תרגום נוטריוני לקראת בקשת אזרחות אירופאית גרמנית
דף הבית  >>  >>  הרשם  |  התחבר
מאמרים

תרגום נוטריוני לקראת בקשת אזרחות אירופאית גרמנית 

מאת    [ 08/07/2016 ]
מילים במאמר: 360   [ נצפה 2450 פעמים ]

 
 

ישראלים רבים מעוניינים באזרחות זרה, לא נדון כעת בסיבות המביאות את הישראלים לפעול לקבלת אזרחות אירופאית או אזרחות אמריקאית, כאן תוכלו למצוא מידע בקצרה על תהליך קבלת אזרחות גרמנית עם עצירה בדרך אצל נוטריון להזמנת תרגום נוטריוני למסמכים הדרושים. שימו לב, יהיה עליכם להגיש לשגרירות מסמכים מתורגמים תרגום נוטריוני עם חותמת מתאימה המאשרת כי המסמכים שהוגשו אכן נאמנים למקור ומציגים מידע אמת.

טופס בקשה

השלב הראשון לקראת בקשת אזרחות יהיה הורדת טופס הבקשה אונליין, מילוי הטופס והכנת כל המסמכים הדרושים באמצעות תרגום נוטריוני מתאים. שימו לב, אין כאן מקום לקיצורי דרך, עליכם להתייחס בצורה רצינית לדרישת המסמכים ולפרט בהתאם את הפרטים האישיים המשפחתיים המעניקים לכם זכאות לאזרחות גרמנית. הדרך הטובה ביותר להציג את הפרטים תהיה עניינית וישירה.

שימו לב, ישנו טופס בקשה מיוחד אותו יש למלא בעבור ילדים, קטינים מעל גיל 16 ימלאו טופס בקשת אזרחות של מבוגרים. נציין גם כי מועמדים לאזרחות מעל גיל 16 מתבקשים במידת הצורך למסור הצהרות בעצמם. אם אתם מגישים בקשת אזרחות בעבור קטין על כל האפוטרופוסים של הקטין להסכים לכך.

אלו מסמכים עליי להכין להגשת הבקשה?

ההמלצה שלנו היא הגשת העתקים של המסמכים הדרושים עם חתימה של נוטריון על פי צורך. כדאי לבקש בכל הזמנת תרגום נוטריוני למסמכים מספר העתקים. הקפידו להגיש את המסמכים העדכניים ביותר שיש בידכם, מסמכים בהם תמונתכם ברורה והפרטים האישיים מעודכנים וברורים. את רשימת המסמכים הדרושה לכם תרכיבו בהתאם לעילה בגינה אתם פונים בבקשה לקבלת אזרחות. אם אתם מבקשים לקבל אזרחות גרמנית מתוקף היותכם צאצאים לשושלת משפחתית גרמנית יהיה עליכם להוכיח זאת עם מסמכים מתאימים. במקרים כאלו עליכם להגיש תרגום נוטריוני של תעודות לידה, נישואין, אזרחות.

טרם הגשת המסמכים והזמנת התרגום של המסמכים אצל נוטריון כדאי לעיין בעלות המידע שמפרסמת הרשות הפדראלית הגרמנית.

איך מגישים את המסמכים לשגרירות?


    • תעודות רשמיות עליכם להציג בצילום רשמי נאמן למקור עם חותמת נוטריון. יש להקפיד כי הצילומים יציגו את המסמך במלואו בצורה קריאה וברורה.
    • ניתן להגיש תעודות מקור עם דרישה לקבל בסוף התהליך את התעודות בחזרה, יוגשו כמובן רק תעודות מקור בשפה הגרמנית, אך אנו ממליצים שלא לעשות זאת מתוך חשש לאבדן של תעודות מקור.
    • כל מסמך שאינו כתוב בשפה הגרמנית יש להגיש מתורגם במתכונת של תרגום נוטריוני עם אישור נאמן למקור. 

שירותי תרגום נוטריוני להגשת מסמכים לקבלת אזרחות זרה. 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

שליחת המאמר שלח לחבר  הדפסת המאמר הדפסת המאמר  קישור ישיר למאמר קישור ישיר למאמר  דווח מאמר בעייתי דווח על מאמר בעייתי  כתוב לכותב המאמר פניה לכותב המאמר  פרסום המאמר פרסום המאמר 

©2017
כל הזכויות שמורות

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
רשימת כותבים
כותבים מומחים
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים
פרסם אצלנו
לכותבי מאמרים: פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
לבעלי אתרים:מדיה חברתית:
חלון מאמרים לאתרך
תנאי שימוש במאמרים
ערוצי מאמרים ב-RSS Recent articles RSS


מאמרים בפייסבוק מאמרים בטוויטר מאמרים ביוטיוב