מאמרים - קרם פנים ללילה - אף פעם לא מאוחר לגלות את האמת הדפסה מאתר מאמרים

קרם פנים ללילה - אף פעם לא מאוחר לגלות את האמת

נכתב על ידי אייל חברוני

[ הדפסת המאמר ]


כל כך הרבה חברות טוענים כי המוצרים שלהם כל טבעיים ואורגניים. הדרך היחידה לדעת אם מוצר טבעי באמת או לא היא כדי לברר אם זה בטוח מספיק כדי לאכול אותו. כאשר אתה משפשף קרמים לתוך העור שלך, אתה למעשה לאכול אותם שכן הם נספגים ולהיכנס למחזור הדם שלך. 
אז אתה רוצה לוודא כי קרם הלילה שלך הוא טבעי מספיק כדי לבלוע. חשוב במיוחד להשתמש פניו קרם לילה של VICHY מכיל רכיבים שיסיעו לעור לספוג את הלחות הרצויה ואת הרכיבים השומרים עליו בריא ומלא ברק. 
2.  זה קרם פנים לילה בעל ניחוח נעים, כי הוא בלתי מזיק לחלוטין. 
לילה רבים קרמים בחוץ מכילים ניחוח. גם אם הוא ניחוח קל, זה יכול להיות מסוכן. המלה "ניחוח" יכול להתייחס עד 4,000 כימיקלים רעילים. רעלנים אלה עלולים לגרום לעוויתות, חרדה, דיכאון, ואפילו סרטן.רק להשתמש בקרמים הלילה כי הם ניחוח ללא. 
 3. קרם אנטי אייג'ינג טוב פנים קרמים הלילה מכילים קולגן להילחם הפסד שלה ולעודד לצמיחה מחודשת. 
שפשוף קולגן לתוך הפנים שלך לא תעשה שום הבדל בסכום של קולגן הגוף שלך מייצר. אתה צריך לעצור את התהליך ניווניות הגורמת לאובדן קולגן מלכתחילה. קרמים המכילים דבש לילה manuka פעיל קרטין תפקודית יעילים מאוד לעשות את זה. לא רק שהם לעצור אובדן הקולגן, הם מקדמים לצמיחה מחודשת קולגן! 
4.  שמן מינרלי הוא מרכיב יעיל קרם פנים בלילה. 

שמן מינרלי, למצוא קרמים בלילה בצורה של פרפין, שעוות פרפין, ו וזלין, הוא מרכיב זול זה עלול להדביק את הנקבוביות. השימוש במוצרים המכילים שמן מינרלי יכול להוביל העור אקנה שמנוני, ולאחר גירוי בעור. 
5.  כל פניה הלילה קרמים עם ויטמין E טובים. 
יש הרבה hype סביב ויטמין E, אלא רק ויטמין E טבעי יעיל באמת. רוב מוצרי טיפוח העור מכילים צורה סינתטית של ויטמין E. המקור הטוב ביותר של ויטמין E טבעי הוא מחברה גרמנית בשם. 

6.  אתה חייב למצוא הפנים קרם הלילה כי הוא גיבש במיוחד עבור סוג העור שלך – סדרת הקרמים של VICHY עשויה להיות מתאימה למטרה זו. 

קרם הלילה הכי טוב שם בחוץ תואם לכל סוגי העור. ישנם מרכיבים טבעיים מיוחדים שיכולים עמוק מימה את העור ואת החלב איזון, כך שהוא לא מרגיש שמנוני מדי או יבש מדי, לא משנה מה סוג העור שלך. 

7.  קרמים לילה פנים עם דבש הם הטובים ביותר. 
אמנם זה לא לגמרי שקר, לא רק דבש כל עושה את הרשימה. אתה צריך למצוא קרם לילה המכיל דבש manuka פעיל מניו זילנד. דבש פעילים manuka מכיל את מה שהמדענים מכנים UMF, או הגורם manuka ייחודי. 

UMF  משמש כדי למדוד את תכונות ריפוי ייחודיות המאפיינות דבש פעיל. דבש זה הוא מרכיב חיוני קרם כל לילה כי זה נועד עמוק לחדור לעור לרפא פגמים כמו גם חידוש התאים בעור קולגן. 

אז למה אתם מחכים? אל תתנו הזדקנות העור גובים מחיר על החיים שלך. התחל קמטים הלחימה ואת הזדקנות העור לילה ידי החלת קרם פנים טוב בלילה על העור שלך לפני שאתה הולך לישון. אם אתה משתמש הסוג הנכון של המוצר, לאחר כמה ימים תרגישו את ההבדל העצום. ואת עוד יותר טוב, אותך ואת הסובבים אותך יראו את זה!


אודות הכותב:

בית מרקחת מדי-לינק www.Medi-Link.co.il


תרופות, תוספי תזונה טבעיים, מוצרי תינוקות ועוד!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il