אתה יכול.
אתה יכול לעשות את כל מה שעולה במוחך. היחס שלך, יבטיח לך הצלחה, או כישלון. היחס שלך לעצמך קובע את רמת ההצלחה שלך יותר מהמיומנות והאימון שאי פעם קיבלת. הכישלון הוא רק אם אתה מוותר. אל תוותר.

8. הקצה שטח למשרדך

רוב המשווקים הישירים עובדים מהבית שלהם. למרות זאת חיוני ליצור שטח עבודה מוגדר. היה גאה בעבודתך להבטחת הצלחתך.

9. נהג בכספך בתבונה

העלה על הכתב את התקציב. הפרש אחוז מסוים מההכנסה להשקעה חוזרת בעסק שלך.
זה הוא הכרח. כישלון להשקעה חוזרת תוצאתו כישלון עסקך.

10. דאג לעצמך

שינה מספקת, לאכול נכון וזמן להתרעננות ושאיפת ריח ורדים... התמד בעקשנות.. ההתמדה משתלמת... אל תוותר... מרבית העסקים נופלים בדיוק ברגע שלפני ההצלחה.


בני ישראלי, M.B.A, הרצאות, סדנאות, אימון אנשי מכירות ומנהל אתר האינטרנט:
http://www.loveyoursuccess.net
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב