דף הבית  >> 
 >> 

הרשם  |  התחבר


טיפול ריפוי - אור מלאכים 

מאת    [ 06/06/2010 ]

מילים במאמר: 351   [ נצפה 4375 פעמים ]

 טיפול ריפוי "אור  מלאכים" על פי הקבלה.

לאה שירה גד קבלה הכשרה מיוחדת בתקשור לרפא אנשים בתדר אור מלאכים ממלאכי שרת וכוח השם.זה לא ריפוי מקובל כמו רייקי או הילינג ,העוצמות אדירות והמטופל עובר קרינה חזקה של אור לתוך גופו.התופעה המורגשת:חום גבוה ממלא את האיזורים שזקוקים לאור המרפא.

טיפול וריפוי "אור מלאכים" מעביר הקרנה של כח ריפוי בתדר גבוה מאוד שמבצע הקרנה לכל תאי הגוף ומטפל בכל תא ותא באיזון הורמונלי שממלא את הגוף של המטופל באור חזק מאוד בעוצמתו ,ההשפעה נמשכת גם בלילה לאחר הטיפול הגוף מלא בהארה זכה.

איך מתבצע טיפול מלאכי האור הטיפול מועבר ללא מגע, העברת אנרגית האור מעל המטופל, ללא שימוש בכלים פיזיים כלשהם. המטופל שוכב רגוע מקבל גלים עוצמתיים של תדרים גבוהים החודרים לכל חלק וחלקיק בגופו ומבצעים את שיקום הגוף לכל חלקיו.. לאה מתכווננת אל הבורא, וברגע המתאים מעבירה את אנרגיית השם  אל המטופל ממולה. אנרגיית "אור מלאכים" היא אנרגיה אלוקית היודעת לנתב את דרכה אל החלק הפגוע באדם, לאזן אותו, ולהביא אליו את הריפוי הנחוץ.
התחושות  בזמן טיפול "אור מלאכים"? חווית הטיפול התחושות בטיפול לעיתים מורגשות בגוף –ריחוף תחושת רוגע,חום גבוה, נעים, לעיתים מרגישים זרמי אנרגיה של חום וקור. במקרים אחרים, ישנם תיאורים של חזיונות רוחניים המעבירים מסרים אל המטופל בזמן הטיפול.
איך מומלץ להגיע  לטיפול אור מלאכים:

אדם המבקש לקבל את הטיפול ריפוי אור מלאכים כדאי שיכוון את עצמו להכין את נפשו וגופו לקבלת הטיפול. רצוי להסביר ולתאר את הבעיה במספר מילים על מצבו ובעייתו אותם הוא מבקש לשנות. לפני הגעה לטיפול חשוב לטהר את הגוף על מנת לקבל את "אור מלאכים" להתקלח ולהגיע בבגדים נוחים.


האם טיפול "אור מלאכים" מתאים לכל אחד? טיפול זה מתבצע ללא מגע, ללא שימוש בכל חומר שהוא, אלא באמצעות אנרגיית אור מלאכים וכח השם   . לכן,

בדרך כלל, המטופל מרגיש תחושות פיזיות ונפשיות ממש. הוא מרגיש את האנרגיה שיוצאת מן הידיים של לאה אנרגיה רכה חמימה מן תחושת ריחוף,שמגיעה ממקום גבוה מאוד אל גוף המטופל.

לאה מזרימה אנרגיה קדושה, וחזקה מאד. היא קיבלה את יכולת הריפוי יוצאת הדופן,בזמן שחברה התלוננה על כאבים ולאה רצתה מאוד לעזור לה ,ואחרי 15 דקות של התכווננות,החברה התאוששה מאוד,וכל הבעיה הסתיימה,מחזור שנעצר 3 חודשים חזר והופעל מיד  לכן המטופל על ידי לאה, יכול להרגיש תחושות ברורות וחזקות וחיוביות במיוחד.

   www.leanumerology.com

 

לאה שירה גד מומחית  מעבירה ריפוי בעוצמות גבוהות שמקרינות לכל תאי הגוף.     לנומרולוגיה וקבלה לימודי קבלה מספרים עתיקים עם מורים מקובלים, לימוד והתמחות בכח האותיות לפי גורל האדם,תשובות מדויקות ,הכונה ועוץ מקצועי לדרך חיים נכונה, למנוע טעויות, לעודד אנשים ביאוש טוטלי, להרמת האנרגיה להתחלות חדשות ,לפתיחת עיכובים וחסימות, מפה קבלית תחזית לשנתיים תכונות, איזה מקצוע מתאים לי? מה גורלי? מתחתנת ,מתי?כל השאלות וכל התשובות.
מאמרים חדשים מומלצים: 

חשבתם שרכב חשמלי פוטר מטיפולים? תחשבו שוב! -  מאת: יואב ציפרוט מומחה
מה הסיבה לבעיות האיכות בעולם -  מאת: חנן מלין מומחה
מערכת יחסים רעילה- איך תזהו מניפולציות רגשיות ותתמודדו איתם  -  מאת: חגית לביא מומחה
לימודים במלחמה | איך ללמוד ולהישאר מרוכז בזמן מלחמה -  מאת: דניאל פאר מומחה
אימא אני מפחד' הדרכה להורים כיצד תוכלו לנווט את קשיי 'מצב המלחמה'? -  מאת: רזיאל פריגן פריגן מומחה
הדרך שבה AI (בינה מלאכותית) ממלאת את העולם בזבל דיגיטלי -  מאת: Michael - Micha Shafir מומחה
ספינת האהבה -  מאת: עומר וגנר מומחה
אומנות ברחבי העיר - זרז לשינוי, וטיפוח זהות תרבותית -  מאת: ירדן פרי מומחה
שיקום והעצמה באמצעות עשיה -  מאת: ילנה פיינשטיין מומחה
איך מורידים כולסטרול ללא תרופות -  מאת: קובי עזרא יעקב מומחה

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב