דף הבית  >> 
 >> 

הרשם  |  התחבר


Juniper Networks ו- Polycom חתמו על ברית אסטרטגית 

מאת    [ 31/01/2010 ]

מילים במאמר: 986   [ נצפה 2518 פעמים ]

Juniper Networks ו-Polycom הכריזו היום על ברית אסטרטגית שמתמקדת בשיפור האמינות, החיסכון והאיכות של חוויית הלקוח בתחום הנוכחות מרחוק ושיחות הוועידה בווידיאו. שיתוף הפעולה יאפשר לספקיות תקשורת למקסם את יכולות רשת התקשורת שלהן על מנת לספק שירותי וידיאו קונפרנס באיכות גבוהה.

 

השותפות, שתושק באמצע שנת 2010, תציע פתרון חכם לספקיות שירותי תקשורת. הפתרון יאפשר שירותי וידיאו מנוהלים באיכות מוכחת עבור רשת משולבת. זהו פתרון הרשת הראשון בתעשייה שתוכנן מתוך מודעות לנושא שיחות הוועידה.

 

הפתרון המשותף של החברות יסייע להקטין את עלויות השירותים המנוהלים לשיחות ועידה בווידיאו, הואיל והוא מאפשר לספקי שירות להפיק את המרב מיכולותיה של הרשת הקיימת. הטמעת פתרון של רשת יחידה מהווה מודל בר-הרחבה ורווחי בהרבה עבור ספקי שירות, בהשוואה למודל הרשת השכבתית הנוכחי לתמיכה בשירותי נוכחות מרחוק ושיחות ועידה בווידיאו.

 

דודי אילן, מנכ"ל ג'וניפר ישראל מציין כי "הפתרון ישלב מערכות של תשתיות רשת בעלות ביצועים גבוהים מתוצרת Juniper עם מערכות מובילות בתעשייה, מבית Polycom, של נוכחות מרחוק ושיחות ועידה בווידיאו. הפתרון כולל את פלטפורמת יישומי הרשת Junos Space ואת מערך המנויים שלה, הכולל שירותי מדיניות וזהות, את נתבי MX Series 3D Universal Edge Routers וכן את שערי SRX Series Services Gateways עם ניתוב ואבטחה משולבים המעניקים קישוריות ארגונית יעילה. 

 

דן אנגל מנכ"ל פוליקום ישראל מציין כי "רכיבי Polycom העיקריים כוללים את פלטפורמות ההתוועדות אשר  (גשרים) מסוג RMX של Polycom אשר פותחו בישראל המספקות יכולות ויעוד מרובה אתרים ומרובה רשתות ושינוי קידוד בין מערכות וידיאו וכן את היישום Distributed Media Application‏ (DMA)‏ ‏של Polycom - יישום שמרכז את בקרת השיחות עבור גשרי RMX ומספק יתירות נוספת במקרה של כשל".

 

נוסף ליתרונות עבור ספקי שירות, גם לקוחות ארגוניים ייהנו משליטה טובה יותר באספקת השירותים - בד בבד עם הגדלת הערך העסקי של שירותים אלה: תעבורת הנוכחות מרחוק ושיחות הוועידה בווידיאו עוברת בציוד הרשת שמשמש גם יישומים אחרים, באיכות מוכחת.

 

היכולות של שירותים מנוהלים אמינים וחסכוניים במיוחד, שמוקנות ללקוחות ארגוניים לצורך תמיכה בפריסות כלל-ארגוניות של נוכחות מרחוק ושיחות ועידה בווידיאו בטכנולוגיית HD (נוכחות מרחוק, חדרים ושולחנות עבודה), מעודדות שיתוף פעולה, מגבירות את הפרודוקטיביות ומצמצמות עלויות. זאת מכיוון שמודל השירותים המנוהלים יכול לספק תשואה מהירה יותר להשקעה עבור הלקוחות. המודל עושה זאת על ידי הקטנתן של עלויות התשלום מראש ועל ידי היכולת לחזות את עלויות התפעול השוטפות של שירותי וידיאו, בד בבד עם הענקת יכולות של שיתוף פעולה מאובטח בין עסקים.

 

"תקשורת חזותית הופכת לכלי אסטרטגי יותר ויותר בסביבה העסקית הגלובלית והדינמית של היום. ארגונים בתעשיות שונות מאמצים אותה כדי לייעל את העבודה מרחוק וכדי לצמצם עלויות", אמר בוב האגרטי, מנכ"ל Polycom. "שיתוף הפעולה עם Juniper נועד לשפר את האיכות והיעילות של תקשורת חזותית ברשת, ולהעניק בכך ללקוחות אפשרויות פריסה ויכולת לשלב את הטכנולוגיה בביטחון בתהליכי הליבה העסקיים ולהשתמש בה כרכיב עיקרי במיזמים של תקשורת מאוחדת".

 

בהתאם לתחזיות, שיעור הצמיחה השנתי המורכב (CAGR) של השוק העולמי של שירותים מנוהלים עבור תקשורת חזותית יגיע ל-162 אחוז בין השנים 2008 ל-2015 - עליה מ-83 מיליון דולר בערך ל-940 מיליון דולר בערך.1 הביקוש הכולל לפתרונות ושירותים בתחום התקשורת החזותית צפוי להגיע ל-8.6 מיליארד דולר, עם CAGR של 17.8 אחוז בין השנים 2008 ו-2013.2.

 

 "זוהי הדוגמה הראשונה של פתרון בו פלטפורמת תקשורת הווידיאו יוצרת אינטראקציה דינאמית עם הרשת וכך מאפשרת איכות מוכחת של וידיאו בין יתר היישומים ומאפשרת לספקי שירות לעשות שימוש חכם במלוא הפוטנציאל של התשתית בהתאם לצורך", הוסיף האגרטי.

 

ג'רי אליוט, סגן נשיא לשיתופי פעולה אסטרטגיים ב-Juniper Networks ציין כי "ההתעניינות העצומה בתקשורת חזותית יצרה צורך במודל אמין וחסכוני יותר לאספקת שירותי וידאו באיכות מובטחת". "בעבודה עם Polycom, אנחנו משנים את הנוף בעזרת פתרון ייחודי שיאפשר  לספקי שירותים להפיק רווחים מההזדמנויות בשוק שירותי התקשורת החזותית ולהפיק את הערך המרבי מהרשתות הקיימות שלהם, כדי לספק שירותי וידאו מדרגיים ובאיכות גבוהה. הדבר יאפשר לספקי שירות לעבור מרשתות שכבתיות 'לשירות' אל רשתות מאוחדות חכמות ויעילות יותר, שקל יותר לתחזק ושיהיו רווחיות יותר בטווח הארוך."

 

 פרסמה סקירה טכנית לפתרון של החברות: Wainhouse Researchחברת המחקר

Juniper ו-Polycom ממנפות את נקודות החוזק היחסיות שלהן בארכיטקטורות רשת מסוג ספקי שירות ובנוכחות מרחוק וויעוד וידאו בארגונים, על מנת לשנות את האופן שבו תעבורת וידאו עוברת ברשת בין יישומים אחרים. זוהי הדוגמה הראשונה של פתרון שבו פלטפורמת תקשורת הווידאו יוצרת אינטראקציה דינאמית עם הרשת וכך מאפשרת איכות מוכחת של וידאו בין יתר היישומים ומאפשרת לספקי שירות לעשות שימוש חכם במלוא הפוטנציאל של התשתית בהתאם לצורך.

ילון מדר, Allmedia http://allmedia.co.il>
מאמרים חדשים מומלצים: 

חשבתם שרכב חשמלי פוטר מטיפולים? תחשבו שוב! -  מאת: יואב ציפרוט מומחה
מה הסיבה לבעיות האיכות בעולם -  מאת: חנן מלין מומחה
מערכת יחסים רעילה- איך תזהו מניפולציות רגשיות ותתמודדו איתם  -  מאת: חגית לביא מומחה
לימודים במלחמה | איך ללמוד ולהישאר מרוכז בזמן מלחמה -  מאת: דניאל פאר מומחה
אימא אני מפחד' הדרכה להורים כיצד תוכלו לנווט את קשיי 'מצב המלחמה'? -  מאת: רזיאל פריגן פריגן מומחה
הדרך שבה AI (בינה מלאכותית) ממלאת את העולם בזבל דיגיטלי -  מאת: Michael - Micha Shafir מומחה
ספינת האהבה -  מאת: עומר וגנר מומחה
אומנות ברחבי העיר - זרז לשינוי, וטיפוח זהות תרבותית -  מאת: ירדן פרי מומחה
שיקום והעצמה באמצעות עשיה -  מאת: ילנה פיינשטיין מומחה
איך מורידים כולסטרול ללא תרופות -  מאת: קובי עזרא יעקב מומחה

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב