מה צריך לעשות כשרוכשים אופנים חשמליות?
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

מה צריך לעשות כשרוכשים אופנים חשמליות? 

מאת    [ 18/07/2013 ]
מילים במאמר: 1132   [ נצפה 1294 פעמים ]

 
 

 

אופניים חשמליים, כמו שאמרנו כבר הרבה פעמים, הן פיתרון תחבורתי אידיאלי לרוב המוחלט של צרכני התחבורה הממונעת.

 

לא מזמן שמענו שאדם, בעל רכב, שנוסע לעבודה מחוץ לאזור המרכז, מדד את מהירות הנסיעה הממוצעת שלו.

 

התוצאה הייתה משהו בסביבות ה 20 קמ"ש.

 

מדהים כשחושבים על זה, - אדם שחלק גדול מהנסיעה שלו היא בן עירונית, מגיע עם הפקקים והרמזורים ובכלל, למהירות ממוצעת שרוכב אופניים,(אופנים רגילים אפילו לא חשמליים), יכול להשיג עם קצת מאמץ...

 

יפה, אז נניח שהזדהתם עם מה שכתוב למעלה, וגם קראתם ושמעתם קצת על הנושא, ובאמת אתם רוצים לרכוש להם זוג אופנים חשמליות, אז מה עכשיו?

 

מאיפה להתחיל?

 

טוב, כמו כל ישראלי טוב וממוצע שהכי חשוב לו זה "לא לצאת פרייאר", כולם מתחילים מהאינטרנט...

 

והכי טוב – ממנועי השוואת מחירים, כדי למצוא את המוצר הכי זול!

 

ו... מה יוצא להם מזה בדרך כלל? – ובכן, אם נודה על האמת, בדרך כלל קדחת.

 

למה זה קורה?

 

טוב קודם כל, נגיד שיש משהו באמירה "מי שקונה בזול משלם ביוקר", או אולי "אנחנו לא מספיק עשירים כדי לקנות בזול...", לך תדע...

זה באמת לא משנה, ואנחנו יודעים מה אתם חושבים ברגע זה.

 

ברגע זה, 70% מהקוראים בערך יגידו לעצמם משהו בסגנון – הופה, הוא מנסה לשכנע אותנו לקנות יקר (וסתם כמובן...), ו 30% מהקוראים יגידו לעצמם, המ... יש פה משהו מעניין, אולי נמשיך לקרוא.

 

אנחנו מקווים שנשארתם איתנו!

 

בכל מקרה אם נסתכל על העובדות – הרוב המכריע של אופנים חשמליות שנמכרות בארץ הן אופנים חשמליות מתקפלות בתצורת 36V  עם גלגלי 20" כשהעלות היא בין 4,200 ש"ח ל 5,000 ש"ח, ישנם עוד מוצרים באותה תצורה שנמכרים גם במחירים של 6,000 – 6,500 ש"ח... ויש את כל הייתר שהן אופניים 26" שנמכרים בסביבות ה 5,000 ש"ח ומעלה ואופני 20" מתקפלים שנמכרים בזול ממש של סביבות ה 3,000 – 3,500 ש"ח.

 

למה זה קורה?

 

ובכן, יש חלק באוכלוסיה שמבחינתו הדבר הכי חשוב זה באמת המחיר. מבחינתו הוא רוצה חשמליות רק במחיר הכי זול. הוא גם קונה כאלו!

 

חלק מהרוכשים הללו מחזירים את האופניים מהר מאד, ובאים לקנות אצלנו בקצת יותר יקר.

 

אגב, הדבר הכי משתלם לעשות בהקשר הזה, מי שבאמת רוצה לקנות בזול אבל גם איכות – תארגן קבוצה של 3 אנשים שירכשו את אותו מוצר, ואם אפשר גם במזומן ולא בתשלומים באשראי, עוד יותר טוב.

 

ולא כדאי לארגן יותר מ 3 אנשים כי גם המחיר כבר לא יירד מעבר למה שתקבל בקבוצה הזו, וגם בסופו של דבר... מניסיון של רבים -  אנשים לא יבואו לקנות באמת.

 

אם תארגן שלושה, תוכל ליהנות מהנחות יפות, לעשות את הכל בקלות ובמהירות – באמת אידיאלי.

 

אז בכלל, ובלי כל קשר, זה רעיון טוב לקנות בקבוצה, אבל קטנה. שוב, לא יותר מדי גדולה.

 

יפה, נמשיך עם הישראלי הממוצע

אחרי שהוא בדק והשווה מחירים, לא לפני שהוא מחפש מספר מדריכים באינטרנט כדי "ללמוד את הנושא לעומק" (כמו למשל המדריך לרכישת אופניים חשמליות מתקפלות), הוא מתקשר בדרך כלל לכמה עסקים שהוא נתקל בהם כדי להתייעץ.

ברי המזל, מגיעים למקום מקצועי ואמין, אנחנו כמובן כאלה, אבל נודה על האמת, יש עוד שניים או שלושה שאנחנו מוכנים לרכוש מהם בעצמנו – מחירים טובים, ואנשים טובים, נקודה!.

 

אותם ברי מזל גם יודעים לזהות שהם הגיעו למקום הנכון, ואם הם מקבלים הסברים מקצועיים, יחס טוב, והתאמה של המוצר לצרכים שלהם, הם גם קונים, במיידי.

 

והם גם עושים החלטה טובה ונכונה ב100% מהמקרים

 

דרך אחרת "קלה" יותר היא פשוט לרכוש את מה שיש לכל החברה, לא שיטה הכי רעה, לא הכי טובה.

 

ה"עקשנים" או ה"חרדים" – אלו שחרדים מזה שיצאו פרייארים, בדרך כלל לא קונים כ"כ מהר, הם עולים לשלב הבא, שזה – לקחת יועץ!!!

 

כמובן, כמו ברוב המצבים בחיים, לוקחים יועץ שלא מבין בזה כלום, או שאולי היו לו פעם אופניים רגילים אז... הוא "מבין בזה".

 

ואנשים מתייעצים בלי הכרה עם מי שלא צריכים להתייעץ איתו. זה טבע כזה, לא יודע עם טבע ישראלי, אבל טבע אנושי – למשל מישהי הולכת להתייעץ עם אחותה הגרושה על בעיות בחיי הנישואין... מה את מצפה שהיא תלמד אותך? מה היא יודעת לעשות חוץ מלכוון אותך לגירושין כי זה מה שהיא יודעת לעשות? מה? למשל?

 

או שרוצים לרכוש דירה אז מביאים את הגיס, שעשה פעם שיפוץ בבית לפני כמה שנים ואז הוא נחשב ל "מומחה" לעניין. לך תבין.

 

טוב, המומחה, כמובן צריך בעיקר לשמוע על ה"לקוח" שלו שלא לעשות טעות, ולכן ה"מומחה" בדרך כלל מתחיל לעשות מחקר נוסף, ו"לחפור" לכל אותם מוכרים באינטרנט, את המוח ובדרך כלל הוא רק מוצא את עצמו מבולבל עוד יותר.

 

ואז אחרי שגם המתעניין וגם ה"מומחה" שמייעץ לו, אספו המון המון מידע, ולא הבינו כלום מכל הסיפור הזה... הם קונים מהמוכר הראשון שנראה להם מבין עניין כי... הם רוצים כבר לקנות, והוא נראה להם אמין.

 

כן. זה באמת קורה ככה.

 

יופי, אז מה רצינו לומר לכם בכל הסיפור הזה? – לא לבדוק? לא להתייעץ? לא!

 

הפוך הוא הנכון, אנחנו דווקא כן ממליצים לבדוק ולהתייעץ אבל לשים את הדגש על הדברים הנכונים והם אלו:

 

1. באיסוף מידע יש שלב מסוים שבו איסוף של יותר מדי מידע דווקא גורם להחלטה פחות טובה. ישנם הרבה מאמרים ומחקרים שנעשו בעניין הזה. זה דבר לא רע בכלל ללמוד את תהליך קבלת ההחלטות שלכם ולהבין שמבחינה תהליכית, איסוף מידע ראשוני, ניתוח שלו, התייעצות עם מספר גורמים מקצועיים... זה מספיק!... מבין השורות אתם כבר יודעים בשלב הזה מה טוב ומה לא טוב – ובעיקר מה טוב ומה לא טוב לכם.

 

2. הכסף מדבר – אי אפשר לרמות את כל העולם כל הזמן. זאת אומרת אם הממוצע של האופניים שנמכר נמכר בין 4,200 ל 5,000 – שם רמות המחירים של המוצרים האיכותיים.

 

3. נדגיש לכם שאצלנו אפשר לרכוש את המוצרים – גם הטובים ביותר בשוק, במחירים של פחות מ 5,000 ש"ח.

 

4. באופן כללי – העיקרון של להקשיב למי שיש לו את מה שאתם רוצים (למשל אופנים חשמליות שהוא מרוצה מהן, והוא משתמש שימושים דומים לכם, והוא באותו גובה, משקל ומאחסן באותו אופן וכיוב....) או מי שעושה טוב את מה שאתם רוצים לעשות (יודע לקבל החלטות, יודע לקנות, יש לו נישואין מאושרים וכיוב') – יביא אותם רחוק אם תשמשו בו נכון.

 

5. לרוב המשתמשים, אופניים חשמליות מתקפלות בגודל של "20 הם הפיתרון האידיאלי לרוב המוחלט של הצרכים. ויש בהם גם כאלו שדומים לאופנוע – גבוהים עם בולם זעזועים קדמי ואחורי, ועוד מגוון גדול של אפשרויות.

 

אנחנו מאחלים לכם הצלחה רבה ברכישת זוג אופנים חשמליות עבורכם! 

בית האופניים והממונעים (bikeshome) היא חנות אופניים המתפועלת על ידי צוות בעל 10 שנות ניסיון בתחום האופניים החשמליות. במקום מעבדת תיקונים משוכללת לכל סוגי האופניים והממונעים, כולל ממונעים לילדים (כגון טרקטורונים לילדים, אופנועים לילדים, גי'פים ממונעים לילדים ועוד), אופני נשים, אופניים חשמליות, אופניים מתקפלות, תלת אופן ועוד.  ניתן ליצור קשר בטלפון 052-3489218

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב