מאמרים - רק אל תגידו שלא אמרנו! הדפסה מאתר מאמרים

רק אל תגידו שלא אמרנו!

נכתב על ידי יוני ב

[ הדפסת המאמר ]

רכב הינו המצרך הגבוהה ביותר בחיי היום יום שלנו. בסקר שנערך בחברה האמריקנית נמצא כי   31% חשים אחריות גדולה על רכבם. פחד מפני גניבה או תאונות ברכבם. הפחד הגדול יותר הוא תיקון הרכב, כשהדבר מגיע לכיס שלנו.


רוב האוכלוסייה בעולם דוהרים יום, יום במרוץ החיים. מעלימים עין כלל, כיצד לטפל ברכבם, כיצד הוא עובד ומה ניתן לעשות כדי למנוע תקלות. בעיקר בחברה הישראלית, אנשים מעדיפים רכב שייסע, ואם תאמר להם שהרכב שהם קנו, לא צריך בכלל טיפול... קנית את עולמם :-) ! אני מבטיח לכם שאם תספרו את הבדיחה הזאת, יהיו כאלה שיאמינו לכם...


אף אחד לא רוצה להתעסק עם טיפול ברכב או חלקי חילוף לרכב. רוצים רק דבר אחד, שהאוטו ייסע בלי בעיות! הבעיה מתחילה שהאוטו מתחיל לקרטע או פתאום מתחמם ואז...נעצרים ומגלים שהלך ראש מנוע או שהרדיאטור הלך ואז מחכים להובלה באמצע  NOWHERE  קופאים מקור... :-((


טוב זה היה קטע מתוך סרט שאתם בוודאי לא תרצו להיות בו...


אבל החדשות הן - חלקי חילוף לרכב הן הנשמה של הרכב. חלקי חילוף הן התחזוקה היומיומית לרכב. ובזמן קניית רכב אם זה חדש או משומש צריך לקחת בחשבון הפיננסי שלנו את המושג הזה על מנת שלא ניתפס מופתעים.


מומלץ כל חודש להפריש סכום כספי מסוים לתחזוקת הרכב, אם זה טיפול ואם זה חלקים שנשחקו וחייבים החלפה.


בעיה נוספת שמתעוררת פה היא קניית חלקי חילוף זולים! אז...


שננו בבקשה את המשפט הבא ולימדו אותו בעל פה טוב, טוב:זול    זה   יקר!!! 


כל מה שתקנו בזול, תשלמו על זה בסוף מחיר יקר! חלקי חילוף לרכב זולים הם חלקי חילוף לא איכותיים בשוק. החלקים האלו ייהרסו מהר ובסוף תצטרכו לקנות את אותו חלק במחיר האיכותי והגבוה שלו. שלא נדבר על עוגמת הנפש שתיגרם מכך! לכן חשוב לזכור למי פונים, להשקיע מאמץ בסקר שוק בזמנכם הפנוי, על מנת להכיר את שוק החלפים ברכבים ובאופנועים, כדי שלא תיתפסו מופתעים.


 


בהצלחה!!!


 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il