תביעת נכות ביטוח לאומי על בסיס הצלחה - איך תממש את מלוא זכויותיך?
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

תביעת נכות ביטוח לאומי על בסיס הצלחה - איך תממש את מלוא זכויותיך? 

מאת    [ 15/04/2013 ]
מילים במאמר: 471   [ נצפה 3728 פעמים ]

 
 

כל אדם שניסה לקבל הכרה מביטוח לאומי על אחוזי נכות לאחר שעבר תאונת עבודה יודע שארוכה היא הדרך לקבלת תביעתו, אם בכלל. מהם אבני הדרך החשובות בדרך למימוש זכויותיך לאחר שעברת תאונת עבודה? ואיך באפשרותך לממש את זכויותיך בלי לסכן את כספך?

לפני הכול: מהי תאונת עבודה?

חוק ביטוח לאומי מגדיר תאונת עבודה כתאונה שהתרחשה תוך כדי עבודה וכתוצאה ממנה (כולל למשל מחלות מקצוע כגון סרטן הנגרם בעקבות חשיפה מרובה לשמש). בנוסף, גם תאונה שהתרחשה בדרך לעבודה או בחזרה ממנה מוגדרת כתאונת עבודה. עם זאת , נסיבות האירוע משחקות תפקיד מרכזי בקביעה האם מדובר בתאונת עבודה. למשל, אם אדם שהיה בדרך חזרה מהעבודה לביתו, סטה באופן משמעותי מהדרך לצורך בילוי עשה תאונה ? אזי עקב הסטייה הגדולה מהדרך לא בטוח שיהיה מדובר בתאונת עבודה. מה עושים לאחר שהתרחשה תאונת עבודה?

נפגעת בתאונת עבודה? דע את זכויותיך!

אדם שנפגע בתאונת עבודה אמור לקבל את ידה המושטת של המדינה לצורך התמודדות עם השלכות התאונה על הצד הטוב ביותר. עזרה זו כוללת כיסוי הוצאות רפואיות, דמי פגיעה המשולמים בגין היעדרות מהעבודה (לתקופה של עד 90 יום) ובמידת הצורך קבלת קצבת נכות מהעבודה שכדי לקבלה, יש צורך להגיש תביעת נכות לביטוח לאומי. חשוב לדעת ? ביטוח לאומי מעניק פיצוי רק לשיעורי נכות הגבוהים מ- 9% ומעלה, לפי החלוקה הבאה:

  • פיצוי חד פעמי ? ניתן לנכות בשיעורים      10%-19%.
  • פיצוי לכל החיים ? ניתן לנכות בגובה 20%      ומעלה.

תביעת נכות מביטוח לאומי

רבים מהאנשים המעורבים בתאונת עבודה עוברים מסכת ייסורים כפולה: לא מספיק שהם סובלים מכאבים בגין התאונה, עליהם להתמודד עם הבירוקרטיה של הביטוח הלאומי ופעמים רבות לצאת בידיים ריקות. כדי לקבל את מה שמגיע לך, חשוב לפנות לנותן שירות מנוסה, הבקיא בדרכי ההתנהלות מול ביטוח לאומי.
סיוע על ידי איש מקצוע יכולה להיות משמעותית כבר מהפנייה הראשונית לתביעת נכות מביטוח לאומי, שכן לאחר שהנפגע מציג את גרסתו קשה מאוד לשנותה. בנוסף, חשוב מאוד לשמור כל מסמך רלוונטי שיכול לסייע לתביעת הנכות ? כגון מסמכים רפואיים ותלושי שכר.

תביעת נכות: איך מתחילים בלי לקחת סיכונים מיותרים?

אדם שנפגע בתאונת עבודה, נאלץ להיעדר מהעבודה וייתכן שגם כושר ההשתכרות שלו נפגע. לכן הוא זקוק לאיש מקצוע מיומן שיכוון אותו ויסייע לו למצות את מלוא זכויותיו. פנייה לנותני שירותים מקצועיים ומנוסים שייצגו אותך מול ביטוח לאומי ושרוב תגמולם ישולם על בסיס הצלחה, תאפשר לך לקבל סיוע בלי לסכן את כספך: שכר הטרחה לנותן השירות משולם כאחוזים מתוך התקבול שיתקבל מביטוח לאומי.

תביעת נכות על בסיס הצלחה ? מדוע כדאי?

אחרי תאונת עבודה לא רק גופך הופך פגיע ? אלא גם מצבך הפיננסי. לכן, במקום לבזבז כספים על ייצוג מקצועי שלא בטוח שיישא פרי, באפשרותך ללכת על בטוח ולבחור נותני שירותים שמתוגמלים על בסיס הצלחה. באופן זה נותן השירות מעונין להרוויח כמה שיותר, לכן הלקוח יודע שאותו נותן השירות יתאמץ וישיג עבורו את הזכויות המקסימליות.  נותן השירות יקבל תגמול על עבודתו מתוך הכספים שתקבל מביטוח לאומי? ואתה תקבל את הזכויות המגיעות לך.

צ'ק-לי , המרכז לשירותים על בסיס הצלחה
השירות שרצית - לא קיבלת, לא שילמת!
http://www.check-li.co.il

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב