דף הבית  >> 
 >> 

הרשם  |  התחבר


תחזית אסטרולוגית לשנת תשפ 

מאת    [ 26/08/2019 ]

מילים במאמר: 842   [ נצפה 8759 פעמים ]

תחזית אסטרולוגית לשנת תש"פ

שנת תש"פ הבאה עלינו לטובה היא שנת התיקונים. ברמה המיסטית הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בתחומים רבים. תחומים אלו קשורים בעיקר לקטע הרוחני ולהתקדמות הרוחנית שתגיע בשנת תש"פ.

ברמה הקונקרטית, אנשים פשוט יתקנו את דרכיהם. החמלה תהיה פשוט על סדר היום בשנת תש"פ. הסובלנות גם היא תשלוט בשנת תש"פ, ובעקבות החמלה והסבלנות תגיע השלווה שתאפיין מאוד את שנת תש"פ .

זוהי גם השנה של הקהילה . החיים בתוך הקהילה יהיו נוחים יותר, בסולידריות,  בעזרה ההדדית, הדבר יבוא לידי ביטוי בארצנו וגם בעולם.

הנטייה הכללית תהייה לפתור את הדברים ולא ליצור בעיות חדשות מה שיוריד את האלימות והמתח הנוצר בעקבותיה.

שנת תש"פ היא גם שנת המדע והמחקר. מחקרים רבים שיצאו לאור בשנת תש"פ בעיקר בתחום הבריאותי יסללו את הדרך להארכת חיי אדם ולהטבה במצבו. החזרה אל הטבע במלוא משמעות המילה , תאפיין את שנת תש"פ ותלך ותגבר בשנים הבאות . האנשים ירכשו דעת בקלות יתרה . הנגישות לרכישת דעת תלך ותגדל יחד עם שעות פנאי רבות. הדבר יוביל להטבה במצבם של בני האדם מכל הבחינות.

ברמה האישית שנת תש"פ תיטע תקווה בליבם של בני האדם והם יחושו שהם מסוגלים יותר לשנות את מצבם, ורמת האופטימיות שלהם תגדל בהתאם.

בארצנו הקטנה שנת תש"פ תתאפיין בגשמי ברכה ותהיה אחת השנים הגשומות והנעימות שידענו.

 

ומה קורה למזלות השונים בשנת תש"פ ?

מזלות האש- מזלות האש הלא הם: טלה, אריה וקשת יהיו המושפעים ביותר בשנת תש"פ. האופטימיות שתאפיין את תש"פ תתאים להם ותדרבן אותם לקדם את חייהם, להשיג את מטרותיהם  ולהצליח בכל מחיר .

מתוך מזלות האש האריה יבלוט ביותר .

מזל אריה – יזכור את תש"פ כשנת ההצלחות, כשנה שמאירה לו פנים, כשנת השמחות, כשנת הכסף, ושנת מצב הרוח . השמחה תשרה במעונם של האריות ואכן שנת תש"פ מחבקת את האריות מכל פינותיה ומובילה אותם הישר אל המטרה .

מזל טלה – הטלה הידוע כאחד שמשיג את מטרותיו דרך הקצרה ביותר ימצא את עצמו בשנת תש"פ כמזל המצליח ביותר מכל המזלות. למה הכוונה ?

הטלה יצליח במקום שאחרים לא הצליחו. הטלה יצליח למרות הכל ואף על פי כן. ההצלחות של הטלה יחשבו לנס אפילו בעיני עצמו. הטלה יזכור את שנת תש"פ כשנת הניסים הגדולים. שנת הפלא.

מזל קשת – בני ובנות מזל קשת יעברו את שנת תש"פ ביתר קלות מן השנים הקודמות. כל זאת בזכות הפחד שמלווה חלק מהם שילך ויימוג בשנת תש"פ. ההבנה של הקשת תהיה רחבה יותר בשנת תש"פ והיא תאפשר לו להשיג את מטרותיו בקלות ובנועם. זאת תהיה שנת פיצוי לקשתים והם אכן יזכרו אותה ככזאת.

 

ומה קורה למזלות האדמה בשנת תש"פ ? 

מזלות האדמה הלא הם: גדי, שור, ובתולה.  הדבר הראשון שיאפיין את מזלות האדמה בשנת תש"פ יהיה צבירת רכוש. כספים רבים ממקורות שונים יגיעו לידיהם ואלו יאפשרו להם להשיג מטרות ולממש חלומות. הם יהיו נעימים מאוד לסביבה בשנה זו וזאת בגלל סילוק הקשיים שעשו בדרכם. אין ספק ששנת תש"פ סוללת את דרכם של מזלות האדמה להצלחה.

מזל גדי – הגדי יזכור את תש"פ תמיד לטובה. זוהי שנה שבה הוא זוכה להערכה רבה, לקידום ולשמחה רבה.

מזל שור – השוורים יזכרו את שנת תש"פ שנת הבונוס. שנה זו מפרגנת להם בכל התחומים. החל בתחום הבריאותי וכלה בתחום הכספי.

מזל בתולה – מזל בתולה ינשום לרווחה בשנת תש"פ. מערכת הנשימה שלו תהיה קלה ופתוחה. הוא ירגיש שהשמיים הם הגבול. החיוך לא ימוש מפניהם של בני בנות מזל בתולה בשנת תש"פ.

 

מזלות האוויר – מזלות האוויר הלא הם: דלי, תאומים, ומאזניים.

מזלות האוויר יתעשרו בשנת תש"פ. וזאת הדרך היחידה לתאר את מצבם בשנת תש"פ. העושר הרב שיפול בחלקם של בני מזלות האוויר יסב להם אושר ובעיקר שלווה ויוכיח להם שהאמונה משתלמת.

מזל דלי - בני מזל דלי  ירגישו ששנת תש"פ נולדה במיוחד בשבילם. כל הדלתות יפתחו בפניהם ושום מכשול לא יעמוד בדרכם.

מזל תאומים – בני מזל תאומים יזכו לשמחות בשנת  תש"פ וירגישו בני מזל ואכן כך יהיה. השנה היא שנת מימוש החלומות והפנטזיות של בני מזל תאומים.

מזל מאזניים – בני מזל מאזניים יזכו באהדת השמיים בשנה זו. הם יתברכו בכל מעשה ידיהם והצלחתם תהיה בלתי מעורערת. בני מזל מאזניים יודו לאל הטוב מהלך כל שנת תש"פ ובצדק.

 

 

מזלות המים – מזלות המים הלא הם : דגים, סרטן ועקרב .

מזל דגים – הדגים הרגישו את תחילתה של תש"פ עוד בשנת תשע"ט. בני מזל דגים מצפים לשנת תש"פ ויודעים בליבם שזאת תהיה אחת השנים היפות בחייהם. מה שיאפיין שנה זו התובנות הרבות שבה יזכו בני מזל דגים והם יהיו המפתח להצלחתם. אין ספק שבני מזל דגים יזכו להארה בשנת תש"פ.

מזל סרטן – בני מזל סרטן מה שמאפיין בשנת תש"פ ואת הסרטנים בשנה זו היא השמחה. השמחה שתציף אותם, את בני מזל סרטן בשנת תש"פ תיצור הכל עבורם. והשמחה שהיא אכן סוד היצירה תעטוף את הסרטנים בשנת תש"פ מקודקודם ועד רגליהם והם יעברו שנה זו במחולות .

מזל  עקרב – בני מזל עקרב יזכרו את שנת תש"פ כשנת המנוחה והבילוי. שנת תש"פ תאפשר להם לנוח על זרי הדפנה ולנוח תרתי משמע מעייפותם הרבה בשנים האחרונות .

שנת תש"פ תהיה אכן השנה המאפשרת להם לחוש שלווה אמיתית .

שנה טובה  לכל המזלות!

 

עליזה גבאי קרשבסקי, בת מזל דגים נולדה לאב, שהיה מיסטיקן גדול, בת לשושלת מקובלים ידועה. עוסקת במיסטיקה מגיל צעיר רכשה ידע רב בארץ ובעולםק.


0524710080
מאמרים חדשים מומלצים: 

לגלות, לטפח, להצליח: חשיבות מימוש פוטנציאל הכישרון לילדים עם צרכים מיוחדים -  מאת: עמית קניגשטיין מומחה
המדריך לניהול כלכלת משק בית עם טיפים ועצות לניהול תקציב -  מאת: נדב טל מומחה
חשבתם שרכב חשמלי פוטר מטיפולים? תחשבו שוב! -  מאת: יואב ציפרוט מומחה
מה הסיבה לבעיות האיכות בעולם -  מאת: חנן מלין מומחה
מערכת יחסים רעילה- איך תזהו מניפולציות רגשיות ותתמודדו איתם  -  מאת: חגית לביא מומחה
לימודים במלחמה | איך ללמוד ולהישאר מרוכז בזמן מלחמה -  מאת: דניאל פאר
אימא אני מפחד' הדרכה להורים כיצד תוכלו לנווט את קשיי 'מצב המלחמה'? -  מאת: רזיאל פריגן פריגן מומחה
הדרך שבה AI (בינה מלאכותית) ממלאת את העולם בזבל דיגיטלי -  מאת: Michael - Micha Shafir מומחה
ספינת האהבה -  מאת: עומר וגנר מומחה
אומנות ברחבי העיר - זרז לשינוי, וטיפוח זהות תרבותית -  מאת: ירדן פרי מומחה

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב