דף הבית  >> 
 >> 

הרשם  |  התחבר


סרגון נטוורקס מדווחת על התוצאות הפיננסיות לרבעון רביעי ולשנת 2012: סך ההכנסות לשנת 2012 מסתכמות ב- 446.7 מ' דולר 

מאת    [ 14/02/2013 ]

מילים במאמר: 699   [ נצפה 1623 פעמים ]

סרגון  נטוורקס בע"מ (נאסד"ק, תל-אביב: CRNT), המומחית מספר אחת בשוק ה-  Backhaul האלחוטי, מדווחת היום על התוצאות הפיננסיות לרבעון הרביעי ולכל שנת 2012, שהסתיימה ב- 31 בדצמבר, 2012.

ההכנסות ברבעון הרביעי 2012 מסתכמות ב- 106.8 מיליון דולר.

על פי כללי החשבונאות המקובלים בארה"ב (GAAP), ההפסד הנקי לרבעון הרביעי ב-2012, הסתכם ב- 8.4  מ' דולר או 0.23 דולר  למניה רגילה ולמניה מדוללת, בהשוואה להפסד נקי של 8.2 מ' דולר ברבעון המקביל אשתקד, או 0.23 דולר למניה רגילה ולמניה מדוללת.

על בסיס non-GAAP, הרווח הנקי ברבעון הרביעי הסתכם ב- 0.4 מיליון דולר, או 0.01 דולר למניה רגילה ולמניה מדוללת, ואינו כולל: (א) 1.2 מ' דולר של עלויות הטבה מבוססות מניות, (ב) הפחתה בגובה 0.9 מ' דולר בנכסים בלתי מוחשיים,  (ג) השקעה של 0.1 מ' דולר במלאי בעת רכישת Nera,  

(ד) 6.7 מ' דולר הוצאות הקשורות בשינוי המבנה ארגוני וצמצום בכוח העבודה (ה) קיטון של 0.1 מ' דולר הנובע משינויים בשיטת המיסוי העקיף טרום הרכישה. הרווח הנקי non-GAAP לרבעון הרביעי ב- 2011 עמד על 2.3 מ' דולר, או 0.06 דולר למניה רגילה או מניה מדוללת (השוואות בין דיווחי GAAP   ל- non-Gaap, בהודעת החברה בשפה האנגלית – קובץ מצורף). 

הרווח הגולמי על בסיס GAAP ברבעון הרביעי של 2012 עמד על  32.8% מן ההכנסות, ואילו הרווח הגולמי על בסיס non-GAAP עמד על 33.3% מן הכנסות.

ההפסד התפעולי על בסיס GAAP ברבעון הרביעי  של 2012 הסתכם ב- 7.1 מיליון דולר. הרווח התפעולי על בסיס non-GAAP ברבעון הרביעי הסתכם ב-  1.8 מיליון דולר.

סך המזומנים וני"ע סחירים בסוף הרבעון הרביעי הסתכמו ב-  51.6 מיליון דולר.

"ההכנסות שלנו ברבעון הרביעי 2012 עמדו במסגרת הציפיות ויחס ההזמנות למשלוחים היה גבוה מ-1" אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "כפי שחזינו מראש, צברנו תזרים מזומנים משמעותי מפעילותינו במהלך הרבעון".

 "במהלך 2012 הגענו למספר הישגים מהותיים שיתרמו לשיפור הרווחיות שלנו בעתיד. לאחר שהעברנו את כל לקוחותינו לפתרונות ה- short-haul שלנו והפחתנו את עלויות מוצרי ה- long-haul, אנו מוכנים להמשך השיפור ברווחיות הגולמית. במהלך 2012 הגדלנו את הנתח שלנו בשוק ה- long-haul, והפכנו להיות החברה מספר 1 בתחום זה. במקביל הרחבנו את שיתופי הפעולה עם לקוחות גדולים, מן המובילים בעולם, ואנחנו ממשיכים לחדור ללקוחות חדשים. לאחרונה, השקנו את מוצר הפרימיום שלנו - ה-IP-20C  FibeAir  . אנו צופים כי מוצר זה יתחיל לתרום לשורת ההכנסות לקראת סוף השנה הנוכחית, וביחד עם צעדי ההתייעלות בהם התחלנו ברבעון הרביעי, יובילו אותנו למינוף תפעולי ניכר מרגע שנחזור לצמיחה מחודשת", סיכם פלטי.

התפלגות גיאוגרפית לרבעון רביעי, 2012: 


  • אירופה:                        25%
  • אפריקה:                       6%
  • צפון אמריקה:               8%
  • אמריקה הלטינית:        32%
  • הודו:                            7%
  • אסיה-פסיפיק:              22%

 

תוצאות כספיות לשנת 2012:

כפי שכבר דווח, בסוף דצמבר 2012, התברר לחברה כי לקוח גדול מבקש להעביר תהליכי "קבלה" (acceptance) ותיעוד נוספים, חלק מציוד שרכש מסרגון וכבר אישר קבלתו בעבר. כתוצאה מכך, דחתה החברה חלק מן ההכנסות בהן כבר הכירה קודם לכן ב- 2012, הקשורות בציוד המסויים, עד אשר יושלמו תהליכי הקבלה הנוספים, הצפויים להסתיים ב- 2013. דחייה זו של ההכרה בהכנסות תשפיע גם על ההכרה בעלויות הקשורות באותן הכנסות והוצאות, אך לא תשפיע על תזרים המזומנים התפעולי.  כתוצאה מכך, בוצעו ההתאמות הנדרשות לדוחות הכספיים  של שלושת הרבעונים הראשונים של שנת 2012. כל המידע ההשוואתי בהודעה זו מבוסס על התאמות אלו (הטבלאות המלאות מופיעות בגרסה בשפה האנגלית)  

 * * *

ההכנסות לשנת 2012 הסתכמו ב- 446.7 מ' דולר, עליה של 0.3% בהשוואה להכנסות ב- 2011, שהסתכמו ב- 445.3 מ' דולר.

ההפסד הנקי, על בסיס GAAP, ל- 2012 הסתכם ב- 23.4 מ' דולר או ב- 0.64 דולר למניה רגילה ומניה מדוללת. זאת בהשוואה ל- 2011, בה ההפסד הנקי הסתכם ב- 53.7 מ' דולר או ב- 1.49 למניה רגילה או מניה מדוללת.

על בסיס non-GAAP, הרווח הנקי ל- 2012 הסתכם ב- 0.1 מ' דולר או ב- 0.002 דולר למניה רגילה ומניה מדוללת, ואינו כולל: (א) 5.5 מ' דולר של עלויות הטבה מבוססות מניות, (ב) הפחתה בגובה  3.5 מ' דולר בנכסים בלתי מוחשיים, (ג) השקעה של 4.5 מ' דולר במלאי בעת רכישת Nera, (ד) 6.7 מ' דולר הוצאות הקשורות בשינוי המבנה ארגוני וצמצום בכוח העבודה (ה) 1.0 מ' דולר בתוכניות אינטגרציה (ו) 2.3 מ' דולר הנובעים משינויים בשיטת המיסוי העקיף טרום הרכישה. הרווח הנקי non-GAAP לשנת 2011 עמד על 0.4 מ' דולר, או 0.01 דולר למניה רגילה או מניה מדוללת.

 

 

אודות סרגון


סרגון נטוורקס הינה הספקית הבינלאומית המתמחה והמובילה של פתרונות Backhaul (תקשורת אלחוטית בין תחנות הבסיס והמתג הראשי) - פתרונות תקשורת בקיבולת גבוהה, לרשתות אלחוטיות מתקדמות. סרגון מציעה מגוון רחב של פתרונות Backhaul  אלחוטיים חדשניים ומוכחים. הפתרונות של סרגון נועדו לאפשר למפעילות סלולריות ולחברות טלפוניה ואינטרנט, כמו גם לבעלי רשתות פרטיות, להפעיל רשתות במהירות, ביעילות ובכל תוואי שטח, תוך הפחתת עלויות אחזקתן.


לסרגון משרדי מכירות ברחבי העולם ועל לקוחותיה נמנות מאות ספקיות תקשורת ורשתות פרטיות ביותר מ-130 מדינות. בין לקוחותיה: בזק, סלקום, נוקיה, Telefonica, ,AT&T, Hutchison, 3 KPN, Tata America    Movil, Telenor, Belgacom ו-Telcel. ב- 2011 רכשה סרגון את חברת נרה נטוורקס הנורבגית, יצרנית מובילה של מערכות מיקרוגל, עם למעלה מ-60 שנות ניסיון בעיצוב פתרונות RF. מטה החברה בתל-אביב והיא מעסיקה כ- 1,200 עובדים ברחבי העולם. 


לאתר החברה  www.ceragon.com
מאמרים חדשים מומלצים: 

חשבתם שרכב חשמלי פוטר מטיפולים? תחשבו שוב! -  מאת: יואב ציפרוט מומחה
מה הסיבה לבעיות האיכות בעולם -  מאת: חנן מלין מומחה
מערכת יחסים רעילה- איך תזהו מניפולציות רגשיות ותתמודדו איתם  -  מאת: חגית לביא מומחה
לימודים במלחמה | איך ללמוד ולהישאר מרוכז בזמן מלחמה -  מאת: דניאל פאר מומחה
אימא אני מפחד' הדרכה להורים כיצד תוכלו לנווט את קשיי 'מצב המלחמה'? -  מאת: רזיאל פריגן פריגן מומחה
הדרך שבה AI (בינה מלאכותית) ממלאת את העולם בזבל דיגיטלי -  מאת: Michael - Micha Shafir מומחה
ספינת האהבה -  מאת: עומר וגנר מומחה
אומנות ברחבי העיר - זרז לשינוי, וטיפוח זהות תרבותית -  מאת: ירדן פרי מומחה
שיקום והעצמה באמצעות עשיה -  מאת: ילנה פיינשטיין מומחה
איך מורידים כולסטרול ללא תרופות -  מאת: קובי עזרא יעקב מומחה

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב