כל עסק צריך יועץ ביטוח
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

כל עסק צריך יועץ ביטוח 

מאת    [ 28/12/2011 ]
מילים במאמר: 371   [ נצפה 2792 פעמים ]

 
 

נתחיל מכך שחלק לא מבוטל מבעלי העסקים הקטנים מדחיקים את נושא הביטוח בעיקר על מנת לחסוך את דמי הביטוח, וזאת כמובן טעות חמורה, מכוון שאם לבעל עסק קטן יגרם נזק אותו ניתן לבטח או שתוגש נגדו תביעה בגלל טעות או רשלנות, ברוב המקרים לא יוכל לשאת בהוצאות השיקום ו/או בתשלום הפיצוי לנפגעים ויהיו מקרים שאף יאבד את כל רכושו עקב כך.

כאשר בעל עסק כבר מבטח את עיסקו הוא מאמין בתום לב שהביטוח יפצה אותו בעקבות כל נזק שיגרם לו, או תביעה שתוגש נגדו וזה כמובן לא המצב.

ישנם כאלה שאומרים לסוכן הביטוח "תשמע, אותי לא מעניין שום דבר, אני רוצה לקבל פיצוי בכל מקרה שיהיה לי נזק ואם אתה לא יכול להבטיח לי את זה אני לא עושה אצלך את הביטוח.

אז, אין חיה כזאת ואין סוכן ביטוח שיוכל להבטיח דבר כזה,

ולמה אין חיה  כזאת?, מכוון שאין ביטוח שלא קיימים בו חריגים (מה לא מבוטח בשפת הביטוח)ותנאים ודרישות אותם עליו  למלא כגון: דרישות לאמצעי הגנה כנגד אש ופריצה לעסק, אישורים מהרשויות השונות ועוד הרשימה ארוכה. ומי שלא מודע לכל אלה ולא מיישם אותם בשטח, מהמר ומקווה שהכל יעבור בשלום.

  יעוץ לקראת ביטוח ולאחר עריכתו

עריכת ביטוח לעסק חדש או לעסק קיים, ללא ביטוח, מתחילה עם הערכת הסיכונים של העסק , הכוונה היא, מה הם הנזקים הצפויים לעסק?, לעובדים או לאחרים (צד ג') כתוצאה מפעילותו ואיזה ביטוח ניתן לרכוש על מנת להבטיח את המשך פעילותו ללא עיכובים גם לאחר קרות הנזק. כי הרי ככל שתארך תקופת השיקום הוא יאבד לקוחות, לא יוכל לממש התחייבויות, ועוד שורה ארוכה של הפסדים, תלוי בסוג העסק.

נסיונו ומומחיותו של יועץ הביטוח שהוא גם זה המעריך את סיכונים, הם אלה שיביאו לתוצאה שתעניק לבעל העסק את הכיסוי הביטוחי הרחב ביותר והמתאים ביותר לעסק וזוהי מעין תפירת חליפה.

פעילות נוספת של היועץ היא בדיקת ביטוח קיים ועריכת דו"ח המלצות לשינויים ותיקונים ולהתאמה טובה יותר של הביטוח הקיים, הכל בהתאם לצרכים. בנוסף יקבל בעל העסק רשימה של הערות והערות הבאים להסב את תשומת, ליבו מה הוא נדרש לעשות ולבצע על מנת ליישם את דרישות חברת הביטוח ואם לא יעשה כן עלולה תביעתו עקב נזק להדחות במלואה או בחלקה מכוון שלא מילא אחר הדרישות וההתנאות שנדרשו ממנו.

 שרות נוסף אותו ניתן לקבל מיועץ הביטוח הוא  בדיקת תביעה שנדחתה במלואה או בחלקה ע"י חברת הביטוח, ואפשרות להמתיק את הגלולה המרה.

ישראל שוויד- יועץ ביטוח לעסקים http://www.bedekbit.co.il>

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב