מאמרים - חיפוי אבן זה הדבר הבא הדפסה מאתר מאמרים

חיפוי אבן זה הדבר הבא

נכתב על ידי jusahbutr jusahbutr

[ הדפסת המאמר ] חיפוי זה אחד הדברים החשובים ביותר למראה הסופי של המבנה, המדרכה או בעצם כל דבר. אחד מסוגי החיפוי הנפוצים ביותר כיום זה חיפוי אבן, והסיבות לכך נובעות מכמה מגמות מקבילות. כיום הכיוון המרכזי בענף הבנייה והעיצוב זה חזרה לשימוש בחומרים טבעיים כמו עץ, אבן וברזל. אם אי אפשר להשתמש בחומרים טבעיים, משתמשים בתחליפים, דוגמה בולטת במיוחד היא פרקט למינציה.
חיפוי אבן לבתים


כשאנו מדברים על חיפויי אבן, ירושלים עולה בדמיוננו כמעט באופן אוטומטי. כולנו מכירים את הבתים הקטנים והפסטורליים של בירתנו, שיש להם תפקיד חשוב כל כך ביצירת המראה  הייחודי והרומנטי שלה. בירושלים יש חוק עזר הקובע כי אין לבנות בעיר מבנה שאינו מכוסה בחיפוי אבן, ולא סתם חיפוי אבן אלא של אבן ירושלמית. בצורה זו אפשר להמשיך ולשמור על האחידות של מראה כל העיר. שימו לב גם שבירושלים כמעט ואין בניינים גבוהים, גם זה במטרה לשמור על הצביון הייחודי של העיר.


גם בתים במרכז פונים לחיפויי אבן כפתרון מושלם ליצירת חזית יוקרתית לבית שלהם. הדבר נכון הן לגבי אנשים הבונים בית פרטי והן לגבי קבלנים של בתים משותפים המעוניינים למכור את המבנים שלהם בכמה שיותר כסף.


 


חיפוי אבן למדרכות


כידוע, מדרכות אפשר למצוא מכל מיני סוגים. חלק מהמדרכות מכוסות בלבנים, חלקן מכוסות במרצפות אבן, וחלקן בחיפוי אבן. לחיפוי אבן יש כמה וכמה יתרונות, והראשון שבהם הוא בתחום הבטיחות. מדרכות לבנים או מדרכות מסוגים דומים נוטים לאבד את האחידות בשל החלשות החומר שמחבר אותם. בצורה זו לבנה אחת יכולה לבלוט יותר מאחרת, ואנשים עלולים להיתקל בה וליפול. תופעות אלו קוראות כל הזמן ולפעמים העניין הזה די מסוכן, בעיקר כשמדובר בנפילות של אנשים מבוגרים. מדרכות עם חיפוי אבן לא חושפות את האוכלוסייה לבעיות הללו משום שיוצרות כיסוי אחיד יותר.


יתרה מזאת, חיפוי אבן למדרכות הוא פשוט יפה יותר. שימו לב, ובכל גני האירועים, המדרכות והשבילים הם כמעט תמיד בחיפוי אבן. חיפוי מסוג זה מאפשר מגוון אפשרויות נרחב יותר מאשר לבנים או מרצפות. האבנים קטנות יותר, ולכן מבחר העיצובים רב יותר. פרט לכך, חיפוי אבן מתאים לעיצוב מעקות אבן צרים, אדניות ואביזרים עדינים נוספים, שהלכה למעשה אין דרך אחרת לקשט אותם.


 


חיפוי אבן לגדרות


חשוב לזכור שהגבהות למיניהן, אדניות, מעקות בטון ודברים מהסוג הזה גם כן צריך לקשט. דרך אחת היא צבע, אך הצבע מצריך תחזוקה שוטפת. חיפוי אבן לעומת זאת עמיד לאורך שנים, מתאים לחיפוי סוג זה של דברים ומעבר לכל, תורם רבות לקישוט האביזר עצמו ושל סביבתו.
חברת סנשיין עבודות גרנוליט מציעה מגוון חיפויי אבן לכל הצרכים. לחברתנו ניסיון נרחב בתחום ביצוע חיפויים, ואנו מציעים גם לכם ליהנות מהשירות האיכותי שלנו. אנו מבצעים חיפויי אבן לבתים, מדרכות, גדרות ועוד. 


אודות הכותב:

סנשיין- חיפוי אבן

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il