דף הבית  >> 
 >> 

הרשם  |  התחבר


גם אתה יכול לסחור באופציות בינאריות! 

מאת    [ 24/08/2015 ]

מילים במאמר: 588   [ נצפה 2858 פעמים ]

סוגי אופציות בינאריות פופולריות

תחום האופציות הבינאריות הפך למרכזי בעולם המסחר הישראלי בשנים האחרונות. הגם שמדובר בתחום הנחשב לפשוט יותר מאשר תחומים מקבילים אחרים, הוא מציע מגוון רחב מאד של אפשרויות השקעה ומסחר. כאן בדיוק מתחילים לדבר על הסוגים המרכזיים והמומלצים של אופציות בינאריות המוצעים כיום ומי הם הברוקרים המובילים בשוק. 

אופציות מט''ח

התכלית של אופציות מט''ח (מטבע חוץ) ברורה: על הסוחר להחליט האם ערכו של מטבע מסוים יעלה או ירד במועד הפקיעה של האופציה. ניתן למצוא אופציות עבור כל סוגי המטבעות, כאשר יש לקחת בחשבון מגמות ביחס לאותו מטבע, שינויים לאומיים ובינלאומיים שעשויים להשפיע על הערך שלו ועוד.

אופציות מניות ומדדים

אופציות מניות מתייחסות לשורה ארוכה של מניות אפשריות בישראל ומחוצה לה גם יחד. בשונה מהשקעה "מסורתית" במניות האלה, כאן אין צורך שהן תעלנה בהכרח: גם כאשר הסוחר חוזה ירידה של מניה מסוימת, וזו אכן מתרחשת במועד הפקיעה, הוא יצא כשידו על העליונה.

עבור אלה שאינם מעוניינים להיכנס לעוביה של מניה ספציפית, עומדת האפשרות של אופציית מדדים הבבורסה. כאן, ההתבוננות היא על המגמה הכוללת של המדד, אשר על הסוחר לחזות.

אופציית מעו''ף

אופציית מעו''ף, ברמה הכללית, מתמקדת בחברות העסקיות המובילות במשק הישראלית, כלומר, 25 המניות אשר השווי שלהן בבורסת תל אביב הוא הגבוה ביותר. האופציות הללו מונפקות לפרק זמן של שלושה חודשים, כאשר הזמן המדויק בו תתבצע הפקיעה הוא אקראי. עקב העובדה שהמניות של החברות האלה, מעצם היותן מובילות, נוטות לעלות חדשות לבקרים, נחשבת צורת המסחר הזו לבטוחה באופן יחסי.

אופציות קול ופוט

אופציית קול (רכש) היא אופציה אשר צמודה לערכו של נכס בסיס מסוים: כאשר ערכו הנכס עולה מעל נקודת הרכישה של האופצייה, ירוויח הסוחר סכום כסף שנקבע מראש. יש לציין כי קיימת בנמצא גם אופציה הפוכה, אופציית פוט, אשר מעניקה לסוחר את הזכות למכור מניה: כאן, הוא ירוויח כאשר המניה תרד.

איפה אפשר לסחור באופציות בינאריות און ליין

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים גילו את אפשרויות המסחר באופציות בינאריות, המגלם בתוכו יתרונות דוגמת סבירות גבוהה באופן יחסי לרווח, התנהלות פשוטה ואפילו  מידה לא מבוטלת של אדרנלין. שאלה שעולה תמיד, בהקשר הזה, היא אילו אתרי אינטרנט מאפשרים לבצע את המסחר באופציות בינאריות? לפניכם מספר אתרים מרכזיים בשדה המשחק האמור.

אייטריידר (iTrader)

אייטריידר היא חברת מסחר ישראלית, המאפשר לסחור ביותר מ-200 נכסים בקטגוריות של מט''ח/פורקס, סחורות, מניות ומדדים: לכן, לא מפתיע שניתן לסחור באתר גם באופציות בינאריות. האתר מציע פלטפורמת מסחר שאינה מצריכה להוריד תוכנה ייעודית, כאשר ניתן למצוא בו גם "אקדמיה" ובה תוכנית לימודים מסודרת להבנת שדה המשחק (קורסים מקוונים, סרטונים, ספרים דיגיטליים ועוד). בנוסף, מעמיד האתר, למעוניינים בכך, סיוע וליווי אישי של מאמן מסחר מקצועי.

פלוס 500 (PLUS 500)

Plus 500 היא חברה ישראלית אשר מציעה ללקוחותיה תיק פעילות, עם יותר מ-2,000 כלים פיננסיים. האתר מאפשר לבצע מסחר באופציות מגוונות, ללא עמלת מסחר, וכן יצירה של תיק השקעות. הוא מספק מידע מגוון על השתנות המדדים השונים, בנקודת זמן מסוימת, כלי לניהול סיכונים וכן מאגר ידע בו יכולים להיעזר המתחילים. חשוב להדגיש כי המסחר באמצעות האתר מצריך הורדה של תוכנה ייעודית, מאתר החברה, כאשר ההורדה אינה כרוכה בתשלום. האתר מציע את האפשרות לביצוע סחר בהון דמה לצרכי תרגול.

ריל פורקס (Real Forex)

אתר ריל פורקס פועל למעשה כברוקר, אשר תפקידו לקשר בין הסוחרים לבין השווקים השונים. האתר מעמיד את האפשרות לפתוח חשבון דמו, לצרכי תרגול (ללא כספים "אמיתיים"), וכן חשבון מסחר. גם ריל פורקס מציע למתחילים בתחום מרכז לימוד מסחר, אם כי ההתמקדות שלו היא בסכום המט''ח ופחות בתחום של אופציות בינאריות.

www.247-Trade.com מדריך למסחר באופציות בינאריות , מילון מושגים נרחב והסבר כללי למתחילים ומקצוענים כאחד
מאמרים חדשים מומלצים: 

מערכת יחסים רעילה- איך תזהו מניפולציות רגשיות ותתמודדו איתם  -  מאת: חגית לביא מומחה
לימודים במלחמה | איך ללמוד ולהישאר מרוכז בזמן מלחמה -  מאת: דניאל פאר מומחה
אימא אני מפחד' הדרכה להורים כיצד תוכלו לנווט את קשיי 'מצב המלחמה'? -  מאת: רזיאל פריגן פריגן מומחה
הדרך שבה AI (בינה מלאכותית) ממלאת את העולם בזבל דיגיטלי -  מאת: Michael - Micha Shafir מומחה
ספינת האהבה -  מאת: עומר וגנר מומחה
אומנות ברחבי העיר - זרז לשינוי, וטיפוח זהות תרבותית -  מאת: ירדן פרי מומחה
שיקום והעצמה באמצעות עשיה -  מאת: ילנה פיינשטיין מומחה
איך מורידים כולסטרול ללא תרופות -  מאת: קובי עזרא יעקב מומחה
התוצאה הסופית -  מאת: נדב ברקאי מומחה
תסמונת מטבולית והקשר לתזונה קטוגנית  -  מאת: אילנה בירקין מומחה

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב