מאמרים מאת קובי כהן

מאמרים מאת כהן קובי

RSS ערוץ RSS של כהן קובי

articles.co.il

שם: קובי כהן

דואר: cobycohenlaw@gmail.com

כתובת אתר: http://taxfirm.co.il/

חברה: קובי כהן משרד עורכי דין מיסים

תפקיד: בעל המשרד

תחומי עיסוק: פעילויות המשרד המרכזיות הנן בהתמודדות מול תביעות של רשויות מס שונות מעסקים ויחידים, לתשלומי מסים נוספים במסגרת שומות המוצאות על ידם . כמו כן, ביצוע תכנוני מס לשם היערכות העסק בצורה מיטבית והפחתת חיובי מס עתידיים, פתרונות מתקדמים לעסקים המצויים בחובות מול רשויות המס וכן ליווי ואסטרטגיה לנחקר בחקירה פלילית אל מול רשויות המס השונות.

משרדנו מאמין בהתמחות ומתן שירות בתחום ספציפי אליו מוקדשים מרבית משאבי המשרד. העיסוק המרכזי לו נותן משרדנו הנו תחום המסים - תחום זה הנו מורכב ודורש התמחות ייחודית בענפיו השונים. משרדנו ידוע באיתור פתרונות יצירתיים בתחום המיסוי הרחב לקהל לקוחותינו המגוון וביעילות ויחס אינדיבידואלי ופרטני כלפי כל לקוח. כמו כן, יצירת אלטרנטיבות חדשניות לבעיות מורכבות במיוחד בתחום המסים.
קהל לקוחותינו מגוון ומונה תאגידים, חברות ויחידים, אשר מצאו את התשובות לבעיותיהם המורכבות במשרדנו תוך קבלת ייעוץ ותמיכה מעמיקים תוך שמירה מרבית על הונם. לקוחותינו גילו כי המשרד מספק שירותים נרחבים ללקוחותיו במהלך פעילותם העסקית ובסיוע במחלוקות מול רשויות המס.

המשרד מנוהל על ידי עורך דין קובי כהן אשר הנו בכיר לשעבר ברשות המסים ואשר מילא עד שנת 2010 שורת תפקידים בכירים ברשות המסים הן במטה והן בשדה. תפקידיו האחרונים היו פקיד השומה ביחידה הארצית לשומה, יחידת העילית של מס הכנסה. במסגרת תפקידו פעל כמנהל משרד השומה אשר חלש על תיקי שומה מורכבים ורגישים מכל רחבי הארץ ועמד בתוקף תפקידו בקשר עם כל פקידי השומה בכל רחבי הארץ.
כמו כן, עורך דין קובי כהן שימש במשך למעלה משש שנים מנהל מחלקת הפירוקים ופשיטות הרגל הכלל ארצית. במסגרת תפקידו טיפל בגביית מסים של חייבי מס מכל רחבי, היה בקשר שוטף עם מנהלי הגביה במס הכנסה ונתן להם הנחיות לפעולה. כמו כן, שימש כמנחה ומרצה לעובדי הגבייה ולמפקחי השומה על היבטי גביית מס מעסקים במצבים של חדלות פירעון וקשיי גביה אחרים.

עורך דין קובי כהן משמש כיום כחבר בכיר בצוות התגובות של לשכת עורכי הדין כחבר בוועדת המיסים וכחבר בוועדה לאיסור הלבנת הון. עו"ד קובי כהן מרצה בתחומי המס בפני פורומים של לשכת עורכי הדין, המדרשה למשפטים, לשכת רואי חשבון, המכון להשתלמות פרקליטים, מעריב קונגרסים, יועצי המס, קורסי המפקחים של מס הכנסה והשתלמות פנימיות רבות שנערכו ברשות המסים.

פרופיל פייסבוק
אודות הכותב:
הנכם מוזמנים לבקר ולהנות ממאמרים נוספים באתרנו: 
http://taxfirm.co.il/
קובי כהן – משרד עורכי דין מיסים
רח' שדרות שאול המלך 8,  תל אביב 6473307
 נייד: 050-6210162
טל: 03-5296666
פקס: 03-5296667    

     עוד מאמרים שנכתבו על ידי קובי כהן