גיוס כוח אדם - מדידת התאמה בין דרישות המשרה לכישורי המועמד
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

גיוס כוח אדם - מדידת התאמה בין דרישות המשרה לכישורי המועמד 

מאת    [ 01/05/2011 ]
מילים במאמר: 373   [ נצפה 1833 פעמים ]

 
 

 

תוכנת גיוס היא כלי יעיל מאד עבור גיוס כוח אדם המתאים עבור הארגון שלכם. התאמה היא מילת מפתח בנושא גיוס כוח אדם לארגון. גיוס עובדים מתאימים יכול להיות חלק נכבד מהערובה להצלחת הארגון. ככל שההתאמה בין העובד לתפקיד גבוהה יותר כך קטנה התחלופה והחיסכון לארגון גבוה יותר.

בעבר גיוס כוח אדם מתאים לארגון היה משימה מסובכת, אולם היום בעזרת תוכנת גיוס ניתן לבצע גיוס מתאים בקלות רבה יותר.

העובדה שתהליך הופך לקל ויעיל יותר באמצעות תוכנת גיוס עובדים הופכת גם את ההשתלבות של עובד חדש בארגון לקלה יותר, דבר שתורם להגברת התפוקה והגדלת הרווחיות בסופו של דבר.

 

כיצד תוכנת גיוס כוח אדם מסייעת להתאמה בין המועמדים והמשרות?

תוכנת גיוס כוח אדם מסייעת לייעל את הגיוס מהתחלתו ועד סופו. בארגונים שלא משקיעים בהטמעת תוכנת גיוס נאלצים עובדי מחלקת משאבי האנוש להשקיע שעות רבות בקבלת קורות חיים, מיונם, תיוקם, הזנתם והכנת מאגר של קורות חיים למשרה.

לעומת זאת, כאשר מוטמעת בארגון תוכנת גיוס כוח אדם ניתן להפנות משאבים מהעבודה האדמיניסטרטיבית לעבודה אסטרטגית. תוכנת גיוס מסייעת לחברה לבנות בקלות רבה יותר מודל לדרישות המשרה המוצעת ולזמן מועמדים לתפקיד בהתאם אליו.

היום, גם בארגונים קטנים מתקבלת כמות גדולה של קורות חיים לכל משרה שמוצעת. תוכנת גיוס כוח אדם מסייעת להתמודד עם הכמויות הגדולות של הקורות חיים ולהעלות את מידת ההתאמה הפוטנציאלית בין המועמד והמשרה בכדי להבטיח מיצוי מוצלח של הזמן המוקצב לגיוס ומציאת מועמדים מתאימים במהרה.

 

כיצד תוכנת גיוס כוח אדם יוצרת התאמה בין דרישות המשרה לכישורי המועמד?

ההתאמה בין דרישות המשרה לכישוריו של המועמד נוצרת למעשה באמצעות הטכנולוגיות בהן משתמשים בתוכנה. תוכנת גיוס כוח אדם מצוידת בחפשנים שמאפשרים ביצוע חיפוש אוטומטי בקורות החיים של המועמדים בהתאם לקריטריונים המוזנים מראש כגון השכלה, ניסיון תעסוקתי, רישיון נהיגה, מקום מגורים ועוד.

באמצעות ההתאמה בין הקריטריונים לקורות החיים ניתן להגביר את מידת ההתאמה שבין המשרה והמועמד.

את קורות החיים הרלבנטיים שמאתרת התוכנה היא מתייקת לבניית מאגר קורות חיים בהתאם לדרישות המשרה או בהתאם לקריטריונים אחרים. בצד זאת, תוכנת גיוס כוח אדם מאפשרת גם לבנות מודלים של מספר תפקידים במקביל כך שגם אם מועמד כלשהו אינו מתאים למשרה מסוימת עשויה להימצא משרה אחרת שאליה הוא יהיה המועמד המתאים.

תוכנת גיוס מועמדים מסייעת גם באימות נתוני המועמד עם מקורות המידע והצלבתם. לאחר ההצלבה יכולה מחלקת משאבי האנוש להמשיך בתהליכי הגיוס ולסיימו במהרה.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב