דף הבית  >> 
 >> 

הרשם  |  התחבר


הנוסחה לשגשוג בחיים 

מאת    [ 31/08/2023 ]

מילים במאמר: 395   [ נצפה 248 פעמים ]

הנוסחה של פלוס ומינוס.

השאלה עתיקת היומין: מה בא קודם? התרנגולת או הביצה? בואו נבחן את זה בפשטות. אם ביצה הייתה היסוד הראשוני, אז איך אפרוח יכול לבקוע בלי תרנגולת? איך יכול להיות המשך לביצה בלי התרנגולת? הביצה עצמה חסרת המשכיות. רק דרך התרנגולת הביצה יכולה למצוא המשך. זה חושף שהתרנגולת הייתה המקור. בפשטות,ביצה מובאת על ידי תרנגולת, ביצה היא תוצאה של תרנגולת. אני משתמש בנוסחה של חוק שפועל באמצעות אינטראקציה של האחד עם השני, האחד דרך השני. הרמה התחתונה המניבה את התוצאה חושפת את הרמה העליונה המשמשת כמקור. נוסחה זו שולטת בכל העולם. טוב דרך הרע , יתרון האור הוא מתוך החושך, בריאות מתגלה דרך המחלה, מתוק מתגלה דרך המר, התחלה מתגלה דרך הסוף, אהבה דרך חוסר רגש, מילוי דרך הריקנות, הגבורה דרך הפחד, כוח המשיכה דרך כוח הנפילה, פלוס (העליון) דרך המינוס (התחתון) ,כל החוקים והגילויים שלנו פועלים בצורה זו. המפלס התחתון אינו מוליד את העליון הוא יכול רק לחשוף את החלק העליון בלבד. אין נוסחה חלופית. זה באמת כל כך לא מסובך. באשר לאלה שממשיכים להטיל ספק במקור העוף, הם עדיין לא תפסו את תפקידה של הנוסחה הזאת. רק ברגע שנבין ונתפוס את פעולתה של נוסחה זו אז נוכל לחשוף את יצירת העוף ואת כל יצירת החיים ביקום שלנו. רבים מאיתנו מנסים להבין ולחקור את העולם דרך עדשת האבולוציה, היסטוריה ,אך מבלי להבין את הכוונה מאחורי הנוסחה הזו לא נוכל להגיע לחקר האמת.

נוסחה זו מוכיחה את עצמה כיעילה עבור כל השאלות שלנו, ובמקביל גם שופכת אור על איך ולמה העולם הזה נוצר, המציאות  שמורכבת אך ורק מנקודות חיוביות ושליליות.

פלוס מייצג את העוצמה של נתינה המוחלטת, ואילו מינוס הוא מגלה לנו את עוצמתו של הפלוס על ידי התנגדות לעוצמת הנתינה המוחלטת.

הנוסחה הזאת של כוח השלם של פלוס ומינוס מופיעה בספר הזוהר. הרוב חושב שספר הזוהר מדבר על מעשים של אנשים אחרים, רבנים שמספרים לנו על העולם הבא, שנמצא שם במקום אחר למעלה ואפשר להגיע אליו רק אחרי המוות שלנו. זו מיסטיקה, אשליה ואחיזת עיניים. אני כבר 16 שנים מתמחה בחקר של חכמת הקבלה וספר הזוהר, מלמד ומפרש את הכתבים בצורה פנימית ומדעית על מדרגות שבכוח הנתינה ואז מסתבר עם כל העדויות והוכחות שספר הזוהר לא מספר לנו סיפורי אשליות על העולם הבא כמו שהרוב חושב אלא מגלה לנו את הנוסחה של החיים, מהות החיים של כולנו, מערכת שאנחנו חיים בה ואז כל דבר מובן ופשוט ויש תשובה לכל שאלה שאנו שואלים, כסף, בריאות, עבודה, משפחה וגם בשביל מה כולנו חיים וגם מה היא מטרת הבריאה. ספר הזוהר הוא ספר מדע שמגלה לנו את הנוסחה של כוח הנתינה שהוא כוח היחידי שקיים ביקום. הפלוס.

לומדים את הנוסחה עם יגאל גופמן.

כל מי שרוצה ללמוד, בבקשה תשלח לי בקשה באימייל. תודה.

igalgofman@yahoo.com
מאמרים חדשים מומלצים: 

חשבתם שרכב חשמלי פוטר מטיפולים? תחשבו שוב! -  מאת: יואב ציפרוט מומחה
מה הסיבה לבעיות האיכות בעולם -  מאת: חנן מלין מומחה
מערכת יחסים רעילה- איך תזהו מניפולציות רגשיות ותתמודדו איתם  -  מאת: חגית לביא מומחה
לימודים במלחמה | איך ללמוד ולהישאר מרוכז בזמן מלחמה -  מאת: דניאל פאר מומחה
אימא אני מפחד' הדרכה להורים כיצד תוכלו לנווט את קשיי 'מצב המלחמה'? -  מאת: רזיאל פריגן פריגן מומחה
הדרך שבה AI (בינה מלאכותית) ממלאת את העולם בזבל דיגיטלי -  מאת: Michael - Micha Shafir מומחה
ספינת האהבה -  מאת: עומר וגנר מומחה
אומנות ברחבי העיר - זרז לשינוי, וטיפוח זהות תרבותית -  מאת: ירדן פרי מומחה
שיקום והעצמה באמצעות עשיה -  מאת: ילנה פיינשטיין מומחה
איך מורידים כולסטרול ללא תרופות -  מאת: קובי עזרא יעקב מומחה

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב