דף הבית  >> 
 >> 

הרשם  |  התחבר


קשרים פלוס משיקה את MicroDeal - פורטל חברתי המציע דילים אטרקטיביים בתחום הבידור, התיירות והפנאי 

מאת    [ 16/07/2012 ]

מילים במאמר: 755   [ נצפה 4011 פעמים ]

MicroDeal הוא רשת חברתית פנים ארגונית, המאפשרת לעובדים לשתף את חבריהם באינפורמציה אודות מבצעים וחוויות לקוח;   בהקמת האתר הושקעו כמיליון ש"ח

קבוצת "קשרים פלוס", החברה המובילה בישראל בתחום שוברי המתנה, השיקה את פורטל MicroDeal- אתר חדשני המרכז מבצעים ודילים אטרקטיביים מאלפי ספקים במגוון תחומים עבור עובדי ארגונים וחברי מועדוני לקוחות. "קשרים פלוס" השקיעה בהקמת האתר כמיליון שקלים. עובדים וחברי מועדון יקבלו גישה לאתר בו יוכלו לרכוש מוצרים ושירותים שונים כגון: בתי קולנוע, חבילות נופש, מסעדות, אירועי תרבות, פנאי, ועוד. משתמשי MicroDeal יקבלו מחירים אטרקטיביים במיוחד, אותם יוכלו לנצל ישירות באתר, בין אם בכספם או בתקציב רווחה שהוקצה להם מן החברה.  

כתובת האתר: http://www.microdeal.co.il

הממשק של MicroDeal פשוט, קל לשימוש ונגיש, גם ממחשבים וגם מסמארטפונים. בכל יום מציג אתר MicroDeal דילים חדשים לצד דילים קבועים, הניתנים למימוש לטווח ארוך של זמן. האתר מאובטח תחת תקן PCI – לסליקה בטוחה ומאובטחת בעת תשלום בכרטיסי אשראי. כל המבצעים הם בפריסה ארצית ובכל תחומי הבידור והפנאי. ניתן למצוא חתכי שוברים על פי מיקום, על פי אחוזי הנחה או על פי תחומים, ומימוש השוברים קל ביותר מרגע רכישת הדיל ועד לשימוש באתר הנבחר.

בשלב הראשון האתר מוצע עבור ארגונים, כאשר לקוחות "קשרים פלוס" ו"קשרים טורס" יכולים להצטרף למיקרודיל בחינם. בהמשך הוא צפוי בחלקו להיפתח גם למועדוני לקוחות ולקהל הרחב במחירים שונים

"MicroDeal הוא בעצם רשת חברתית פנים ארגונית אשר נועדה לקדם מתנות ולהשיג דילים טובים לעובדי חברות או לחברי מועדוני לקוחות, כאשר הדגש הוא בשלב הראשון על עובדי החברות," מספר הראל שקד, מנכ"ל משותף של קבוצת "קשרים פלוס". "השקנו את הפלטפורמה לפני כשבועיים, וכבר היום יש לנו עשרות אלפי משתמשים רשומים".

"הפלטפורמה בנויה כך שעובדים בכל ארגון יכולים לגשת ישירות למאגר השוברים והדילים המוצעים באתר ולבחור לעצמם את המתנה הטובה ביותר עבורם. יצרנו אתר בעל חווית משתמש ברמה הגבוהה ביותר. כל ארגון יכול להתאים את מראה האתר בהתאם למיתוג רצוי,  כך שעובדים בארגון ירגישו כי הם נמצאים בפורטל ארגוני ויוכלו לשתף ביניהם מידע על דילים מבצעים אונליין", הוסיף שקד וציין כי האתר הוקם תחת דרישות אבטחת מידע מחמירות וכלים למניעת הונאות (הוסמך בתקן PCI, המאפשר סליקה בטוחה בכרטיסי אשראי).

במקביל, במערכת ישנה אפשרות לבצע פעולות הנעה כגון: חברות גדולות שיבקשו להעלות קמפיין מסוים ללקוחותיהם יוכלו בסיום מילוי הטפסים לקבל קוד קופון חינם שיעבוד ב-MicroDeal.

עופר שמחי, מנכ"ל משותף בקבוצת "קשרים פלוס , מסר: "אחרי שנים של פעילות בשוק שוברי המתנה עבור חברות וארגונים הרגשנו את הצורך ליצור פלטפורמה אינטרנטית אשר תאפשר ללקוחותינו גישה ישירה לשוברים שאנחנו מציעים, בתפיסה הדומה לרשת חברתית, המסייעת לקבל יותר אינפורמציה על כל דיל". 

"אם בעבר, כאשר ארגונים רצו להעניק שוברי מתנה לעובדיהם הם היו צריכים לפנות למספר ספקים בכדי למצוא את העסקה הטובה, ולבזבז זמן על טלפונים ובירורים, היום עם MicroDeal הכל מרוכז במקום אחד, בגישה נוחה וידידותית למשתמש. תוך ניצול הקשרים והחוזק שלנו בעבודה אלפי ספקים במגוון תחומים נוכל להשיג עבור גולשי האתר מגוון דילים בעלויות אטרקטיביות במיוחד. בשל הקשר ההדוק שלנו עם הספקים לקוחותינו ב- Microdeal יכולים לקבל הנחות והטבות משמעותיות. לדוגמה: טעינה שנתית לעובד בסך 1,000 ש"ח עשויה להיות שווה 1,500 ש"ח מכיוון שרכש מבצע און ליין".  

"אנחנו נמצאים בעידן הרשתות החברתיות," מוסיף הראל שקד. "היום, הכל צריך להיות נגיש לכולם מכל מקום. בעזרת MicroDeal, ארגונים מאפשרים לעובדים שלהם מערכת דינאמית שהיא גם דרך לספק לעובדים יותר חופש בבחירת המתנות שלהם וגם מתפקדת כרשת חברתית פנים ארגונית בה ניתן לשלוח מתנות אונליין לחברים או לעובדים, לדרג בתי עסק ולהעלות תמונות".

מספקים הנחות מבלי לכופף את הספקים

בקבוצת "קשרים פלוס" מתגאים בכך ששוברי המתנה והדילים שהם מציעים מיטבים עם שני הצדדים המעורבים. "נקודת ההנחה שלנו היא לתת לספקים לחיות בשלום ובמקביל לתת לעובדים דילים טובים," אומר הראל שקד, "אנחנו לא גובים עמלות, כמו אתרי הדילים היומיים, שם העמלות מגיעות לפעמים ל-15% מהעסקה. אנו גם לא דורשים מהספקים להעלות דילים באחוזי הנחה שיגרמו להם להפסיד". ואכן, ההנחות באתר מגיעות לכ-20%-30 מהמחירים האמיתיים ובקבוצה ולא מתכוונים לשנות את המחירים כל יום כמו באתרי דילים יומיים.

הממשק מאורגן כך שכל ספק יכול להעלות בעצמו את ההצעה שלו ולא צריך את מעורבות צוות האתר לשם כך. לכל ספק יש בק אופיס באתר וגישה ישירה למערכת לאישור הדיל. בכרטיס הספק, ניתן להזין מספר דילים ללא הגבלה ולכל ספק תהיה האפשרות לקבוע בעצמו את תוכנם ואת תוקפם (דילים יומיים, שבועיים, חודשיים, שנתיים או מוגבלים במספר דילים).

ממשק חדשני

פלטפורמת האתר היא רב לשונית, ובקבוצת "קשרים פלוס" מתכוונים לפנות למגוון רחב של אוכלוסיות בארץ ובחו"ל. "עובדי החברות הם אוכלוסייה סוציואקונומית גבוהה יחסית, ובדרך כלל הם גם לקוחות חוזרים," אומר הראל שקד. "בעצם, זו חשיפה למועדון לקוחות חדש ואקסקלוסיבי, אשר יעזור לנפץ את התדמית הרעה שיש לדילים".

 

קבוצת "קשרים פלוס" מובילה את תחום שוברי המתנה לחברות וארגונים בישראל. הקבוצה, אשר הוקמה בשנת  2006 ע"י עופר שמחי והראל שקד, ומציגה תעבורת גולשים של כ-40000 כניסות בחודש, כוללת מספר ענפים המשמשים פלטפורמה רחבה למנהלות ומנהלים ממחלקות הרווחה השיווק והמכירות של מאות חברות שונות: "קשריםפלוס" – המתמחה בהנפקה מותאמת אישית של שוברי מתנה, ימי גיבוש ואירועים לחברות; קשריםטורס – סוכנות נסיעות המתמחה בשיווק ומכירת נופשים וטיסות בארץ ובחו"ל; מיקרודיל – פלטפורמה אינטרנטית מתקדמת בה מוצעים מבצעים ודילים אטרקטיביים לעובדי חברות וארגונים בתפיסה מתקדמת ושיתופית, המותאמת לעידן הרשתות החברתיות; לולילו – חנות וירטואלית לרכישת מתנות לתינוקות ולילדים ומתנותכחוללבן– אתר למכירת מוצרים ביצור כחול לבן. בנוסף, בבעלות קבוצת קשרים פלוס בית דפוס דיגיטלי אין-האוס, המאפשר להתאים את השוברים והמתנות בצורה פרסונלית וממותגת לארגונים וליחידים. פעילות קשרים פלוס נשענת עקרונות מרכזיים: שירות ברמה גבוהה (קשרים פלוס קיבלה את תו השירות והאמינות מארגון "אמון הציבור") ומגוון רחב של מוצרים במגוון תחומים מלמעלה מ- 2500 ספקים שונים. פעילות קשרים פלוס באינטרנט  עובדת תחת תקני אבטחת המידע המחמירים ביותר כגון PCI. 
מאמרים חדשים מומלצים: 

חשבתם שרכב חשמלי פוטר מטיפולים? תחשבו שוב! -  מאת: יואב ציפרוט מומחה
מה הסיבה לבעיות האיכות בעולם -  מאת: חנן מלין מומחה
מערכת יחסים רעילה- איך תזהו מניפולציות רגשיות ותתמודדו איתם  -  מאת: חגית לביא מומחה
לימודים במלחמה | איך ללמוד ולהישאר מרוכז בזמן מלחמה -  מאת: דניאל פאר מומחה
אימא אני מפחד' הדרכה להורים כיצד תוכלו לנווט את קשיי 'מצב המלחמה'? -  מאת: רזיאל פריגן פריגן מומחה
הדרך שבה AI (בינה מלאכותית) ממלאת את העולם בזבל דיגיטלי -  מאת: Michael - Micha Shafir מומחה
ספינת האהבה -  מאת: עומר וגנר מומחה
אומנות ברחבי העיר - זרז לשינוי, וטיפוח זהות תרבותית -  מאת: ירדן פרי מומחה
שיקום והעצמה באמצעות עשיה -  מאת: ילנה פיינשטיין מומחה
איך מורידים כולסטרול ללא תרופות -  מאת: קובי עזרא יעקב מומחה

מורנו'ס - שיווק באינטרנט

©2022 כל הזכויות שמורות

אודותינו
שאלות נפוצות
יצירת קשר
יתרונות לכותבי מאמרים
מדיניות פרטיות
עלינו בעיתונות
מאמרים חדשים

לכותבי מאמרים:
פתיחת חשבון חינם
כניסה למערכת
יתרונות לכותבי מאמרים
תנאי השירות
הנחיות עריכה
תנאי שימוש במאמריםמאמרים בפייסבוק   מאמרים בטוויטר   מאמרים ביוטיוב