מאמרים - קרוזים לאיטליה הדפסה מאתר מאמרים

קרוזים לאיטליה

נכתב על ידי הדני קרוזים

[ הדפסת המאמר ]

איטליה, ארץ המגף, הפכה בשנים האחרונות לאטרקציה תיירותית של ממש. תיירים רבים מגיעים אלה דרך טיסות מכל רחבי העולם, וכן דרך שייט הפלגות של קרוזים הנערכים לעתים תכופות במדינה. הפלגות נופש באיטליה חולשות על כל אזור הים התיכון, ועוברות דרך מדינות נוספות כגון ערי ספרד ואיטליה. בתוך מספר ימים של הפלגות יוכלו הנופשים לטעום מגוון תרבויות ועמים שונים.


מרכז ההזמנות המקצועי לטיסות בינלאומיות הדני מספק מגוון הפלגות נופש וכן קרוזים ליעדים שונים באיטליה. העונה האידיאלית ביותר עבור שייט באיטליה מתקיימת בין החודשים יוני עד אוגוסט, בעוד שבמהלך מאי ניתן גם למצוא מחירי קרוזים במחירים אטרקטיביים.


אזור טוסקנה הוא אחד מהאזורים הפופולריים ביותר באיטליה, וספינות שייט של הפלגות נופש נוהגות לעבור בערים השונות שבמחוז. מומלץ לשלב קרוזים עם ביקור בעיר פלרמו, בירת המחוז, המשלבת נוף פסטורלי במיוחד עם חיי תרבות משגשגים. כדאי גם להמשיך עם קרוזים לביקור בעיר סיציליה, המאפשרת טעימות ממנת הדגל של האזור - דג חרב.


כדאי לשלב שייט באיטליה עם הפלגות לעיר פירנצה, המשלבת חיי תרבות עם מגוון רחב של אטרקציות. כדאי להמשיך הפלגות נופש לאיטליה עם ביקור במוזיאון של העיר שמציג אוסף יצירות מרשים במיוחד של מיכאלנג'לו, וכן לבקר בכנסיית סנטה קרוצ'ה, בה קבור גלילאו.


רומא, בירת ארץ המגף, היא יעד נוסף שאפשר לשלב איתו קרוזים לאיטליה. תיירים נוהגים לבקר במדינת הוותיקן הקטנה, בירת הדת הקטולית, המאפשרת ביקור במוזיאון המציג את ההיסטוריה של האפיפיורים לדורותיהם. כדאי גם להמשיך אחר כך לגבעת פאלאטינו, בה נוכחות כניסות וארמונות מתקופת ימי הביניים.


הספינות בהן מתקיימות הפלגות של שייט לאיטליה כוללות את כל מה שצריך עבור חופשה מושלמת: חדרים מרווחים ושירות חדרים אישי, מסעדות גורמה ובתי קפה, חנויות, וכן מופעי ערב המתקיימים כל יום למבוגרים ולילדים כאחד.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il