זירוז לידה ומשמעותה
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

זירוז לידה ומשמעותה 

מאת    [ 26/02/2014 ]
מילים במאמר: 548   [ נצפה 2533 פעמים ]

 
 

על פי הקבלה, יום ושעת הנולד יש לה חשיבות משמעותית ביותר, והשלכות העלולות להיות קריטיות לגבי עתידו. טרם ירידת הנשמה לעולם, היא ניצבת בפני כוח עליון ובהסכמתה המלאה, היא מוכנה לרדת לעולם שוב בגלגול לתיקון נשמתה, במעמד זה נקבע לה מה יהיה קורות חייה עלי אדמות באם תהיה ענייה או עשירה, חכמה או טיפשה, מקצועה, משפחתה, הוריה, זמנה לרדת ואורך חייה.

לאחר קביעה זו הנשמה שהמתינה בעליונים, מתחילה את השתלשלותה לעולם דרך עולם  הספירות, מערכת גלגלי המזלות ושבעת הכוכבים, ואז מתעברת בגוף הנולד שנקבע לה להתשחל בו.

גלגול הנשמה הנו חסד גדול הנעשה עמה, כי אין כל נשמה זוכה להזדמנות זו, יש נשמות שנידונות לגיהנום, כף הקלע ויש לאבדון.  אדם שנפטר מהעולם ונשמתו נידונה לרדת שוב בגלגול לעולם להיתקן, היא ממתינה בעולם עליון לשעת ירידתה ולגוף הגשמי הנכון לה להתעברות.

רוב האנשים שנולדים בעולם הינם גלגולים של נשמות "ותיקות", מיעוטן הם נשמות חדשות,על כן הנשמה אינה נעלמת עם המוות, אלא חלקה אשר כבר תוקנה בעולם הזה, נשארת בעליונים שם היא מתחברת עם שורשה העליון, הנקראים חיה ויחידה, השוכנים בעולמות עליונים במקום בו אוצר הנשמות  גנוזים. חלק מהנשמה הטעונה תיקון יורדת לעולם בגלגול, וגלגולה יהיה בהתאם למעשיה הטובים או הרעים מגלגולים קודמים, נקבע לה באיזה מקום, משפחה וגוף תתגלגל.

 הגוף מהווה עבור הנשמה בית קיבול, בו היא שוכנת וממלא את יעודה ותפקידה בעולם בהתאם למה שסוכם עמה מראש, על כן נשמת נפטר המתגלגלת בגוף תינוק מסויים, בעצם ממשיכה את חייה עלי אדמות בגוף אחר, כדמיון האדם המחליף את בגדיו החיצונים ובפנימיותו הנו אותו אדם.

אישה המשתמשת בכל מיני אמצעיים רפואים כדי לזרז את זמן הלידה גורמת לכך לשני דברים משמעותיים, אחד: הנשמה שהיתה אמורה להתעבר בגוף התינוק אינה מתעברת בו, מאחר וטרם ירדה לעולם, ובגוף התינוק מתעברת נשמה אחרת, והנשמה שמלכתחילה היתה אמורה להתעבר בתינוק נשארת ללא גוף, עד שימצא לה גוף ראוי בו תוכל להתעבר.

 מצב אחר: שהנשמה שאמורה להתעבר בתינוק נאלצת בעל כורחה לרדת טרם זמנה ושעתה, וכתוצאה משינוי הזמן חל על הוולד שינוי מזלו ועתידו לטוב או לרע, וכוחות נוספים שהיה אמור לספוג קודם ירידתו אינו סופג מחמת קוצר זמן שהייתו בעליונים. כדוגמת אדם שהולך ללמוד באוניברסיטה רפואה ואינו מסיים את לימודיו מחמת נסיעתו הדחופה למקום אחר, ובאי קבלת התואר הנכסף אינו יכול לעסוק במקצועו, על כן עתידו משתנה.     

 במקרים אחרים נקבע לוולד להיוולד ביום ובשעה מסויימת, בזמן זה אדם אחר אמור להיהרג/ למות ונשמתו אמורה להתגלגל באותה שעה בעובר הנולד, מסיבת זירוז הלידה נמנע מאותה נשמה להתגלגל בגוף הנולד, ונגזר עלייה להמתין לגוף אחר. אלו חלק זעיר מסיבות רבות מדוע אין לזרז לידה.

למרות כל הסיבות באיסור זירוז לידה, ישנם מקרים יוצאים מהכלל בהם כן מותר ורצוי לזרז את שעת הלידה, אחת הסיבות העיקריות היא אם ישנה סכנת נפשות ליולדת או לוולד, מחמת בעיות וסיבוכים  רפואיות בהן יש סכנת חיים, נכון ורצוי לזרז את הלידה. אם האשה בסכנת חיים וישנו מצב שזירוז לידה עלול להמית את הוולד, רצוי לזרז את הלידה כי חשיבות חיי האשה באים קודם חיי הוולד.

אשה האמורה ללדת באופן טבעי ללא בעיות רפואיות, ונפשה חשקה ללדת טרם הזמן, או משום שעייפה לשאת את ההריון, או מסיבה שלעניות דעתו של הרופא עבר זמן הלידה בו נקבע לה ללדת, רצוי ומומלץ להמתין לבישולו המלא של התינוק ברחם ולשעת יציאתו הנכונה, כי אין התינוק נשאר ברחם אמו מעבר לשעה והזמן שנקבע לו, ועוד לא קרה בהיסטוריה שתינוק נולד לאחר עשרה חודשים או יותר.

Siona Thacker ציונה טאקר ספר "סוד הניצוץ האלוקי" sionathacker.net אתר האמנות  sionathacker.com ציונה טאקר חיזוי על פי הקבלה צור קשר  thackersiona@yahoo.com

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב