דף הבית  >> 
 >> 

הרשם  |  התחבר


התעלומה למחלות נפשיות ומחלות כרוניות ואוטו- אימונית!! 

מאת    [ 06/07/2008 ]

מילים במאמר: 6459   [ נצפה 5036 פעמים ]

מודל חדשני!!
קו-אנרגיה והקשר שלה לבריאות שלנו

הפתרון לתעלומה של מחלות רבות, בייחוד אלה שעל בסיס רקע נפשי ומחלות נפשיות קשות!


מודל תיאורטי של הגרעין המחבר בין כל המחלות.


תראפיית קו-אנרגיה (COENERGY THERAPY) היא תרפיית חדשנית, ייחודית וחסרת תקדים המבוססת על כיול תלת ממדי של הצירים הגופניים שלנו שסטו ממסלולם, חידוש הזרימה התקינה (טעינה ופריקה) של הקו-אנרגיה בגופנו , שפעול וחידוש המסלולים האנרגטיים שבגופנו.

המדע מתקשה לפצח את התעלומה של בריאות וחולי. אמנם כיום מכיר המדע בהשפעה הנפשית המכריעה במחלות רבות , ומיטיב לתאר את המחלות מנקודת מבט חומרית , אך אינו יכול להצביע על המנגנון המסתתר מאחורי האינטראקציה הקריטית גוף-נפש.

האם תפקוד הנפש מושפע מתפקוד הגוף - האם תפקוד הגוף מושפע מתפקוד הנפש - היכן טמונה הנפש בגוף - מהו המנגנון המתמיר בין גוף ונפש - כיצד הוא פועל ברמת הרקמות והאיברים בגופנו המודרני מתקשה?

המודל הקו-אנרגטי משיב על שאלות אלו ועל רבות נוספות.

קו-אנרגיה מודל חדשני ופיתוח חלוצית של Dr. MAGDE (N.D PhD) נוטורופת הומיאופת ומדען רוחני הוליסטי החוקר את הנושא במרוצת 15 השנים החולפות, ומטפל בשיטה זו זה 10 שנים.
תראפיית קו-אנרגיה (COENERGY THERAPY) היא תרפיה חדשנית, ייחודית וחסרת תקדים , ולה שלושה אופרציות טיפוליות:

עקרון תרפיית קו-אנרגיה :

1 .כיול תלת ממדי של הצירים הגופניים שלנו שסטו ממסלולם ותיקון
אי - סימטריות.
2. חידוש הזרימה - יצירה מחדש של תהליכי טעינה ופריקה בריאים של הקו-אנרגיה בגופנו.
3. שפעול המסלולים האנרגטיים - השפעול מבוסס על הזנה של אנרגיה ראשונית היוצרת כוח התמדה (אינרציה), כמו באפקט דומינו ההולך ומתפוגג במרוצת הזמן שלאחר הטיפול. מטרת ההפעלה מחדש

של הנעת המסלולים הינה לנטרל שיבושים והפרעות שנוצרו במסלולים אלה.

4. נטרול חסימות אנרגטיות ומטעני אנרגיה בגוף שעלולים לגרום לבעיות בריאות קשות והפרת איזון במנגנון איזון נפש גוף ( קו-אנרגיה).

יישום אופרציות אלו דורש הבנה מעמיקה ומיומנות גבוהה מצד המטפל , ולא כל מטפל מסוגל להפעיל תהליכים אלו.


האם הקוד הגנטי-תורשתי מכיל קוד נפשי
נוסף שטרם נמצא במחקרים מדעיים מלבד הקוד הביולוגי?
הייתכן שתכונות אופי ומאפיינים נפשיים עוברים בתורשה? כיצד?!


קו-אנרגיה -ואיזון נפש גוף:

נושא נפש האדם,ומחלות רבות שעל רקע נפשי עד עתה נמצאים בגדר תעלומה וקשת הבנה בפני אנשי המדע והחוקרים למשל מחלת( ALS),חשוכת מרפא,טרשת נפוצה(MS),מחלות אוטו אימונית,כאבים כרוניים ,בעיות דום נשימה מעי גריז (IBS ) אפילפסיה לרבות מחלות נפשיות,ובעיות שינה,. עוד..ועוד,. כאשר המדע עדיין לא מצליח להצביע על גורם המחלה..הגורם הנסתר!! ,גורם נסתר זה מהדק את קשר תפקוד הנפש גוף במישרין שמשפיע על תפקודינו ובריאותינו.

מהזה איזון נפש גוף?! האים תפקוד הנפש מושפע מתפקוד הגוף?! או תפקוד הגוף מושפע מתפקוד הנפש?!..היכן מקור הנפש בגוף?!במה מתבטא?! מהו המנגנון שמתמיר את הנפש ותפקוד הנפש?! כיצד ואיך פועל המנגנון בתוך הגוף ,התיאום בין הנפש לגוף במעמד הביולוגי והאנרגטי ?! שאלות רבות .. לתיאורית קו-אנרגיה ישנה התשובה.

גוף האדם שמכיל כ- 100 טריליון התאים שבגופינו,הבונים את הרקמות והאברים,שפועלים ללא הרף עין .בתאים נמצאים אברונים המכונים בשם מיטוכונדריה,שהם "תחנת הכוח" מפעל יצור אנרגית החיים של התאים האחראים על ייצור והפיכת הדלק לשם כך ,(שמקורו בפחמימות ושומנים),בו במזמן מתרחשת מאות רבות של תגובות וריאקציות כימיות המצויות במעגל מטבולי המכונה מעגל כרפס. מעגל מטבולי זה מחייב מעורבות שותף עיקרי

לקיום התהליך בצורה נאותה ואף הכרחית ,.המדע נכון להיום התייחס לצד החומרי שבתהליך,תגובות הביו כימיות והתוצר שלהם.בתהליך זה של ייצור האנרגיה הסופית נחוצות התערבותם של ויטמינים ,אנזימים ומינרלים,ונוגדי חמצון רבים,.תוצאה של התגובות הכימיות נוצרות המולקולות ATP
ADENOSIN TRIPHSPHATE) ), אנרגיה המשתחררת לייצור החיים. ,הוכרח לציין שלאורך כל ההיסטוריה של חקר התא וחקר מעגל כרפס לא הועלו מעורבות שותף הכרחי לקיום מעגל מטבולי כרפס לייצור אותם מולקולות האנרגיה ATP המשתחררת במיטוכונדריה שבתא ,מלבד מעורבות של ויטמינים אנזימים ומינרלים,ונוגדי חמצון..

מהו השותף השני אשר המדע לא התייחס אליו לקיום הכרחי לחיים ??!ואשר מהווה כגורם עיקרי בתהליך ייצור מולקולת האנרגיה ATP !! בתיאוריה ומודל הקו-אנרגיה תמצא התשובה!!!

המדע לרוב חוקר בכיוון החומרה המתבסס על עובדת המחשה והוכחה נראית לעיין,מחקר תורת החלקיקים ועד היסודות שבונים את התאים והרקמות.ואולם התיאוריה שבה אני מעלה מודל קו-אנרגיה ותרפיית קו-אנרגיה יימצא כיוון ופתרון לתעלומת מחלות רבות חשוכות מרפא ומחלות קשות שהגורם אינו ידוע ,כאשר המודל המוצג קו-אנרגיה לא מתיישבים עם חוקי הפיסיקה הקלאסית ומהווה לעצמה כמציאות מוזרה וקשת הבנה וקשת הוכחה מדעית בתנאי מעבדה וניסוי חומרה,.אך אני מדגיש שאכן מסכים בקושי שבכך ,ועובדת ההוכחה שבתיאוריה שאני מציג במאמר זה ,היא אך ורק במבחן התוצאה הסופי של התרפיה בשיטת קו-אנרגיה בפועל.,ובדיקות מעבדה,. ובדיקות קלאסיות ברפואה קונבנציונאלית שיטות צילום ואבחנות של מומחים ,אשר יעידו על תוצאות הטיפול הסופית ודווח המטופל והרגשותיו ..למשל היה דום נשימה ואחרי הטיפול נעלמה התופעה,.או ..יש אסטמה !!בתרפיית קו-אנרגיה תעלם האסטמה,.או קיים אצל האדם (פרקינסון,אפילפסיה,טרשת נפוצה,ואו במישור הפאן הנפשי דיכאון,חרדות,סכיזופרניה,דפרסיה ומניה דפרסיה,בעיות שינה כרונית ובעיות בריאות המוגדרות עפ"י הרפואה המודרנית כי הם על רקע נפשי ועוד כגון מחלות כרוניות בכל הצורות ועוד.!!!) והכול נעלם בזכות הטיפול הנדון תרפיית קו אנרגיה.,העידות מתבטאת !!ב- לפני ואחרי!!

המודל החדשני של הקו-אנרגיה !! זה כאשר הכיוון הוא יותר נוטה לתורת הקוונטיות במעמד הפיסיקה ,שנחשבת לאחת התגליות החשובות ביותר בתולדות האדם,(חקר האנטי חומר)..אולם מה שאני אציג להלן במאמר זה על התיאוריה באשר האנטי חומר שקראתי לו המושג

(קו-אנרגיה),דהיינו.. גם חוקרי תורת החלקיקים מודים בכך כי נושא האנטי

חומר השפעתו ואימות קיומו ,וצורת פעולתו..מהווה בטבע תעלומה ופרדוקס

לעצמה שמטרידה את החוקרים בנושא תורת החלקיקים " האנרגיה שהלכה

לאיבוד"..כיצד היא מתחדשת בגופינו ??! המודל של הקו-אנרגיה תענה על התשובה !!!.

ישנן היום תיאוריות יפות "המסבירות" את קיומם של החלקיקים השונים בעזרת עקרונות פשוטים ושיקולי סימטריה אף-על-פי-כן חוקרי המדע בפיסיקה מרגישים שחלקיקים אלו מיותרים הואיל ואינם תורמים כלל למבנה החומר המרכיב את עולמינו.
עפ"י תיאוריות הפיסיקה הקוונטית באשר האנטי חומר,.להלן אנטי חומר: לכל אחד מחלקיקי היסוד יש אנטי חלקיק (אנטי חומר),הזהה לו במסתו באופי הכוחות שהוא מפעיל,או מושפע מהם אך הפוך לו במטען החשמלי..כלומר האלקטרון (1-) והפוזיטרון שהינו האנטי חלקיק של האלקטרון(אנטי חומר) שווה (1+).
הפיסיקאי הגדול דיראק (P.A.M DIRAC ),בעבודתו העיונית הגדולה יצר את האיחוד בין תורת הקוונטים המודרנית לבין תורת היחסות המצומצם של איינשטיין. בעבודתו זו הראה עוד באמצע שנות העשרים,שהשידוך הזה מוביל למסקנה ההכרחית על קיומו של אנטי חומר אלקטרון ובהכללה פשוטה מתייחס לקיומו של אנטי חלקיק לכל חלקיק,ויותר מאוחר רק שנים מספר לאחר מכן התגלה הפוזיטרון ע"י (אנדרסון 1932 ),שהוא האנטי אלקטרון,ויותר מאוחר האנטי פרוטון ע"י (סגרה 1955),ניבוי קיומו של האנטי חומר מתוך הזהירות ביותר בחשיבה הפיסיקאלית המודרנית הודות לתיאוריות המוצגות בפנינו ולאור התיאוריה המוצגת במאמר זה על הניטרון ובין זוגו האנטי חומר שקראתי לו במושג (הקו-ניטרון) ניטרון+ קו-ניטרון יוצרים את = (הקו-אנרגיה)..הסבר יורחב בהמשך!!!
חומר ואנטי- חומר:
מתיאוריה זו ניתן להסיק שקיימת סימטריה מלאה בין חומר לאנטי- חומר,.עולם של אנטי-חומר יתנהג באופן זהה לעולם של חומר,כאשר לא ניתן להבחין או לדעת כלל שהם קיימים ועשויים אנטי-חומר.
בין מאות חלקיקי היסוד המוכרים למדע כיום,מעטים מהם החלקיקים הידועים כמרכבי יסוד של עולמינו.החלקיקים הנחוצים לכאורה,הם הפרוטון הניטרון האלקטרון.
כאשר חומר ואנטי-חומר נפגשים, הם עוברים תהליך של אניהילציה, שבסופו הם הופכים לאנרגיה, ולאנרגיה בלבד (המבוטאת בפרץ פוטונים), עפ"י נוסחאות של איינשטיין, E=mc2. אניהילציה היא הדרך המושלמת להפוך חומר לאנרגיה, והנצילות שלה היא 100%.


משפט חשוב ויסודי מתורת הקוונטים הייחסותית מצביע על כך שקיים קשר הדוק בין חומר לאנטי- חומר דהיינו לפי המודל המועלה (נפש גוף),כאשר חומר ואנטי-חומר נפגשים הם עוברים תהליך של אניהילציה שבסופו הם הופכים לאנרגיה (חיים).,ומכאן נובעת החשיבות לאור התיאוריה (קו-אנרגיה) את חשיבות האנרגיה הסופית מיוצרת ע"י מולקולות ה- ATP והשותף שבתהליך היא הקו-אנרגיה שהחלבונים,והמינראלים,וויטמינים המשתתפים בייצור מולקולות ATP במיטוכונדריה,וקו-אנרגיה של גרעין התא (ניטרון+ קו-ניטרון),כאשר יוצר מצב בו שיבוש בין קו-אנרגיה של התא דהיינו(הגרעין) בהחלפת המידע והאינפורמציה בינה לבין קו-אנרגיה של החומר המשתפים בתליך ייצור מולקולת ה-ATP משמעות הדבר יגרום לשיבוש והשפעה על רמת אנרגיה הגוף לחיוב ו/או ולשלילה יתבטא המצבי רוח עליה ירידה ,יכול לגרום לדיכאון עייפות ותשישות ,ובעיות שינה וחוסר שינה ,חסר אנרגיה וכוח פיסי ואף עייפות כרונית,חוסר מוטיבציה וגם השמנה.
מהמסקנות אשר מועלות לאור התיאוריה בקרב קו-אנרגיה וחשיבותה פיקוח מבוקר בתהליכי ייצור אנרגיה בתא מובלים למסקנה חד משמעית ללא קו-אנרגיה אין חיים.

ברגע שאדם אוכל והמזון מגיע למחזור הדם אל הכבד ,הכבד הופך את החומרים התזונתיים לחומר פעיל טעון קו-אנרגיה עם אינפורמציה לאן החומרים יגיעו בגוף לצורך ייצור אנרגיה וייעודם בבניית רקמות ,תחזוק הגוף ריפוי ועוד,.החומרים התזונתיים מגיעים אל מחזור הדם,. מערכת הדם וע"י קו-אנרגיה של מחזור הדם שמזהה את התדר האנרגטי והאינפורמציה בו טעונים החומרים התזונתיים שהפכו לחומרים פעילים פיזיולוגית ואנרגטית ע"י הכבד ,מערכת הדם יודעת להוביל את החומרים התזונתיים באופן מבוקר כפי שנתקבל ע"י פקודת הכבד וקו-אנרגיה של הכבד מה לעשותה היכן יגיעו עם החומרים התזונתיים,צורת קיום מעגל מטבולי כרפס., וכאן מערכת הדם שהיא מזהה את האינפורמציה מיד תמלא את הפקודה אשר נקבע לה ע"י הכבד המבוקרת ע"י המוח, אינפורמציה הוטמעה בקו-אנרגיה של החומרים התזונתיים.
הכבד בעל הרשת האנרגטית שעוטפת אותו (קו-אנרגיה),כלומר כשאומרים כבד מתייחסים לכבד עצמו,.וכן עלפי התיאוריה המוצגת קיים כבד משני שיוצר רשת הקו-אנרגיה (אנטי חומר עפ"י תורת הקוונטית),ועפ"י שפת המקורות (צלם),(בין זוג).,הכבד מקבל את כל המידע ואופן התפקוד מהמוח כאשר המסרים ופקודות מועברים ע"י קו-אנרגיה של המוח,דרך קו-אנרגיה של מערכת הדם, אל הכבד ,.קו-אנרגיה של הכבד (הכבד האנרגטי דהיינו אנטי חומר) מעבדים את הנתונים שיוצרים והופכים לפקודות פעולה ואופן תפקוד פיזיולוגית ואנרגטית.

אנרגיה:
1-אנרגיית הגוף הנוצרת מתוצר סופי של מולקולות ATP ב - מיטוכונדריה כפי שהוזכר בפרק לעיל. (קו-אנרגיה של גרעין התא + קו-אנרגיה של החומרים התזונתיים המשתתפים בייצור מולקולות ATP)

2-אנרגיית החיים שנוצרת מקו-אנרגיה המושלמת וכללית של הגוף המתבטא בפונקציה של שווי הגורמים:- ( קו?אנרגיה של הגרעין + קו-אנרגיה של התא+ קו-אנרגיה של האיבר+ קו-אנרגיה המנגנון ו/או המערכת+ (מוח)=קו- אנרגיה כוללת של הגוף

ש ו ו ה !!

(נפש גוף) = חיים!!!


ATP=(אנרגית הגוף) במעגל כרפס =חומר פעיל + קו-אנרגיה


כלומר, ה ATP נוצר משיתוף פעולה של 2 גורמים אלה: הקו-אנרגיה נשאית האינפורמציה שמספקת קוד ההפעלה, יחד עם החומר הפעיל עצמו (מעורבות של ויטמינים ומינרלים, ואנטי אקסידנטים), להבהיר כי מעורבות החומרים הטבעיים פועלים במישור החומרי והתדר האנרגטי(קו-אנרגיה של החומר) שהכרחי כאן לייצור ה- ATP ,וכאן חשיבות הקו-אנרגיה של המטכונדריה בתא אשר מזהה את הקוד האנרגטי של החומר (חלבונים, מינרלים ,ויטמינים) כאשר הקוד האנרגטי נשא ע"י הקו-אנרגיה שלהם ומפעילה אות בצורה אופטימאלית..
החומר הפעיל בא מהתזונה, אשר יוצרת תדר תזונתי, שמהווה את הקו-אנרגיה.
הקו-אנרגיה הוא זה שמעצב את העוצמה וצורת הפעולה של ה.ATP -

ה מ ו ד ל !!

האם הקוד הגנטי-תורשתי מכיל קוד נפשי
נוסף שטרם נמצא במחקרים מדעיים מלבד הקוד הביולוגי?
הייתכן שתכונות אופי ומאפיינים נפשיים עוברים בתורשה? כיצד?

מהו עיקרון הקו-אנרגיה? המודל!.


על פי המודל המוצע להלן, הבעיה וחוסר היכולת להביא לפתרונות משביעי רצון טמונה בעובדה שישנו גורם מסוים, הפועל, משפיע וקובע את בריאותנו,שחלקם ידועים כמו השפעות העידן המודרני (איכות סביבה,השפעות החברה ,הטכנולוגיה המתקדמת ועוד!!) וחלקם שעדיין לא גילו אותו והתייחסו אליו. לגורם זה נתייחס להלן בשם קו-אנרגיה ,האומנם יכולה להיות מושפעת מאותם גורמים שהוזכרו ,וגורמים נוספים כמו,.טראומות ,חוויות ,צורת שינה ביחס לקוטביות כדור הארץ,השפעת כבידה ועוד דברים סמויים רבים !!

המודל ותרפיית קו-אנרגיה!!

מנגנון הבקרה האנרגטי המשותף לתפקוד הנפש-והגוף!!לחומר שקיים ביקום יש גם תאום,ו/או בן זוג ובשפת המקורות (צלם),ועפ"י תורת הקוונטיות נקרא אנטי חומר..כמו השתקפות במראה,לאנטי - חומר אותן תכונות כבדיות כמו לחומר רגיל אבל המטען החשמלי ומטעני הכוח הגרעיניים שלו מנוגדים לאלה של החומר הרגיל,כפי שהוסבר בתיאוריות דלעיל ,.לאור התגלית שאני מציג במאמר זה קראתי לו המושג האנרגיה המשותפת ( קו-אנרגיה),המשותף לחומר שהינו גוף האדם,ולנפש האדם שהינה כאן האנטי- חומר,ביחד מהווים את המושג קו-אנרגיה דהיינו מנגנון המשותף לגוף ונפש (מנגנון איזון נפש גוף),מה שני מנסה להעלות לאור התגלית במאמר זה, מהווה קושי בקליטה בדרכי חשיבה המוכרות למוח האנושי הואיל ואנחנו מדברים על דבר שאינו מוחשי ויש בו קושי בהוכחה נראית לעיין האנושי,ואולם רמת ההוכחה תישאר במעמד תוצאות המבחן הסופי.

הקו-אנרגיה-(מנגנון איזון גוף נפש ), המושג המשותף לבני זוג של ( חומר -ואנטי חומר),שפועלים במקבלות הדוקה ובשיתוף השראתי הדוק,זה הוא המנגנון הנכלל בתוכו את המושג (איזון נפש גוף) כאשר החומר מבטא הגוף שהינו (הניטרון),והאנטי חומר הנפש שהינו ה- (קו-ניטרון) דהיינו עפ"י התיאוריה והמודל הנדון .מוטב בכך כי החומר ואנטי חומר(קו-אנרגיה ),מאיינים זה את זה והופכים לאנרגיה כאשר האינפורמציה הביולוגית החומרית והמידע הנפשי האנטי-חומרי עובר בניהם.,את האנטי-חומר מפיקים במאיצי חלקיקים עפ"י תיאוריות חקר החלקיקים,ואולם עפ"י עקרון המוצג במאמר זה ולאור התיאוריה והמודל. אין בזה דאי או סופי בהתחדשות האנטי - חומר, כאשר אנו מדברים על אדם ואו יוצרי חי ובעלי חיים..על כך נדון בהמשך!!


תיאור המודל:
קו-אנרגיה (מנגנון בקרה איזון נפש גוף) - ללא קו-אנרגיה אין חיים,מרגע שלב העובר מתחיל לפעום ע"י ניצוץ הבריאה וקבלת
החיים ..קו - אנרגיה שנוצרת מאת כוח הבורא בצורת פקודה(היה תהיה),ומרגע זה נוצרים החיים והקו-אנרגיה מונעת מפקודת הבריאה בצורה קבועה ומתמשכת ועד להתרחשות אירוע המוות שבו בעצם תיעצרנה הפקודה מאת כוח הבורא הקו-אנרגיה מתפוגגת ומסתיימים החיים לאותו אדם ו/או ליוצר חי בכללי.
מרגע שנוצרים החיים בעובר ,.הקו-אנרגיה (פקודת החיים),הנשאית כל המטען האנרגטי ובו המידע הנפשי המופקד ע"י אנטי חלקיק (אנטי חומר הקו-ניטרון) הקוד הביולוגי מידע התורשה (DNA ) האגור בתוכו של הגרעין המהווה מרכז פיקוח לכל מתהלכים המתרחשים בתא ,.הקוד הביולוגי מופקד ומבוקר ע"י החלקיק (ניטרון) המצוי בלב הגרעין כאשר הקוד הביולוגי וחומר התורשה והמידע הקיים תוכו עדיין מושפע חיצונית ע"י קו-אנרגיה. כאשר הניטרון ובין זוגו הקו-ניטרון יוצרים במשותף את הקו-אנרגיה בתא המכילה בתוכה את כל המידע הנפשי והביולוגי ופקוח על כל המתהלכים וההתרחשויות הביוכימיים הכולל כל אלה המתרחשים במעגל מטבולי כרפס ותגובות הביוכימיים,הקו-אנרגיה מהווה כגורם
מכריע ועיקרי בייצור האנרגיה בגוף ובלעדיה אין הישרדות.

האטום :

האטום מורכב מחלקיקים שונים :כאשר במרכז הגרעין נמצאים הפרוטונים בעלי מטען(+) וניטרונים,.בנוסף לגרעין יש באטום אלקטרונים בעלי מטען (-) ,הנמצאים בתנועה מתמדת.
הפרוטונים והניטרונים צמודים ואינם מתרחקים זה מזה,.כאשר המדע מתייחס לניטרון כחלקיק ניטרלי שואף לאפס וחסר ערך באטום.כאשר לטענת החוקרים כי השותף של הניטרון בגרעין
האטום הוא הפרוטון שהוא בעל מטען חשמלי חיובי (+),יציב וכבד פי 2000 מהאלקטרון..הניטרוןNEUTRON מלטינית " שאינו שואף לשום צד".
להערכתי מה שאני בא להציג לאור המודל והתיאוריה של קו-אנרגיה במאמר זה שהניטרון הוא בעצם מהווה חלקיק מרכזי בגרעין כאשר הינו החומר ,ובין זוגו של הניטרון קראתי לו במושג (הקו-ניטרון) בין זוג האנטי חומר של הניטרון החומר!! דהיינו המודל יחד מהווים את הקו-אנרגיה !! (מנגנון הבקרה של איזון גוף נפש!!)


המודל ותיאורית קו-אנרגיה


ניטרון + קו-ניטרון = ( קו-אנרגיה) = מנגנון איזון גוף- נפשלאור התיאוריה הודות המודל המוצג במאמר זה להערכתי כי הניטרון החלקיק החומרי מהווה שותף מרכזי בכ- 50% מעצם קיום הקו-אנרגיה כאשר החלק המשנה קיים בקו-ניטרון שגם מהווה כ-50% מקו -אנרגיה,שני גורמים הללו חלקיק הניטרון ואטי חלקיק עפ"י תורת הקוונטית כאשר מוצג כאן כתיאוריה חדשה קו-ניטרון (אנטי חומר).
שני החלקיקים המוצגים מהווים כבני זוג משותפים כאשר ביחד יוצרים את קו-אנרגיה (מנגנון איזון גוף נפש).
המטען האנרגטי ואינפורמציה הנפשית מתחלקת באופן שווה בין שני החלקיקים חומר ואנטי חומר (ניטרון/קו-ניטרון),היוצרים כבידה ואטרקציה חזקה
ללא מטען חשמלי כאשר המידע בניהם עובר באיון ,כלומר נפש עפ"י התיאוריה המוצגת נמצאת בכל תא בגוף האדם.
לאור התיאוריה והמודל!!, חומצות הגרעין DNA / RNA מכילות בתוכן את חלקיקי האטום-אלקטרונים ופרוטונים (שמהווים בני זוג חשמליים). ובאותה מידה בתוך האטום עצמו ישנו הנויטרון ובן זוגו האנרגטי שיקרא להלן קו-נויטרון עפ"י המודל התיאורטי !!
המטען הנפשי הכולל הזה יקרא להלן

(הקו-אנרגיה מנגנון הבקרה המתמיר ואחראי לאיזון ותפקוד גוף נפש)

הנויטרון והקו-נויטרון מעבירים ביניהם מידע פנימי- בתהליך של יוניזציה (השראה ואיון).


1. שיבוש נקודתי: נוצר כתוצאה מטראומה גופנית כמו מכה, ניתוח או שבר.
2. שיבוש כלל מערכתי: חוסר איזון כללי ברשת הקו-אנרגטית. שיבוש זה נוצר כתוצאה מהדף או הלם וטראומות למניה.

מטען חיובי בקו-אנרגיה משמעותו עודף טעינה אנרגטית או חוסר פריקה שיגרום להאצה של רדיקאלים חופשיים ושחיקת התא,עודף קו-אנרגיה במעמד התא יביא לשיבוש בהעברת אינפורמציה. אדם הנמצא במטען קו-אנרגטי חיובי יסבול מחוסר שינה,מחשבות יתר,
ערנות יתר ו/או להפך נמנום ועייפות , כאבים כרוניים,אסטמה זמנית או כרונית , ברונכיטיס, דיכאון, טרשת נפוצה (דלקת כרונית במעטפת המיאלין במוח),עייפות כרונית (פיברומיאלגיה),אפילפסיה ,פגיעה קשה בכליות,אולקוס,התמוטטות עצבים וקריסת מערכות,כמו כן עודף חיובי ישבש את האוסמוזה בלימפה ויגרום להצטברות נוזלים בלימפה התנפחות רגליים בנוזל מימי שהפך למולקולה כבידה וגדולה עקב עודף מטען אנרגטי .

בניסויים פסיכולוגים שנערכו בארה"ב נמצא כי אנשים שנחשפו לשהות מושכת באור נפגעו בנפשם. ההסבר לכך הוא שההיחשפות הממושכת לאור יוצרת עודף מטען חשמלי משמעותי, המשפיעה על האיזון הגופני- נפשי של האדם.
כמוכן היחשפות ממושכת לאור יגרום לירידה בהרמון השינה (מלטונין),שהוא בעצמו הרמון רגיעה ונחשב להרמון אנטיאוקסידנט גבוה ביותר!! אשר חיוני מאוד לגוף.חוסר בהרמון שינה ,יתבטא בחוסר שינה תקינה שהגוף נחוץ לו ואז יוגבר הפרשת הרמון הקורטיזול בדם (הרמון הלחץ),אשר יגרום לתופעות ליוואי רבות במישור הפיסי ,והנפשי (סטרס).

מטען חסר של קו-אנרגיה!!

בשינה מרובה, דיכאון, חרדות, כאבים, מחלות כרוניות שוחקות,בלבול נפשי ,מחלות במערכת עצבים כרונית,כמו טרשת נפוצה אלצהיימר,פרקינסון עפ"י הסימפטום,ניוון שריריםALS ,תחושת חוסר התמצאות ,מחלת IBS המעי הרגיז ,אוסטופרוזיס כרונית מחלות אוטו-אימונית,רעש באוזניים (טנטון),אולקוס,שגשוג חיידקי מעיים וכנדידה,חיידק אליקו פאקטיר חיובי בקיבה,חרדות פחדים לא רציונאלים ..שב!!. במקרים אלה הגוף פולט אנרגיה, דבר הגורם לאיברים מסוימים להיות במטען חסר. כאשר איבר מסוים הינו במטען חסר, הוא שואף "לגנוב" אנרגיה מאיבר סמוך.אנרגיה מאיבר סמוך נכלל בה פעילות האלקטרונים וזה סיבה מכרעת להאצת פעילות רדיקאלים חופשיים בגוף ומתקפה לתאי הרקמות שגורם לשחיקה מהירה של התאי הגוף והרקמות ובלאי מואץ של מפרקי הגוף ,כל הפרה באיזון האנרגטי ופיסי משמעותה הפרת איזון של הקו-אנרגיה ולהפך!!היות והוסבר על איזון אנרגטי של האיבר (קו-אנרגיה),שהיא מכיל את האינפורמציה הנפשית ביולוגית (מנגנון איזון נפש גוף),משמעות העניין שחוסר איזון נפשי השייך למטען הקו-אנרגיה השפעה ישירה וגדולה על האצת רדיקלים חופשיים בגוף,וגרימת מחלות רבות קשות ..מחלות כרוניות מחלות עם תעלומת מקור הגורם והסיבה ,ונמצאת ללא פתרון כמו אפילפסיה ,טרשת נפוצה((MS,ניוון שרירים (ALS),אוטו אימונית על כל צורותיה, דום נשימה ,אסטמה,מחלת קרוהן,מעי גריז IBS ,פרקינסון פיברומיאלגיה,מחלת הים התיכון SF ,פרקינסון,טנטון(רעש באוזניים) ,ועוד..!

קיים מצב שהמחלות אשר הוזכרו במאמר דלעיל !! יכולים להופיע בשני מצבים של מטען חיובי או חסר של קו-אנרגיה מה שניתן להבין מעניין זה כי כל הפרת איזון לחיוב או שלילה של קו-אנרגיה (מנגנון בקרה איזון גוף נפש ) ישפיע בצורה ישירה בגרימת מחלות קשות אלו,משמעות הדבר המחלה היא בעצם מהווה איתות של הפרת איזון בגופינו !!!,המודל המהפכני שמוצג מאידך מצליח להתגבר על חוסר איזון זה ועם איזונו ימנע מחלות סמויות רבות להופיע בעתיד ואף ירפא מחלות שהופיעו עקב איבוד האיזון במנגנון בקרה איזון גוף נפש (קו-אנרגיה).

.

מערכת החיסון וקו-אנרגיה
מערכת החיסון ומערכת הדם בעלת קו-אנרגיה משלה, נסיוב הדם המכיל את מערכת החיסון מונע בעזרת קו-אנרגיה בהרמוניה עם קו-אנרגיה של כלי הדם שיבוש כל שהוא בהרמוניה של קו-אנרגיה של נסיוב הדם לבין קו-אנרגיה של כלי הדם עלול לגרום לחסימות ומשקעים בדפנות כלי הדם ותעוקה בחזה,ומאמץ לב ,במצבים מחמירים ביותר דום לב, הגברה בלחץ דם ויתר לחץ דם,.הרבה אנשים מגיעים לניתוחי צנתור עקב תעוקה קשה בחזה מאותה סיבה !! למצב נפש וטראומות על כל צרותיה יש בה שחיקה למערכת חיסון שמתיש אותה !! טראומות שבהם עלולה הקו-אנרגיה להשתבש ואז הדבר יגרום לאינפורמציה משובשת ואינה תקינה כדי להתגונן מפולש זר לגוף ,כפי שעדים במצבי מחלות אוטו-אימונית ,מערכת החיסון מקבלת הגדרות לא נכונות על סוג הפולש ואינה מצליחה לזהותו כדי להיערך להתגונן בפניו ואז מתחילה מתקפה שגויה שפוגעת קשה בגוף במקום לגונן עלינו!!
יש מצב שבדיקות דם רגילות הינה תקינה לחלוטין וכל המרכבים של מערכת החיסון הינם תקינים אך האדם באותה עת חולה וגורם המחלה אינו ידוע,כאשר זה יכול להשפיע בסימפטום מחלה פיסית ואו השפעה על המצב הנפשי.
כל חלבון כל חומר בגוף משותף לו קו-אנרגיה משלו ,כל שיבוש או הפרת איזון לחיוב או לשלילה מוציאה את האיבר הבודד או המערכת מאיזון ופעילות תקינה,.קו-אנרגיה של החלבון בגוף( הרמון, אנזים,חומצה),היא שקובעת לו צורת התדר האנרגטי ואופן הפעולה החיוני בגוף והחיוניות בו,. במצבים קליניים מודעים לכך שמחלה מסוימת מעידה על חוסר אנזים למשל או הרמון עפ"י הסימפטומים ואף בדיקות מעבדה מעידים על הימצאו וקיומו עומד על הנדרש,.הופכן ועל פי התיאוריה של קו-אנרגיה מובהרת הסיבה לכך !?
כפי שהבהרתי מערכת החיסון שלנו מונעת בהשפעת קו-אנרגיה ,מערכת חיסון חזקה ותקינה נמצאת כל הזמן בדריכות ופעולה ללא הרף כדי להגן על הגוף מפני פלישה חיצונית של יוצרים ושל אנרגיות שליליות, ונטרול תוצרים שליליים בגוף עקב מהלכים ביו כימיים חמצון ורדיקלים חופשיים שמהווים אויב לא פשוט הפוגע ברקמות הגוף והרס מערכות הגוף ,בניהם שחיקת מפרקים וכלי דם וסרטן על צורותיו.
כל יוצר חי הוא בעל קוד גנטי (DNA ),כאשר למשל יוצר זה מהווה כפולש לגופינו ערכת החיסון תדע להתמודד מולו ע"י סוג נוגדן מתאים הנשלף מהזיכרון כדי לטפל בו(זיכרון !מידע נמצא בקו-אנרגיה של מערכת החיסון).


הגדרת מחלות כרוניות ואוטו- אימונית!!
על פי תיאורית הקו-אנרגיה היא:1- שיבוש בקו-אנרגיה של מערכת החיסון.
2- אי סימטריות בצירים והמסלולים האנרגיים של קו-אנרגיה כללית או מערכתית .
תורשה וDNA/RNA בראי תיאורית הקו-אנרגיה


כלומר: הקוד הנפשי-אנרגטי נקבע ב2 דרכים:
1. עובר בתורשה
2. משתנה עקב חוויות החיים

מכאן שאדם יכול להיוולד עם מטען נפשי-אנרגטי מסוים או להשתנות בעקבות משהו שקרה לו, שישפיע על המטען הנפשי-אנרגטי שלו בעתיד. מבחינה זו הDNA אינו מוחלט, וטראומות עכשוויות משפיעות עליו.
הDNA נושא גם את המטען הביולוגי וגם את המטען הנפשי.
לדוגמא: ילד עם פיגור (שנובע מבעיות עצביות המוגדרות כגורם פיסי), שסובל גם מפיגור נפשי-קוגניטיבי. מכיוון שלקוד הגנטי של הקו-אנרגיה יכולה להיות השפעה על הקוד הביולוגי, קוד זה יכול לגרום לפיגור , או לבעיה נפשית, או לבעיה משולבת פיסית ונפשית, כפי שניתן לראות אצל הסובלים מדאון סינדרום.
במקרים שהקוד הגנטי של הקו-אנרגיה השפיעה על הקוד הביולוגי- לא ניתן לטפל !
דוגמא למצב כזה: מצב קיצוני שבו עקב טראומה קשה נפגע הDNA, שמשפיע על הRNA של התינוק, הנולד עם כרומוזום אחד פחות, דבר המשנה את המראה החיצוני- פיסי של האדם, ומלווה גם באספקטים מנטאליים-נפשיים. אדם אשר נולד עם רגל אחת ארוכה ואחת קצרה חש בתוכו באופן מהותי ביותר שמשהו חסר לו. תחושה זו תשפיע על בטחונו העצמי והדימוי העצמי שלו לאורך כל חייו.
במילים אחרות, במצב נפשי המתקבע אצל האדם ועובר בתורשה- לא ניתן לטפל. אדם שנולד בצורה מסוימת וגדל בצורה זו- לא ניתן להביא לריפוי, כמו במצב של סכיזופרניה מולדת. במצבים כאלה, האדם גדל עם המחלה, לא גדל באופן תקין מבחינה נפשית ולכן אין בסיס בריא כלל.

לעומת זאת- אם המצב עבר בתורשה, אך התפרצות המחלה ארעה בשלב מסוים אחרי גדילה תקינה, וגורם מסוים שהתרחש במשך החיים גרם להתפרצותה- אזי ניתן לטפל באדם זה ולרפאו. במצבים מעין אלה, הבסיס של האדם עומד ויציב, ולכן ניתן לטפל ולהחזיר את האדם על ידי איזונו לבסיס הזה.

דוגמא נוספת בתחום האוטיזם:
אם הילד נולד עם חוסר כרומוזום-y21-אין טיפול
אם לילד יש התנהגויות של אוטיזם, אך לא חסר כרומוזום (יש 22)-ניתן לטפל. משמעות מקרה כזה הוא שהמחלה התפרצה לאחר הולדת התינוק.

תכונות תורשתיות !! אך יכול לעבור לצאצאים?! האים ניתן לרפא מחלות שעל רקע תורשתי ?! על פי מודל קו-אנרגיה ?!


התכונות התורשתיות עוברים לצאצאים ב-6 צורות עפ"י תיאורית קו-אנרגיה
1- המידע הסופי מוטמע ע"י הקו-אנרגיה ב-(RNA-DNA ),.במקרה הזה לא ניתן לריפי ואו תיקון תכונות.
2- הקו-אנרגיה של ה- RND-DNA נשאים את המידע התורשתי(נפשי וביולוגי),שעלות הדבר להתפרץ עקב מחוללי הסיבה שתגרום להעלות את המידע כסימפטום למחלה ,עקב טראומות מצטברות למיניהם..וכאן ניתן לריפוי בתרפיית קו-אנרגיה ובאופן מוחלט ומוצלח ע"י תיקון ואיזון המנגנון האחראי לכך(קו-אנרגיה).
3- מוטציה ספונטאנית של הקו-אנרגיה שהתרחשה בתאי זרע של הגבר או הביציות של האישה ,בעת קיום יחסי המין,עקב מוטאציה ושיבוש בקו-אנרגיה עקב מחוללים אנרגטיים שליליים ופולשים אנרגטיים ונפשיים,עלול הדבר לגרום לשינוי הקוטביות של הקו-אנרגיה של החלבון(הזרע,בציות),שתגרום לנזק חמור במידע והאינפורמציה הטעונה בתכונות התורשה ופגיעה בחלבון ושינוי צורתו הביולוגית ושרשר המידע שנושא החלבון עליו בקו-אנרגיה שלו,.מוטציה כזאת היא קריטית..במקרים מסוימים ובודדים וידועים קיים מצב שהאישה לא מצליחה להיכנס להריון מאותה סיבה הנדונה ,.למרות שכל מרכיבי הבדיקה הקלינית והרפואיות מצביעות על הכול תקין!. והסיבה אינה ידועה!!!? במצב זה של מוטאציה והתכונות אשר עברו לנולד (תכונות נפשיות וביולוגיות),בלתי ניתן לרפא.
4- העובר מקבל את האינפורמציה והמידע הנפשי לאורך כל תקופת ההיריון מאימא שעובר בקו-אנרגיה של מחזור הדם (קו-אנרגיה מערכת חיסון), מהשליה דרך צינור הטבור שמזין את העובר בתזונה וחמצן,כאשר נשא את כל המידע ואינפורמציה נפשית ומסרים נפשיים עקב טראומות וחוויות שעוברת האימא במהלך ההיריון ההרה,. כשאימא שמיחה העובר שמח !! כשאימא עצובה העובר עצוב לו!!גם.. כעס..פחד..סטרס..דיכאון ..מצבי רוח משתנים ,הכול עובר לעובר דרך הקו-אנרגיה של מחזור הדם ומכיל בין היתר החלבונים וחומרים תזונתיים כשהם להם השפעה במידה מסוימת על נפש העובר ..כל הדראמות יוטמעו כאינפורמציה ומידע נשא בקו- אנרגיה של העובר, מה שעלול להתפתח במהלך החיים אם בואו לעולם.. לכן ניתן להבחין בילדים מסוימים כי הם טיפוסים דיכאוניים למשל,. חסרי בטחון עצמי,.או טיפוס חלש או פחדני,. או טיפוס לא יודיע פחד וחזק, או טיפוס תוקפני , ביטחון עצמי מוגבר ,. או במוקדם או מאוחר הופעות מחלות נפשיות ,או מחלות פיסיות על רקע נפשי ,. במקרה הזה ניתן לרפא בעזרת תרפיית קו-אנרגיה ותקן אינפורמציה תוך איזון מנגנון בקרה נפש גוף!!!
5- שלב ההנקה - קו- אנרגיה של פרוטאין החלב מלא במידע ואינפורמציה על מצב נפש האם המניקה,. תכנות אילו של המצב הנפשי עלול להשפיע בעתיד על הילד לאחר גדילתו ועל התפתחותו,. יש מצבים להם אנו עדים לכך שתינוק מסרב להמשיך בהנקה ,פורץ בבכי שאינו מוסבר ,משדר כאילו הוא במצוקה,וזה יכול לגרום לתינוק לפרוץ בבכי לשעות מרובות גם ביום וגם בלילה,שמטריד את ההורים וממהרים לרוץ לרופא,. והתשובה יכולה להיות אין שום דבר,. ואולם הביכי לא ברור !!( ניתן לריפי ע"י תרפיית קו-אנרגיה),יש להבהיר כי כל התכונות הנפשיות שירכוש הילד מאימו עלולים להתפתח אפילו בשלב מאוחר בחיים .
6- שלב אחרון שהוא גם חשוב ,שיכול להשפיע על הילד על אופיו הנפשי ומצב נפשי,.שלא קשור בהפרת איזון של קו-אנרגיה פנימית שלו,.והוא צורת הקשר בו אימא לילד,ואו המשפחה אליו,גננת בגן,(סביבה),.כל אלה יכולים להשפיע על נפשו של הילד ויוטמע כטראומה נפשית מתמשכת המהווה אינפורמציה חרוטה ועמוקה בזיכרונו של הילד,.כאשר הסימפטום הקריטי יופיע בשלב מאוחר בחיים עד קריסה נפשית( ניתן להיעזר בתרפיית קו-אנרגיה למרות היעדר הקשר הישיר ,ואולם ע"י להשפיע על האינפורמציה החרוט בזכרו של האדם .

קו-אנרגיה: השפעות

ממה מושפעת הקו-אנרגיה לחיוב ולשלילה?
1. החיים המודרניים- מספר שעות העבודה, השינה, נטל החיים, מעמסה נפשית, איומים (מלחמות), לקיחת חופשים, מחשבות יתר, טראומות, מכשור אלקטרוני וחשמלי , רכבות ומטוסים מכוניות אוניות,מסת בניין גדולה וגדילה איתה יחד מערכות החשמל ומכשור חשמלי שמשפעים על אלקטרומגנט של האדם שיכולים לגרום להפרעה למשק הנוזלים הנשאים את האלקטרוליטיים לרבות שיבוש במסלולי הקו אנרגיה והזרימה שלהם בגוף משמעות הדבר הפרת איזון בתפקוד נפש גוף.

סביבה-רעל, איכות אוויר, זיהום, רעש, תנאים גיאו פתיים,, בניינים סגורים, חום וקור,כלכלה ,אורח חיים.
2. כלכלה-תזונה, אורח חיים.
החיים בעידן המודרני, השימוש הנפוץ במכשירי הטלפון הסולריים, ותלותנו הכמעט מוחלטת ברשת חשמל יעילה, הרגילו אותנו לקבל אנטנות סלולריות וקווי מתח כחלק נתון ובלתי נפרד מהנוף, והללו הולכים ומתרבים סביבנו.

אולם מה השפעתם של מתקנים אלו על חיינו ובריאותנו? האם הם מהווים סכנה לאוכלוסיה ?!

קצת רקע

ניתן להבחין בין שני סוגים של קרינה אלקטרומגנטית - קרינה מייננת וקרינה בלתי-מייננת.

הקרינה המייננת כוללת קרינה אלקטרו-מגנטית באורכי גל קצרים. דוגמה נפוצה לקרינה מייננת היא, למשל, קרינת הרנטגן. השפעותיה של הקרינה המייננת על גוף האדם נחקרו רבות, ואין חולק על ההשפעות המזיקות של חשיפה מוגזמת לקרינה זו.

לעומת זאת, הקרינה הבלתי-מייננת מתייחסת לגלים ארוכים יותר המשמשים בין היתר את האנטנות והטלפונים סלולאריים. השדות האלקטרו-מגנטיים הנוצרים כתוצאה מפעילות רשת החשמל ומתקניה מהווים אף הם קרינה בלתי מייננת. על אף שיש הסכמה כי גם לקרינה הבלתי מייננת ישנן השפעות על גוף האדם, הרי שהמחקר בנושא זה עודנו בראשיתו, וקיימים חילוקי דעות מדעיים באשר להיקפה של השפעה זו, להשלכותיה ולאופייה.

המחקר המדעי הנרחב בנושא, כולל גם התייחסויות לקבוצות אוכלוסייה רגישות, הפגיעות יותר להשפעת הקרינה, ואשר להן צריך לתת מענה מיוחד. בישראל, למשל, מלבד ההתייחסות המיוחדת לאוכלוסיית הילדים והקשישים, יש לתת את הדעת גם לאוכלוסיית החיילים המשרתים בצה"ל הנחשפים בחלקם מדי יום ובאופן מתמשך לקרינה הנפלטת מרשתות קשר, וממוקדי שידור צבאיים בבסיסים הצבאיים. המחקר והמסקנות באשר ליישום הזהירות המונעת בקרב אוכלוסיית סיכון זו, עדיין בראשיתם.

מטבע הדברים, ההתפתחויות המדעיות בנושא, משפיעות על המדיניות המיושמת במדינות שונות בעולם לשם הגנה מרבית על הציבור, ובכלל זה גם על המדיניות בישראל. מכיוון שרב עוד הנסתר על הגלוי באשר לנזקים הפוטנציאלים העלולים להיגרם כתוצאה מהחשיפה לאנטנות סלולאריות ולמכשירי הטלפון הסלולאריים, הרי ש"עיקרון הזהירות המונעת" הוא שחייב להנחותנו בכל הנוגע לקביעת תקנים והוצאת היתרים בתחום זה.

משמעות המונח, "עקרון הזהירות המונעת", הינו כי דווקא בהעדר מידע שלם אודות הנזקים הבריאותיים ארוכי הטווח, יש ליזום פעולות לשם הקטנת הסכנות הפוטנציאליות הכרוכות בחשיפה למוקדי שידור ולטלפונים סלולאריים, ובתוך כך ליישם מקדמי בטחון גבוהים יותר. כל זאת, במטרה לספק הגנה מקסימאלית לציבור, מתוך הבנה כי יתכן שעד שיהיו בידינו מסקנות מדעיות שאין עליהן עוררין, יהיה זה כבר מאוחר מידי עבור חלקים רבים באוכלוסיה.השפעות הקרינה הבלתי מייננת

מהמחקר עד כה, הן בעניין קווי מתח ורשת החשמל והן בעניין אנטנות סולריות, עולה כי ישנה סיבה טובה לדאגה. נראה כי לקרינה הבלתי מייננת קשת רחבה של השפעות על גוף האדם, החל מהשפעות תרמיות מוכחות המתייחסות בעיקרן להתחממות רקמות, ועד להשפעות משוערות ארוכות טווח, לרבות פגיעה במערכת החיסונית, השפעה על פעילות גלי המוח, דיכאון, כאבי ראש ואף סיכון מוגבר לתחלואה בסרטן מסוגים שונים. מחקרים רבים הצביעו על קשר ברור בין נזקים אלו לבין חשיפה כרונית ומתמשכת לקרינה אלקטרומגנטית בעוצמות חלשות (כמו זו שמופצת מאנטנות סלולאריות ומקווי מתח).


קו-אנרגיה נוצרת על יד היוניזציה (השראה) , יכולה להתחדש מאנרגיה חיצונית, כמו אנרגיית השמש(פרא-אינפרא - רד אניון שלילי חניוני)אנרגיית היקום (טבע ,ים ,מפלים ,גשם), הקוטביות של כדור הארץ , פעילות גופנית והתפרקות ,שינה הגורם החשוב ביותר (פריקה טעינה),שלווה נפשית חשיבה חיובית,תזונה נכונה.
למרות שיונים שליליים נמצאים בשפע בטבע (נמצאים כמעט פי 2 בקרבת הים או ליד מפלי מים), , הסביבה שלנו למרבה הצער חסרה דחיפה אנרגטית זו.
מדען אמריקאי מכובד מאד בעבודתו האינטנסיבית עם יונים, גילה שיונים שליליים משפיעים על הקצב שבו סרוטונין מתחמצן בזרם הדם. הסרוטונין מופרש בבלוטת האצטרובל ובמעיים, ומשפיע על שינה, מצב רוח, פולסים עצביים, קרישת דם, והתכווצות שרירים חלקים. הוא פופולארי במיוחד בהקשר של הרגשת בטחון, שלווה ושביעות רצון. יונים שליליים הראו הפחתה בחרדה .
מאז ומתמיד אנשים פנו לים כדי להחלים, אני בטוחה שהיונים השליליים שנוצרים משפיעים על הבריאות, שפעילות טבעית כגון יציאה לטבע ושחייה בים מחזקות את השדה המגנטי שלנו ומעניקות לנו אנרגיה וחיוניות הריפוי הביו מגנטיות.


גוף האדם שואף לקו-אנרגיה מאוזנת על יד טעינה ופריקה השראתית של יונים שלליים(חלקיקים טבעיים משפרי חיים, הם מולקולות עם אלקטרון נוסף,ההיפך מיונים שלליים,היונים החיוביים,הם חלקיקים מאלקטרונים אבודים.
הקו- אנרגיה מושפעת מחיוניות של יונים שליליים בטבע,וגם קו-אנרגיה מאפשרת קליטה חיונית ליונים שלליים בגוף,והם פועלים בסנרגיטיקה והרמוניה הדוקה,שמשפיעה על תפקוד נפש גוף,לעומת זאת,יונים שליליים מבטיחים גלי אלפא מוחיים ויוצרים אפקט מרגיע ,כשהם נקלטים ע"י קו-אנרגיה מאוזנת בגוף.
VASIL?YE Z חלוץ רוסי בחקר היונים, הראה ב- 1970 שיונים פועלים בסיומת של סיבי העצבים בריאות, ומשנים את התפקוד של מערכת העצבים המרכזית, ודרכה, את כל האיברים שמסביב.,טראומה נפשית קשה שמזעזעת את איזון קו-אנרגיה בגוף ,תתבטא גם בהפרעה לקליטת יונים שליליים להם אנו נחוצים לבריאות שלנו ,לבריאות מערכת עצבים,בריאות תאי עצב ומתווכים עצביים(נוירוטראנסמיטורים),או מצב של חסר ביונים שליליים עקב שיבוש בקו-אנרגיה ממקור נפשי ורגשי ,ישפיע על שגשוג, חיידקים במערכת עיכול ,והפרת איזון בפלורה מעיים !!

רוב הבתים לא נושמים כפי שהם צריכים". פלדה ובטון סופגים את מירב היונים השליליים הנמצאים באטמוספרה, ולפלסטיק יש את המטען הסטטי החיובי, כך שכמות היונים השליליים שאנחנו מקבלים הוא מינימאלי במיוחד שאמור להשפיע על קו-אנרגיה שלנו (מנגנון בקרה איזון גוף נפש) !!למה ניתן לדמות קו-אנרגיה של איבר?

היות ויש רשת קו-אנרגטית לכל איבר (כך לכל תא ועד לאיבר כולו), רשת זו יוצרת את צלם האיבר, שהוא בן הזוג של האיבר החומרי- זהו האיבר האנרגטי, הקו-אנרגיה של האיבר.
לדוגמא:
כמו שישנו הכבר החומרי?ישנו הכבד האנרגטי הרוחני.

כל איבר שהוא בעל רשת קו-אנרגיה יוצר השראה במעטפה של רשת קו-אנרגטית ומהוה קוטביות בינו לבין האיבר/ים/המנגנון במערכת הגוף.
למשל קוטביות אנרגטית חיובית או שלילית של רשת הכבד (צלם הכבד-הקו-אנרגיה), תשפיע על ספיגת המעיים ועל הקוטביות של כל האיברים מסביב הנמצאים באותה מערכת, מכיוון שהמערכות שואפות להיות באיזון באופן מתמיד.

מטען הכי הגדול של הקו-אנרגיה בגוף האדם זה המוח- הראש..
האנרגיה שיוצרת קו-אנרגיה בגוף נטענת מהראש ( אזור האמיגדלה-הכתר), ממנגנון השמיעה אוזניים ,מהטבור (משם מקבל העובר חיים).

בגוף האדם עוברים 3 צירי אנרגיה:

הציר האנכי יורד מאזור האמיגדלה שבמרכז הראש דרך מרכז הגוף.
הציר הרוחבי עובר בין האוזניים.
ציר העומק עובר בטבור מקדימה לאחורה.

במרכז הצירים האנכי והרוחבי נמצאים: בלוטת האצטרובל(צירבטול)וההיפותלמוס.

בלוטת האצטרובל מכילה את הורמון השינה-מכאן נוצר הוויסות של מנגנון השינה והערנות, היוצר את האיזון בין הטעינה לפריקה, כדי שהקו-אנרגיה יהיה באיזון.

הציר העומק עובר במרכז הכובד של גוף האדם (הטבור).

ככל שגדל אופק המחשבה של האדם, גדלה הטעינה בציר האנכי של הראש, וכמו כן בשמיעה ובראייה. מכיוון שעודף טעינה יכול להשפיע גם לשלילה, חשוב לשמור על האיזון גם בכמות החשיבה והלימוד, על מנת שלא ייווצר עודף טעינה שאין אנו מסוגלים להתמודד איתו.

זו הסיבה שבמיטב מסורות העולם קיים הנוהג של כיסוי הראש בעת תפילה, או כיסוי תמידי לאנשים החכמים של הקהילה, אנשי הרוח, או אלה הרואים עצמם דתיים או רוחניים.
כך ביהדות חובשים כיפה, באסלם- תרבוש ,כמו כן, ניתן גם לראות כי ככל שעולה דרגת החכמה של האדם, הכובע שילבשו יהיה יותר גדול. הם זקוקים לו כהגנה, מכיוון שבכל פרשנות דתית, הם שואבים בעצם מידע חיצוני מהיקום, שואלים שאלה ומחכים שהתשובה תגיע.

הבעייתיות נעוצה בכך שככל שהציר האנכי יותר פתוח (הציר מופעל על ידי הפעלת יתר של חשיבה וחכמה), יכולים לחדור גם אנרגיות שליליות מהיקום. וזו דוגמא לאנרגיית יתר חיובית אשר הופכת לשלילית עקב יציאה מאיזון אופטימאלי.

בעבר ידעו זאת. היום ידע זה נשכח ונעלם, ואין האנשים יודעים מה הסיבה האמיתית העומדת מאחורי הנוהג הזה של כיסוי הראש. גם כשמברכים שמים יד על הראש, מכיוון שאנו רוצים לקבל תשובה אנרגטית, אך עלינו להגן על עצמנו שידע זה לא יגיע אלינו בצורה חזקה מדי.עודף טעינה אנרגטית יכול לשאוב אנרגיות שליליות או להפוך מאנרגיה חיובית בעודף לאנרגיה שלילית בעודף.

הרשת הקו-אנרגטית:

כל איבר הוא בעל רשת קו-אנרגטית משלו.

כל מערכת היא בעלת רשת קו-אנרגטית משלה.

כך נוצרת הרשת הקו-אנרגטית של הגוף כולו.

הקו-אנרגיה הכללית אחראית על כל המערכות והאיברים הנמצאים במקומות השונים.
במצב תקין הקו-אנרגיה הכללית שואפת לאזן את כל הצירים והמעברים.
הרשת הקו-אנרגטית הכוללת של הגוף כולו מהוה הגנה אנרגטית על האדם.

ישנם כמה מאפיינים המבדילים בין קו-אנרגיה מאוזנת לבין קו-אנרגיה שיצאה מאיזון.
בין המאפיינים:
1. צפיפות הרשת הקו-אנרגטית
2. אופן הזרימה האנרגטית

צפיפות הרשת הקו-אנרגטית

רמת הצפיפות נעה על ספקטרום מרמת צפיפות רבה,עבה, ורחבה(?) עד לרמת צפיפות דלילה, בהירה ורחבה(?).

רשת קו אנרגיה צפופה, ועבה: מספקת הגנה רצינית לגוף האדם מפני פולשים אנרגטיים שליליים, או ממטען חיובי עודף.
אדם בעל קו-אנרגיה שהיא ברמת צפיפות גבוהה יחוש תחושת הגנה, ביטחון עצמי, מרץ, יציבות, יהיה בעל נוכחות ומצבו המנטאלי יהיה טוב.

רשת קו אנרגיה דלילה ובהירה: ככל שהאנרגיה דלילה, בהירה ורחבה יותר, האדם יהיה פחות מוגן ונתון לפולשים, מאיימים ופריקת יתר של קו-אנרגיה מהגוף,פחות קליטת איון שלילי מהטבע,ואף התפתחות איון חיובי על חשבון האיון השלילי , שיש בו נזק בגוף הגורם להתפתחות מחלות,והאצת רדיקאלים חופשיים.
אדם בעל קו-אנרגיה שהיא ברמת צפיפות נמוכה יחוש שאינו מוגן, תשישות, חוסר בטחון עצמי, עייפות, פחד ממקור לא ידוע, חוסר נוכחות-יחוש שלא מתייחסים אליו, והמצב המנטאלי שלו ישדר חולשה, רמת צפיפות נמוכה של קו-אנרגיה יש בכך להחליש את האלקטרומגנט של הגוף,חולשה במערכת חיסון, אנמיה ,תלסמיה, דלדול עצמות( אוסטופרוזיס) מחלות סרטניות,עמוד שדרה חלש ,התפתחות (פריצות דיסק,גבנת ,עקמת סארקולוזיס,התפתחות ושגשוג חיידקי מעיים,וירוס במישור הנפשי חרדות, דפרסיה מניה דפרסיה,הפרעות נוירולוגיות ועוד !!!!!


הטיפול בקו-אנרגיה יוצר איזון גוף- נפש.

קו-אנרגיה מאזנת גוף - נפש

ד"ר מג'די
חוקר קשר גוף-נפש והמנגנון המשותף לכל מצבי החיים והמחלות המבוסס על המודל "הקו-אנרגיה".
ממציא שיטת הטיפול חוקר נושא זה במשך 15 שנים, ופיתח תיאוריה המסבירה את כל המחלות. הוא מטפל בשיטה זו כ10 שנים בהצלחה משמעותית. השיטה מאפשרת טיפול וריפוי מכל המחלות כולל מחלות כרוניות,אוטואימוניות, מחלות פיסיות שהן על רקע נפשי, ומחלות נפשיות קשות (כמו סכיזופרניה,מניה דפרסיה לרבות דיכאון פחדים ועוד!), מכיוון שמתבצע שיקום של בעיות קו-אנרגיה נפשיות, שמשותפות לכל המחלות.
מכיוון שקו-אנרגיה מאזנת גוף-נפש, אחת התוצאות של הטיפול הינה הפחתה משמעותית בכדורים הנדרשים לאדם. ההצלחה בטיפול המתבצע על פי התיאוריה הזו מתבטאת בכך שאדם שלקח כדורים במשך שנים (בשל מצב פסיכיאטרי כרוני למשל), יכול להיות מאוזן לאחר הטיפול בלי הכדורים.

חשוב מאד לדעת ולהבין שאין להפסיק את הטיפול הזה באמצע!!
הטיפול מתבטא בשחרור מועקות וחסימות של קו-אנרגיה ושל המסלולים והצירים, והקו-אנרגיה של מערכות הגוף ויצירת הרמוניה בין כל האיברים והמערכות והקו-אנרגיה הכללית.
שפעול המסלולים האנרגטיים כללי בגוףניתוחים וחבלות חותכים את המסלול של הקו-אנרגיה. ככל שהחתך הוא בעוצמה רבה יותר, זה יורגש יותר בכאבים או סימפטומים מטרידים אחרים, המראים חוסר איזון.
משום כך, ברוב המצבים שבהם אנשים עוברים ניתוחים, מתעוררות תופעות לוואי פיסיות ,גופניות או נפשיות שלא ברור לרפואה הרגילה ממה הן נובעות ולמה הן קשורות.
זה מזכיר את האמרה:"הניתוח הצליח והחולה מת."

מכיוון שרוב האנרגיה נמצאת באזור הראש, כל חתך בפנים, משאיר סימן בולט, כי אזור זה משמעותי ביותר. עקב עוצמת הקו-אנרגיה שם, כל חבלה בפנים יוצרת פקק זרימה בקו-אנרגיה, ולכן נשארת צלקת.

הטיפול בתרפיית קו-אנרגיה אמורה לחדש את הזרימה האנרגטית ,ומיקום הצירים האנרגיים אשר סטו ממסלולם ממה שיעורר פעילות מטבולית בתוך התא. אלה תגובות כימיות שאולי לא מתרחשות בתאים חולים או שהן מתקיימות בצורה לא טובה.
הדבר השני - טעינה אנרגטית של קרום התא, זה קורה ע"י שימוש במקור האנרגיה החופשי, שנוצר כשהשדה המגנטי של כדור הארץ מצטלב עם השדה המגנטי של הגוף."
לכן צורת השינה חשובה להיות ניצב לקוטביות של כדור הארץ ,כלומר (מזרח מערב).
וזה אחד הגורים החשובים שיש להקפיד ,שמשפר את חיוניות קליטה פריקה של קו-אנרגיה בגוף,.התחדשות הגוף בהשפעה מטבולית חיונית ויעילה ביותר.
"מדענים קבעו מעבר לכל ספק, שכל תא חי הוא אלקטרו-מגנטי בטבעו", "התפקוד של כל התאים ושל כל מערכת עצבים בנויה על פולסים של אנרגיה. לכל תא בודד יש מטען חיובי בגרעין התא ומטען שלילי מחוץ לקרום התא. הקוטביות הנכונה מאפשרת לתא לבצע את תהליך חילוף החומרים כמו שצריך".
השפעת קוטביות המגנטית של כדור הארץ על חיוניות הקו-אנרגיה בגופינו כשישנים( מזח מערב אז זה יעיל ביותר וחשוב לציין שינה צמודה ככל האפר לאדמה חיונית ביותר לבריאות שלנו ושיפור חילוף חומרים בגוף),ומעלה את הרמה המטבולית וחילוף החומרים,.עוזר להרזות גם בשינה ,עוזר באיזון הורמונאלי,השפעת הקוטביות על קו-אנרגיה מאיצה את הפריקה וטעינה בצורה יעילה,ממה שמאיץ את תהליך הריפוי הטבעי,מניע את התחדשות תאי חיסון,.מניע את התחדשות תאי עצם להתרבות- זה מה שמכונה בניית עצם כשהתאים מתרבים בכוחות עצמם הדבר ימנע דלדול בעצמות (אוסטופירוזיס),כלומר קצת נהיה ממושמעים לשינוי בצורת השינה די בזה שימנע דלדול בעצמות שלנו ואף משפרים את צפיפות העצם !!!


מאז ומתמיד אנשים פנו לים כדי להחלים, אני בטוחה שהיונים השליליים שנוצרים משפיעים על הבריאות, שפעילות טבעית כגון יציאה לטבע ושחייה בים מחזקות את השדה המגנטי שלנו ומעניקות לנו אנרגיה וחיוניות הריפוי הביו מגנטיות.
איך משפיעים השיבושים בשדות האלקטרו-מגנטיים על הבריאות שלנו?
"כאשר התא מבצע את תפקודיו הרגילים, המטען האלקטרו-מגנטי שלו פוחת. בתנאים טבעיים, אחד המקורות שמחזירים את השדה המגנטי של התא ה'עייף' למצב תקין הוא השדה המגנטי של כדור הארץ, אבל בבית ממוצע, הקרינה הנובעת ממערכת החשמל היא חזקה פי 16 מהשדה הטבעי של כדור הארץ, ולכן היא גוברת עליו. מדענים רבים מאמינים שכתוצאה מכך, נפגעת היכולת של הגוף לחדש את עצמו, מה שגורם להפרעות האופייניות של התקופה המודרנית: כאבי ראש, גידולים סרטניים, הפרעות במחזור הדם ובעיות במערכת העיכול".


איזון הורמונלי

כדי להבין את יתרונות תרפיית קו-אנרגיה, חייבים להזכיר לעצמנו שני דברים: ראשית, הגוף שלנו עשוי נוזלים (מעל 70%). בין שאר התפקודים, המים משמשים כמוביל כדי להוביל פסולת ורעלים אל מחוץ לתאים ואת החומרים המזינים אל תוך התאים. שנית, הגוף שלנו הוא בעל מוליכות חשמלית מטבעו. זה אומר כי הוא מלא חלקיקים, הנושאים מטען חשמלי (חיובי או שלילי). חלקיקים אלה נקראים "אלקטרוליטיים" (נוזלים הניתנים לפירוק באמצעות זרם חשמלי) או יונים ביולוגים (יונים הם אטומים טעוני חשמל). החשמל הוא למעשה התנועה של אלקטרונים מיון אחד לשני.

עובדה ידועה היא שכדור הארץ הוא מגנט ענקי. זה משום שההאדמה מורכבת ממתכות (כמו ברזל למשל) שהם מגנטים בטבעם והם מוליכי חשמל טובים. החיבור בין מגנטים וחשמל יוצר שדה אלקטרומגנטי ענק סביב כדור הארץ. כמו-כן, אחוז גבוה מאד מפני כדור הארץ מכוסים מים מלוחים (ימים ואוקיאנוסים). המלח מורכב מיונים חיובים של נתרן ויונים שלילים של חומצת מלח שהם מוליכים מצוינים של חשמל.
לפי כך, אנחנו יכולים להשוות ולהוציא אנלוגיה בין כדור הארץ לבין גוף האדם בהקשר לטבעו החשמלי. לפני שהתרבות האנושית יצרה ערים ושטחים מאוכלסים, הרגליים שלנו היו במגע ישיר עם האדמה והחלקים המגנטים שבה. הרגליים שלנו היוו למעשה שלוחה של השדה המגנטי המקיף את הגוף שלנו המבוסס על נוכחות "אלקטרוליטיים". השדה הזה הוא נתיב חד-כיווני תלת-ממדי הנע סביב הגוף שלנו מקוטב שלילי אל קוטב חיובי. חיוני מאד לגוף שיהיה מסוגל לסלק את הפסולת והרעלים אל מחוץ לתאים ולאפשר כניסת חומרים מזינים אל תוך התאים. בגלל קיומם של מדרכות, מרצפות, כבישי אספלט, שטיחים,מיטות עץ מוגבהים ,מזרונים מוגבהים, מגורים בדירות הממוקמות ברבי- קומות - המגע שלנו עם האדמה ממש, מאד מוגבל, בלשון המעטה. זה כמובן מאיט את התנועה בתוך הגוף שלנו. ע"י תרפיית קו-אנרגיה אפשר יהיה לחזק את האלקטרו מגט הטבעי של הגוף ., אנחנו מאפשרים לגוף שלנו להגיע לרצף התהליכים הכימיים בשדה המגנטי שלנו. זה כמו להדליק מפסק חשמלי ולאפשר לזרם של אלקטרונים לזרום ולהדליק מנורה. באופן דומה, ע"י תרפיית קו-אנרגיה., אנחנו משלימים "מעגל" של קווי אנרגיה מגנטית הרצים דרך הגוף שלנו. זה מאפשר לתאי הגוף שלנו לעבוד קרוב יותר לפוטנציאל המקסימאלי שלהם. לפי כך, אנחנו הופכים להיות חזקים יותר (תאי השרירים), יותר ערניים (תאי העצבים) ובעלי אנרגיה יותר גדולה (תאי השרירים והעצבים).

מאמרים חדשים מומלצים: 

לגלות, לטפח, להצליח: חשיבות מימוש פוטנציאל הכישרון לילדים עם צרכים מיוחדים -  מאת: עמית קניגשטיין מומחה
המדריך לניהול כלכלת משק בית עם טיפים ועצות לניהול תקציב -  מאת: נדב טל מומחה
חשבתם שרכב חשמלי פוטר מטיפולים? תחשבו שוב! -  מאת: יואב ציפרוט מומחה
מה הסיבה לבעיות האיכות בעולם -  מאת: חנן מלין מומחה
מערכת יחסים רעילה- איך תזהו מניפולציות רגשיות ותתמודדו איתם  -  מאת: חגית לביא מומחה
לימודים במלחמה | איך ללמוד ולהישאר מרוכז בזמן מלחמה -  מאת: דניאל פאר
אימא אני מפחד' הדרכה להורים כיצד תוכלו לנווט את קשיי 'מצב המלחמה'? -  מאת: רזיאל פריגן פריגן מומחה
הדרך שבה AI (בינה מלאכותית) ממלאת את העולם בזבל דיגיטלי -  מאת: Michael - Micha Shafir מומחה
ספינת האהבה -  מאת: עומר וגנר מומחה
אומנות ברחבי העיר - זרז לשינוי, וטיפוח זהות תרבותית -  מאת: ירדן פרי מומחה

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב