דף הבית  >> 
 >> 

הרשם  |  התחבר


תחזית אסטרולוגית מפורטת לשנת תשעט 

מאת    [ 23/08/2018 ]

מילים במאמר: 952   [ נצפה 4370 פעמים ]

שנת תשע"ט, הבאה עלינו לטובה, מביאה בשורות טובות לכל אלה שמרגישים "תקועים" בשנים האחרונות.

כל אלה החשים שהדלת נסגרה בפניהם והמפתח אבד אי שם בנבכי הזמן.
הישועה הזאת אינה נוגעת רק ליחידים אלא גם לקבוצות גדולות כמו למשל עמים ואזורים. מה שאומר שלמדינת ישראל תהיה הזדמנות בשנת תשע"ט, לשנות את גורלה לטובה.

המצב ישתנה בראש ובראשונה בתחום המדיני פוליטי, אבל גם בתחום הכלכלי .
פריצת הדרך הזאת, של שנת תשע"ט, תהיה גם בתחום הרפואה. כמו למשל: תרופות חדשות, טכנולוגיות חדשות ברפואה, פריצות דרך במחלות מורכבות.
תחום מפתיע במיוחד בו תהיה פריצת דרך בשנת תשע"ט, הוא תחום הבניה.
החל משינוי משמעותי בחומרים חדשניים וכלה בטכנולוגיות בניה חדשניות.

אלו מבין המזלות יהיו הראשונים לחוות את הפריצה האדירה והמשמעותית של שנת תשע"ט ?
מזלות האש יהיו הראשונים להיפטר מהמעצורים שהיו עד כה בחייהם. זה יבוא לידי ביטוי בשחרור העצום שירגישו מזלות האש, ובשמחה אדירה. השמחה הזו תפרוץ את כל מעייניי היצירה החבויים בתוכם ותביא, לא פחות ולא יותר, טרנספורמציה (שינוי) עצומה בחייהם. ההצלחה שלהם תפתיע אפילו אותם, לא כל שכן את סביבתם.
השינוי יבוא בכל תחומי החיים.
מזלות האש הלא הם: טלה, אריה, וקשת, יהיו הכוכבים של שנת תשע"ט. אצל כל אחד מהם יבוא השינוי לידי ביטוי בתחומים שבהם היו מורכבים עד כה.

איזה שינוי יעבור הטלה בשנת תשע"ט ?
בני מזל טלה יזכרו את שנת תשע"ט כשנת המהפך בחייהם. בראש ובראשונה ברמה הבריאותית. הדבר יבוא לידי ביטוי בהחלטות חדשות ובמטרות ברורות שיציבו לעצמם. הם ישנו לחלוטין את אורח חייהם התזונתי וההתנהגותי ויהיו מאושרים מאין כמותם מן התוצאות. והשמחה הרבה שיחושו תביא לשינוי משמעותי ביותר במצבם הכלכלי. זאת תהיה שנת הברכה של הטלה ברמה הכלכלית.

מזל אריה – הטרנספורמציה (שינוי) שיעברו בני מזל אריה, בשנת תשע"ט, תבוא לידי ביטוי בכל תחומי חייהם. השינוי יהיה מהיר ותוצאותיו תהינה מדהימות.
האריה ירגיש חזק ובטוח לעשות, לבצע ולהצליח. החששות שליוו אותו קודם ייעלמו כלא היו בשנת תשע"ט. 
השמחה של האריות בשנה זו תדביק את כל הסובבים אותו. 
המהירות שבה האריה יגיע להישגים בשנת תשע"ט, תעורר התפעלות. זאת תהיה שנת הקסם של האריות. ההישגים שישיג האריה בשנת תשע"ט ילוו אותו לאורך שנים יפות, רבות וארוכות מאוד.

מזל קשת – בני מזל קשת, במיוחד אלה מבני המזל שהגיעו לייאוש בשנים האחרונות, יחוו חוויה מתקנת מאוד, ויפה מאוד בשנת תשע"ט. 
הדבר יבוא לידי ביטוי בתחום הכלכלי. מצבו הכלכלי של הקשת ישתפר פלאים. 
אך, גם בתחום הזוגי צפוי הקשת לעדנה בשנת תשע"ט.
זאת תהיה שנת הזוגיות של הקשת.

ומה קורה לבני מזלות האדמה בשנת תשע"ט?
מזל גדי – הגדי ישיג מטרות נעלות שאליהם הוא שאף זה שנים וחש שאין הוא יכול לעבור את הרף. הוא חי בתחושה של תסכול וחוסר אונים ובשנת תשע"ט, הפלא ופלא הגדי מצליח לחצות את הרף , להשיג את מטרותיו, במיוחד אלה שהן בראש מעייניו , בצורה הטובה ביותר. זוהי השנה של ההתקדמות וההישגים בתחום העבודה והקריירה של הגדיים. בזכות הישגים אלה מצבם הכלכלי של בני מזל גדי ישתפר עד מאוד ויגרום להם לשמחה ולשלווה רבה.

מזל שור – תשע"ט גורמת לבני מזל שור להאמין במופלא, להאמין בניסים, להאמין שהכל אפשרי. להאמין שהמציאות יכולה לעלות על כל דמיון . כל זה קורה בזכות דברים נפלאים ומרגשים שקורים בסביבתו של השור.
השור יחוש בר מזל ויפתח את האופטימיות שלו לדרגה גבוהה מאוד. זה יגרום לשמחה רבה שתציף את השור בשנת תשע"ט ובשנים הבאות עליו לטובה.

מזל בתולה – בני ובנות מזל בתולה יחושו מראש את משב כנפיה של שנת תשע"ט. 
זו השנה שחיכו לה, וייחלו לה זמן רב. האינטואיציה הטבעית שלהם מגלה להם ששנת תשע"ט היא שנת ההצלחה שלהם בכל התחומים . על כן, בני מזל בתולה מגיעים לשנת תשע"ט, מצוידים היטב לשבירת כל מחסום שהוא ועושים זאת בהצלחה מרובה .

ומה קורה למזלות המים בשנת תשע"ט ?
מזלות המים הלא הם: דגים, סרטן ועקרב, מצפים לשנת תשע"ט או לשנה כדמותה מזה שנים רבות. על כן, שמחתם גדולה מיתר המזלות כאשר הם מגלים שהשנה שלה הם ציפו זמן רב כל כך דופקת על דלתם. מזלות המים, מנצלים את השנה הזאת עד תומה ומשיגים בה הישגים שלא הצליחו להשיג בעבר למרות ניסיונותיהם הרבים. שנת תשע"ט תיזכר בעיני מזלות המים כשנת ההישגים והסיפוק.

ומה קורה לבני מזל דגים בשנת תשע"ט ?
בני מזל דגים המקושרים לשמים ולמים מטבע מזלם מוצאים בשנה זאת פתרונות לעניינים מהותיים להם לא הצליחו למצוא פתרונות בעבר. הדגים מרגישים חזקים מכל הבחינות פיזית, נפשית , רגשית ורוחנית ויודעים בליבם שתפילותיהם אכן נענו.
בני מזל דגים, מודים בשנת תשע"ט על כל מה שהם מקבלים והיא תחשב בעיניהם כשנת התודה.

מה קורה לבני מזל סרטן בשנת תשע"ט ?
הזכרנו בהתחלה ששנת תשע"ט, היא שנת שבירת המחסומים. ואכן, בני מזל סרטן מצליחים לפרוץ את המחסום בענייני כספים שהיה בתוכם, ופריצה זו תשפוך אור על כל יתר ענייניהם. לעולם יזכרו בני מזל סרטן את שנת תשע"ט כשנת הכסף.

מה קורה לבני מזל עקרב בשנת תשע"ט ?
העקרבים היפים והרגישים מחכים מזה זמן לשנה שתעזור להם לשבור את השגרה. ואכן, שנת תשע"ט היא שנת שבירת השגרה אצל העקרבים. השינוי יכול לבוא בכל מיני תחומים שבהם קצה נפשו של העקרב מן השגרה. שינוי זה משפיע בעיקר על מצב רוחם של העקרבים והם יראו זוהרים מתמיד.

מה קורה לבני מזלות האוויר בשנת תשע"ט ?
מזלות האוויר הלא הם: דלי, תאומים ומאזניים. יברכו על בואה של שנת תשע"ט .
מזל דלי – בני מזל דלי יגיעו להישגים מרשימים בתחום היצירה. הם יצליחו ליצור כמעט יש מאין. חדוות היצירה שתלווה אותם השנה תשפיע לטובה על סביבתם ותגרום גם להם אושר רב.

מזל תאומים – בני מזל תאומים כמו חבריהם בני מזל דלי יזכו ליצור השנה יצירה מופלאה. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בתחום האומנות, בתחום הרפואה והן בתחום של הולדת ילדים. תהי יצירתם אשר תהי, היא תחשב בעיניהם כנס מופלא.

מזל מאזניים – בני מזל מאזניים ייהנו מאוד בשנת תשע"ט. זו תהיה שנת הנסיעות של המאזניים . חלק מן הנסיעות תהינה למטרת טיול , חלקן למטרות לימודיות וחלקן למטרות עסקיות. כל כולן הנסיעות של בני מזל מאזניים , בשנת תשע"ט, תהינה מבורכות ותשפיע לטובה על השנים הרבות שלהם.

שתהיה לכולנו שנה טובה! 

עליזה גבאי קרשבסקי, בת מזל דגים בת לשושלת מקובלים ידועה. עוסקת במיסטיקה מגיל צעיר רכשה ידע רב בארץ ובעולם כתבה שלושה ספרי שירה מיסטיים כתבה קלפי "מסר" המיועדים לשימוש אישי. 
מאמרים חדשים מומלצים: 

לגלות, לטפח, להצליח: חשיבות מימוש פוטנציאל הכישרון לילדים עם צרכים מיוחדים -  מאת: עמית קניגשטיין מומחה
המדריך לניהול כלכלת משק בית עם טיפים ועצות לניהול תקציב -  מאת: נדב טל מומחה
חשבתם שרכב חשמלי פוטר מטיפולים? תחשבו שוב! -  מאת: יואב ציפרוט מומחה
מה הסיבה לבעיות האיכות בעולם -  מאת: חנן מלין מומחה
מערכת יחסים רעילה- איך תזהו מניפולציות רגשיות ותתמודדו איתם  -  מאת: חגית לביא מומחה
לימודים במלחמה | איך ללמוד ולהישאר מרוכז בזמן מלחמה -  מאת: דניאל פאר
אימא אני מפחד' הדרכה להורים כיצד תוכלו לנווט את קשיי 'מצב המלחמה'? -  מאת: רזיאל פריגן פריגן מומחה
הדרך שבה AI (בינה מלאכותית) ממלאת את העולם בזבל דיגיטלי -  מאת: Michael - Micha Shafir מומחה
ספינת האהבה -  מאת: עומר וגנר מומחה
אומנות ברחבי העיר - זרז לשינוי, וטיפוח זהות תרבותית -  מאת: ירדן פרי מומחה

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב