גלגול קודם - מה הייתי ולאן אני הולך? מאת הנומרולוגית ציונה אבירם
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

גלגול קודם - מה הייתי ולאן אני הולך? מאת הנומרולוגית ציונה אבירם 

מאת    [ 15/05/2011 ]
מילים במאמר: 849   [ נצפה 2584 פעמים ]

 
 

"הוא מתנהג כמו מלך, כאילו מגיע לו הכול! לא מוכן לשמוע אף אחד. רק דעתו נחשבת.... מה, אני לא קיימת?" "הוא מתעלל בי! כ"כ נהנה לעשות את זה שאני לא מבינה מה יוצא לו מזה. שיחפש לו חיים משל עצמו- מה הוא רוצה ממני!"  

לפי נומרולוגיה שתי דוגמאות אלו המחישו לנו התנהגות של גברים( או נשים) שגלגול קודם מנהל אותם.    הם לא מודעים לכך. נוח להם להתנהל ב גלגול זה  בהתאם למוכר להם. למה להתאמץ? החיים האלה דורשים שינוי ואילו להם קשה לעשות שינוי בחיים. הם לא מבינים שבת הזוג רוצה להיות מאושרת.  אותו " מלך" בגלגול קודם לא מבין שכדי שיהיה מלך -  עליו להפוך את אשתו למלכה !  על מנת להתמודד עם ה גלגול הקודם שברוב המקרים מנהל אותנו בזוגיות,  חשוב קודם כל שנזהה אותו. ברגע שזיהינו –נדע להפעיל את הכוח המתנגד לאוטומט שלנו. במקום להיות קורבן למשל – אני אבחר להיות אסרטיבית. במקום להתנהל מאחורי הקלעים- אצא לחזית הבמה ואממש את עצמי .  

הבה נצא לדרך לעבר שניים עשר גלגולים קודמים .

מי יודע, אולי אחד מהם מנהל אותך ברגע זה ואתה אפילו לא מודע לכך,  שהוא  הוא הגורם  לאשתך להיות כ"כ כנועה וקורבנית? בואו נחשוף את האמת שכ"כ חששנו מפניה, אשר גילוייה יביא אהבה, רוגע ואושר לזוגיות.

  גלגול מספר 1: צופה מהצד תוך התנתקות ממצבים רגשיים אתה פוחד להיות מעורב. זה קורה בגלל שבגלגול קודם היית צופה מהצד וההתנתקות ממצבים רגשיים. חשוב בגלגול זה לתת ביטוי לאינדיבידואל שבאישיות שלך, להיות מאושר ולהגיד לעצמך- "אני הכוכב", "אני המרכז"" אני רוצה לחוות את החיים במלואם  כי מגיע לי !"  

גלגול מספר 2: זיכרון נשמתי של שואה וסבל הדמיון מטיס אותך לעבר ימים קשים של שואה. אתה פגיע ויש לך חרדות . חש קורבן ולא מבין למה. אתה צריך להשתחרר מלהיות קורבן. החלף את החוסר אונים באהבה עצמית.  הרגש נוח עם כסף ודע  שמגיע לך לדרוש, והיזהר שלא תנוצל אנרגטית בזכות החמלה שבך.  

גלגול מספר 3: תינוק נצחי – תלותיות רגשית הבעיה שלך היא ללמוד להתבגר. באת מגלגול קודם עם זיכרון נשמתי של תינוק. תינוק שחי על קביים. קיימים פחדי עזיבה שגורמות לך לשלוט באחרים דרך התגובות הרגשיות שלך. בגלגול זה חשוב להתמקד במטרות שלך בלי לפחד וכישלון ...  

גלגול מספר 4: רופא מנתח- פרפקציוניסט ב גלגול זה, עליך להשתחרר מניתוח יתר. מלהיות חסר גמישות. להשתחרר מתגובות שאתה מגזים בחשיבותם. מהצורך האובססיבי של סדר וחשיבה סמוך על תוצאות חיוביות וקבל  את השוני בברכה. שחרר  את האגו ואת האובססיביות שהכול צריך להיות מדויק וצודק.  

גלגול מספר 5: מלכה –הכול יעשה לפי דרכי! מלך מ גלגול קודם מקנה לך את הפריבילגיה להיות מעל כולם. הייתה לך תהילה. בגלגול זה עליך ללמוד להשתחרר מלהתעקש לקבל את הדרך שלך. להשתחרר מנטיות דרמטיות.. יש לך קרמה קבוצתית והתכונות הטובות יוצאות כאשר אתה תעשה למען הכלל .   

גלגול מספר 6: עקר  בית- חוסר זהות עצמית ב גלגול קודם אתה היית עקר בית מאחורי הקלעים. תחושה של הקרבה אפפה אותך כל השנים. הרצון לרצות את האחרים גרם לך לא להכיר את עצמך בכלל. עליך ללמוד להיות אסרטיבי  ולהפעיל את האינטואיציה שלך. ברגע שתגלה את עצמך- תתחיל ליהנות מהחיים כשהפוקוס יהיה עליך.  

גלגול מספר 7: להיות אנוכי-  התייחסות חזקה לאני שלי ב גלגול זה באת לתת יותר ופחות לקבל. ללמוד להתחשב באחרים ולא להיות מרוכז סביב עצמך. קיים פחד לאבד את האני שלך. השיעור שלך ללמוד לעבוד בשיתוף פעולה, לראות את הצרכים של האחר בלי להרגיש מאוים. חשוב שתקשיב יותר לאחרים ופחות תתווכח.  

גלגול מספר 8: נזיר - מיקוד חיצוני עם צורך מתמיד בהכרה הבעיה העיקרית היא לשחרר את הצורך בהכרה. לעבוד על התחושה שרק אם תצליח אתה שווה. האישור החברתי מהווה עבורך מקור כוח לאדם. הצורך בהכרה חברתית גורם להרס עצמי.  קבל את חסרונות שלך. שתף אחרים ברגשות שלך. קח אחריות על חייך, תיהנה מהחיים וכך תרגיש מאוזן ורגוע.  

גלגול מספר 9: להשתחרר מגבולות הנוחות ולעשות שינויים ב גלגול זה באת ללמוד להשתחרר ממצבים נוחים. להשתחרר מרכושנות ומהפחד לעשות שינויים. קיימת נוקשות פנימית שחוסמת אותך. אתה מלא מעצמך בדפוסי חשיבה ואמונות מקובעים שלא משרתים אותך. צא מגבולות הנוחות, למד לבקש עזרה וצור לעצמך דרך חדשה.  

גלגול מספר 10: להיות בתרבויות אחרות ולדעת הכול! ב גלגול זה אתה צריך להשתחרר מלעבוד עם הגיון  בלבד. לשחרר את הרצון לדעת מה אחרים חושבים עליך וללכת מעבר ללוגיקה. היות ובגלגול קודם ביקרת בתרבויות שונות – אתה כאילו כבר יודע מה אחרים חושבים. המטרה בגלגול זה להעצים את האני האמיתי שלך.  

גלגול מספר 11 : כריזמה עם שליטה אובססיבית וקנאות גלגול זה שייך לתקופת החושך. השתמשת  בכוח של כדי לשלוט באחרים. אתה טוען שמתקיפים אותך- אולם בעצם אתה הוא שמתקיף.. בגלגול זה באת לשחרר את הכוחות הללו ולפתח חמלה  כלפי האחר. לנצל את היכולות, המשאבים  והאינטואיציות שלך למען העצמה, צמיחה ושינוי.  

גלגול מספר 12: להסתדר בחברה ולראות שיש עוד אמיתות. ב גלגול זה עליך ללמוד לצאת לחברה. לאזן בין הידע האלוהי שקיים בך לידע הארצי. עלול להיות קושי למחויבות.. עליך להתמודד עם החיים כאן ועכשיו.אם אתה חושב שלא מקשיבים לך- אתה טועה! תלמד אתה להקשיב לאחרים ותהיה טאקטי .  

רוצים לדעת מה הייתם בגלגול קודם?  

אני פה בשבילכם, מכל הלב ובאהבה, 

ציונה אבירם – נומרולוגית מומחית בתחום הזוגיות,

משפחה ומערכות יחסים        

עיצוב גרפי Fresh Studio

ציונה אבירם , נומרולוגית מאמנת ויועצת בתחום הנישואין וזוגיות. בייעוציה האישיים משתמשת בכלים ייחודיים המשלבים : נומרולוגיה ואסטרולוגיה קבלית, בהם חושפת גלגולים קודמים המשפיעים על תפיסת עולמו כיום. כמו כן, משתמשת בזכרונות מוקדמים על מנת לגלות את השקפת העולם המנהלת את האדם בחייו בבגרותו... מנהלת פורום נומרולוגיה באתר "אסימון" . כנסו לאתר שלי: נומרולוגיה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב