דף הבית  >> 
 >> 

הרשם  |  התחבר


התאמה זוגית לפי כוכבים 

מאת    [ 16/01/2013 ]

מילים במאמר: 484   [ נצפה 4658 פעמים ]

זוגיות, מיניות ואסטרולוגיה
כל מדור הורוסקופ פופולארי בעיתון מקשר בין התאמה זוגית לבין מזלות כאלה ואחרים. ואומנם, מנקודת מבט אסטרולוגית, קשה לדבר על התאמה זוגית מבלי להתייחס לכוכבי לכת מסוימים ולהשפעות שיש להם על תחום הזוגיות, ואפילו המיניות.
מרס וונוס בחדר השינה
כשמדברים על התאמה זוגית, בראש ובראשונה מתייחסים לכוכבים מרס וונוס, אשר הם הכוכבים הקשורים באופן ישיר לנשיות ולגבריות שלנו כמו גם לדינמיקה המינית שלנו. מיקומה של ונוס במפה האסטרולוגית מייצג את האנימה שלנו –זהו הצד הנשי, והדרך בה אנחנו מושכים אלינו את מה שאנחנו רוצים. מרס במפה מייצג את האנימוס שלנו, זהו הצד הגברי והדרך בה אנו משיגים בצורה אקטיבית את הדברים שאנחנו רוצים. אצל נשים, באופן יחסי ההשפעה של כוכב ונוס היא בולטת יותר בהתנהגות ואילו ההשפעה של מרס היא בולטת יותר ביחס לדברים שהן נמשכות אליהם. אצל גברים העניין הוא בדיוק ההיפך. למשל, אישה שיש לה ונוס במזל מאזניים ומרס במזל טלה, תפגין בהתנהגותה נשיות רכה המעוררת שלווה (בהשפעת מאזניים), אך תמשך לגברים אימפולסיביים וחזקים.  (בהשפעת טלה). גבר שאצלו ונוס נמצא במזל אריה ומרס נמצא בסרטן, יימשך לנשים חזקות ועם אישיות רבגונית (בהשפעת אריה), בעוד שיפגין התנהגות עדינה ומופנמת (בהשפעת סרטן).
הירח מצטרף למשוואה
גם הירח הוא מאוד משמעותי בעניין של התאמה זוגית. הירח מסמל את הצרכים הרגשיים העמוקים ביותר שלנו. גבר במזל שמש בגדי יפגין באישיות שלו ביקורתיות ונוקשות (תכונות אופי אופייניות לשמש בגדי ולהשפעה של שבתאי), אולם במידה ויש לו ירח בדגים, הוא יימשך לנשים שנוטות תמיד להזדקק לו ולהיות תלויות בו. אישה שהירח שלה נמצא במזל טלה, עשויה לחוות קושי להישאר בזוגיות לאורך זמן ואולי תרגיש משועממת מגבר יציב וצפוי מידי. המורכבות שנראית כאן היא רק חלק מהמשוואה של אסטרולוגיה זוגית, שכן צריך לקחת בחשבון את מנעד הירח אשר מייצג את הקארמה הרוחנית. גם התאמה רוחנית היא חשובה לא פחות בהתאמה זוגית כשזה מגיע למערכות יחסים ארוכות טווח. מפת לידה
השפעות זוגיות הדדיות
בניתוחי התאמה זוגית מבחינים לעיתים בהשפעה ההדדית של כל הכוכבים של בני הזוג ועל ההשפעה שלהם אחד על השני. יכול להיות שאישה מסוימת תשפיע באופן חיובי על הירח של בן זוגה ותגרום לו לסיפוק רגשי, אולם תשפיע בצורה שלילית על צדק שלו ותגרום לו להיות חסר מזל. טבלת ההשפעות ההדדיות נקראת טבלה קוסמודינמית ותוכנות אסטרולוגיה רבות יכולות לחשב טבלה כזאת.
מיניות בהתאמה זוגית
גם מיניות הוא נושא משמעותי ומהווה את אחד העקרונות החשובים של התאמה זוגית. האלמנט הבולט במיניות קשור להשפעה משולבת של כוכבי לכת שונים במפה. נשים וגברים רבים נתקלים רבות בחוסר התאמה מינית, אך זהו דבר שכל הורוסקופ יכול לנבא. אישה במזל אדמה תחווה קושי להסתדר עם גבר במזל מים, הוא יבקש ליטופים אסטרולוגיה ועדנה, והיא תבקש כוחניות וחייתיות. לעיתים, גברים ונשים משדרים בחיי היום יום אלמנט שונה מן האלמנט הדומיננטי שלהם במיטה. גבר עם אופק ומזל שמש במזל אש עשוי להפגין אישיות חזקה ודינאמית ביום, אבל בלילה עשוי להיות עדין ורגש, במידה והירח וכוכב מרס שלו הם במזלות מים.
ניתן באמצעות כלים של אסטרולוגיה לשפר דינמיקה מינית וכך לשפר התאמה זוגית.
מאמרים חדשים מומלצים: 

לגלות, לטפח, להצליח: חשיבות מימוש פוטנציאל הכישרון לילדים עם צרכים מיוחדים -  מאת: עמית קניגשטיין מומחה
המדריך לניהול כלכלת משק בית עם טיפים ועצות לניהול תקציב -  מאת: נדב טל מומחה
חשבתם שרכב חשמלי פוטר מטיפולים? תחשבו שוב! -  מאת: יואב ציפרוט מומחה
מה הסיבה לבעיות האיכות בעולם -  מאת: חנן מלין מומחה
מערכת יחסים רעילה- איך תזהו מניפולציות רגשיות ותתמודדו איתם  -  מאת: חגית לביא מומחה
לימודים במלחמה | איך ללמוד ולהישאר מרוכז בזמן מלחמה -  מאת: דניאל פאר
אימא אני מפחד' הדרכה להורים כיצד תוכלו לנווט את קשיי 'מצב המלחמה'? -  מאת: רזיאל פריגן פריגן מומחה
הדרך שבה AI (בינה מלאכותית) ממלאת את העולם בזבל דיגיטלי -  מאת: Michael - Micha Shafir מומחה
ספינת האהבה -  מאת: עומר וגנר מומחה
אומנות ברחבי העיר - זרז לשינוי, וטיפוח זהות תרבותית -  מאת: ירדן פרי מומחה

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב