איזה רופא תבחרו לבית שלכם?
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

איזה רופא תבחרו לבית שלכם? 

מאת    [ 12/01/2008 ]
מילים במאמר: 1339   [ נצפה 2065 פעמים ]

 
 
מה יש לצפות מייעוץ פנג שואי?, מיהו יועץ פנג שואי טוב? האם ייעוץ נחוץ? אם כן מתי? אלו הן רק חלק מהשאלות המטרידות אנשים רבים המתחבטים ומבקשים תשובות לבעיות הנובעות מהמבנה בו הם גרים ועובדים.מה חשוב לדעת אודות יועץ?

לפני שאעשה סדר בנושא אומר שהתשובה פשוטה- בחירה של יועץ כמוה כבחירה של רופא. חשוב לבדוק את ההכשרה והניסיון המקצועי שלו לפני שהוא "מנתח" את הנכס בו השקעתם את מיטב כספכם. הפניות מאנשים אחרים טובות במיוחד אך שיחה עם האדם, האם הוא יכול לפתור את הבעיה שלכם, תגלה לכם אם התחברתם אל מי שעומד להיות חלק מחייכם ולו גם לזמן קצר.


מתי כדאי להשתמש בייעוץ?

זכיתם במתנה- שטח אדמה משלכם, חשוב לתכנן אותו נכון לשנים רבות וטובות. אם שוקלים לבנות בית, מומלץ להזמין ייעוץ לפני שמזמינים את האדריכל. כמובן אפשר להזמין ייעוץ לאחר שאדריכל הגיש תוכנית אך זה דורש גמישות ונדיבות מצד האדריכל שהשקיע שעות של עבודה כדי לשמוע שיש צורך בשינויים קטנים כגדולים. אם בכל זאת החלטתם להזמין ייעוץ לתוכניות מוכנות לאישור וביצוע, המלצה- אין לא נעים ולא נוח! החיים שלכם חשובים יותר. כל עוד התוכנית על הנייר שנו ,שנו כמה שנדרש כי מדובר בחיים שלכם . בשלב מאוחר לא תמיד ניתן לעשות שינויים.
בעודי שוקדת על כתיבת כתבה זו התקשרה לקוחה שהתעניינה בייעוץ. היא שיתפה אותי שהיא חלתה במחלת הסרטן בבית מקסים בינות הפרדסים של אזור השרון. "אני מניחה שהבית לא תומך בך" השבתי לשאלתה. איך זה יכול להיות שהיא חלתה בבית שכה נעים לה ולכל אדם להיות בו? השאלה שכל אחד צריך לשאול את עצמו היא לא אם נעים לו בבית אלא איך הוא חווה את החיים שלו באמת. לכן חשוב לקחת יועץ לבית קיים אם אתם רוצים לקדם את החיים שלכם בכל תחום שהוא מתחומי חייכם. ייעוץ בבית קיים יאפשר לכם להוציא מהבית הנוכחי על מגבלותיו את המיטב .
לפני שיפוץ מכיוון שכל שינוי מבני עשוי לשנות את המבנה האנרגטי של הנכס ולהשפיע על איכות חייכם. אנשים מרגישים טוב לאחר שיפוץ, אך לעיתים התחושה הטובה זמנית. ייעוץ פנג שואי המעורב בשיפוץ יאריך את התחושה הטובה לשנים רבות.

בלש, יועץ או בעל חנות צעצועים?

אם היועץ מוכר לכם או ממליץ על מוצרים שהופכים את הבית שלכם למסעדה סינית כדאי לדאוג.
אם היועץ נכנס למטבח ומתייחס לצבע הארונות או לחומר מהם הם עשויים, מנתח את התמונות בבית, מתייחס לעיצוב הווילונות בחדר השינה, למיקום החפצים או המזכרות שרכשתם במהלך חייכם אם הוא מתייחס למספר הכיסאות בחדר השינה, לסוג הריצוף ואף טורח להסביר לכם היכן כדאי למקם פילים כדאי לדאוג.
אם נכנס אליכם יועץ המאבחן את חייכם בהסתמך על תחושות ולא על נוסחאות וממליץ לעשות טקס טיהור כפתרון לבעיה.
אם קיבלתם מכל אלה ?מזל טוב! קיבלתם ייעוץ בעיצוב פנים או עיצוב פנים בתקשור או...פנג שואי? ממש לא.
ידיד שלי שלח אלי השבוע כתבה של בחורה המציגה את עצמה יועצת פנג שואי באחד מאתרי האינטרנט הגדולים. שם היא כותבת שפנג שואי זה כלי נהדר והיא השתמשה בו כדי לפתור בעיית זוגיות של בחור נחמד בכך שהיא הזיזה לו את המיטה הצמודה לקיר, ביקשה ממנו שירכוש שתי שידות ושתי מנורות לילה (במקום אחת, אבוי!). אפשר לקרוא לזה דמיון מודרך? או פסיכולוגיה של הבית או איך שתרצו. כל הפנויים מוזמנים לנסות בעצמם ולדווח על תוצאות. פנג שואי? ממש לא.

תלמידה סיפרה לי השבוע שלפני שהיא הגיעה ללמוד אצלי היא הזמינה ייעוץ פנג שואי לביתה הגדול והמרשים בבאר שבע. בכל חדר נהגה היועצת לדבר עם איזה אדם סודי ולשאול אותו שאלות על הבית ומן הסתם היא גם קיבלה תשובות. הבית טופל בידי "מלאכיה השמימיים" של היועצת. מיותר לציין שהבעיות לא נפתרו במבנה הבעייתי של אותה לקוחה. ייעוץ דומה קיבלה אשת עסקים שהתלבטה אם להשכיר קומה שלמה במבנה להקמת מרכז באותה עיר דרומית אותה יועצת הסתמכה על תחושותיה האישיות או השמימיות בשם הפנג שואי והמליצה לאותה אישה לשכור את העסק. כשנה לאחר מכן הוזמנתי כדי לראות למה בכל זאת המקום לא עובד. יש דבר כזה תקשורי פנג שואי - אמונות טפלות - ... נסו גם אתם יכולים.

האמת? חבל שאנשים בשם הפנג שואי מורידים מערכה של התורה המופלאה הזו.

פנג שואי מקצועי מבוסס על טקסטים עתיקים, נוסחאות מורכבות ודרך שיטתית המשלבת מדע ומטאפיסיקה. הייעוץ ניתן על פי רמת המיומנות והמקצועיות של היועץ והוא אמור להתייחס למספר גורמים: תנאי הסביבה החיצונית של הבית (חשוב ביותר לצאת החוצה לבדוק מבנים בסביבה, מיקום מבנים וכבישים ביחס לבית, ביחס לדלת הכניסה וכד') לפני שהוא נכנס אל המבנה פנימה. חשוב לדעת איזו אנרגיה זוכה המבנה לקבל מבחוץ אל תוכו, מהי רמת האנרגיה, מה כמותה ואיכותה כדי לבדוק את השפעתה על האנשים בתוך המבנה. אין זה קשור לעיצוב פנים של הבית או לכל אובייקט שתמקמו בבית. היועץ ישתמש בשיטה הנקראת "שמונה אחוזות" הבודקת את הכיוון והמיקום של החדרים בבית (הגואה של הבית) בהתאמה לבני הבית (הגואה של האנשים בבית).
שיטה נוספת בשם "שואן קונג כוכבים מעופפים" או "שואן קונג דה גואה" אומדת את סוג האנרגיה ביחס של זמן ומרחב בכל חדר ביחס לכיווני השמיים, תאריך בניית הבית והתאמה אישית לבני הבית. מידע זה מתקבל לאחר בחינה מדוקדקת של הבית באמצעות נוסחאות המצפן (לו פן).
ייעוץ מתקדם לוקח בחשבון גם זמן ומקום למקם מפל מים, חפצים בבית, מודד זווית של דלת כניסה ביחס לכביש ולמבנים בסביבה בשיטה המתייחסת ל "נוסחאות הרים ומים". יועץ מומחה יאבחן כבר מחוץ לבית בעיות או הזדמנויות בתחום הבריאות, הכסף או מערכות היחסים בהתאם לזרימת הכביש ומבנים שבסביבה עוד לפני שהוא נכנס אל המבנה הנבדק פנימה.

יועץ פנג שואי מקצועי ישאל על תאריך לידה של בני הבית או תאריכי לידה של אנשי מפתח אם מדובר בעסק כדי לעשות מפה אסטרולוגית (BAZI) הקובעת את הגורל של האנשים בבית. דיאגנוזה זו חשובה לפני שנותנים "תרופות" ותיקונים לבעיות בבית. המפה האסטרולוגית היא כלי אבחוני המראה מה נדרש לחזק אצל כל אחד באופן אישי כדי לתמוך בו. יועץ שלא נותן ניתוח אסטרולוגי לא ידע ליצור את הקשר החשוב בין האדם לבית ולתת את המרשם הנכון (של התרופה כמובן).

לסיכום יועץ פנג שואי מקצועי אמור לומר אלו בעיות היו ויש בבית, לנבא מה נקודות החוזק והחולשה של הבית ועל מי מבני הבית זה משפיע .האבחון קריטי כדי לדעת להמליץ על תיקונים מדויקים, שיפתרו בעיות ויקדמו הזדמנויות. למה דומה הדבר? לרופא סיני הרוכש ידע וניסיון במשך שנים כדי לדקור את הפציינט דקירה אחת איכותית או שתיים כדי לאפשר ריפוי לחולה.


מלחמה של אגו?

שמעתי גם על מקרים כאלו. מיותר ומוטעה. יש יועצים שהאגו גורם להם לריב עם האדריכל בשם עקרונות השיטה ולא לוותר. נקודת המוצא בייעוץ היא שאנשים מטבעם אחראים לחייהם ולגורלם. יועץ פנג שואי ממליץ ונותן מגוון פתרונות ולבעל הבית נותר רק לבחור אם וכיצד הוא מעוניין ליישם אותם. בעל בית שהזמין ייעוץ בוודאי מבקש בית שיאפשר לו איכות חיים אך הבחירה בוודאי כולה שלו. ג'ואי יאפ, מורי היקר, ממליץ לייעץ רק לאנשים שמבקשים בכל ליבם ליישם את עקרונות השיטה.כמה זמן אמור ייעוץ לארוך?

זה אישי בהחלט. ייעוץ בנכס קיים יכול לנוע בין שעתיים לחמש שעות. חשוב לקבל דו"ח כתוב של הייעוץ ליישום ההמלצות ולקבל תמיכה מהיועץ בכל עת ליישום ההמלצות.
המאסטרים הגדולים מייעצים בבית רגיל כשעתיים. אני מכירה מתלמדים שייעוץ אורך להם גם שבוע.
ייעוץ אמור להיעשות בשלבים אם מדובר בהקמה של בית. הצעות לתכנון מבנה פנימי וחיצוני, תוכנית הגשה של האדריכל עם ההמלצות, שינויים, תיקונים עד הכניסה אל הבית. חשוב ליצור תקשורת טובה בין כל הנפשות הפועלות. תאריך הכניסה גם הוא חשוב ביותר.

עלות ייעוץ

לרופא מומחה משלמים כסף טוב והרבה. המומחה הבינלאומי, גואי יאפ, ממליץ לתלמידיו לקחת 400$ על שעת ייעוץ בעוד הוא לוקח הרבה יותר. מסטר ידוע אחר גובה תשלום על פי עלות שכר דירה לחודש של הנכס הנבדק. המסטר הוותיק, יאפ שן הי, לוקח הרבה יותר עלות ייעוץ לחברה גדולה יכולה להגיע לעשרות אלפי דולרים. בארץ המחירים נמוכים פחות בהתאם לרמת היועץ והם נעים בין 300$-500$ לבית ממוצע.


האם לקרוא לשיפוצניק?

אנשים רבים חוששים להביא יועץ פנג שואי מחשש לצורך בשינוי מבני, הריסת קירות, רכישת מוצרים וכד' הגורמים להוצאות גבוהות . ייעוץ פנג שואי נאות, אינו מערב, ברוב המקרים, עיצוב מחדש או שבירת קירות. קיימות אפשרויות חלופיות רבות שהייעוץ מאפשר. זה מותנה ברמת המיומנות והניסיון של היועץ במתן ה"תרופות" ,למשל: שינוי כיוון שינה, שינוי חדרים, מיקום מפל מים או מיקום שולחן העבודה. יועץ מקצועי אמור להציע פתרונות אנרגטיים כאשר לא ניתן לעשות שינויים פנימיים בבית כדי לתקן בעיות עתידיות בטווח הקצר או הארוך .מקווה שקיבלתם הכוונה לגבי מה יעוץ פנג שואי מאפשר בצד מגוון האפשרויות, היועצים, המחירים והשיטות שתסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה והטובה עבורכם.


שרונה פומס- יועצת,מנחה,מנהלת את "בית הספר הגבוה לפנג שואי
http://WWW.FST.CO.IL
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב