מאמרים - מחפשים שותפים לטיול? הדפסה מאתר מאמרים

מחפשים שותפים לטיול?

נכתב על ידי עידית גל

[ הדפסת המאמר ]
אתם חולמים על הטיול הגדול שתעשו אחרי הצבא... נראה שכולם משתחררים לפניכם ומחפשים שותף לטיול ורק אתם עדיין על המדים, ממתינים בצפייה דרוכה שיגיע תורכם.


והנה הגיע היום! אבל החברים שלכם עדיין בצבא, אלה שלא עובדים או לומדים ואתם לא ממש רוצים לטוס ולנחות במדינה זרה לגמרי לבדכם.


מה עושים? מחפשים שותף לטיול! אז הנה כמה קריטריונים שכדאי לכם לקחת בחשבון כשאתם מחפשים שותף לטיול:


1.      וודאו שזה מישהו שנעים לכם להיות בחברתו. אם אתם לא אנשים קולניים, אל תיצמדו לאנשים שיעשו לכם כאב ראש... אם אתם רגישים לריחות, וודאו שאותו שותף פוטנציאלי לטיול מריח לטעמכם ושאפשר יהיה לשבת לידו באוטובוס גם אם לא התקלחתם יומיים.


2.      חיפשו שותף שחולק כמה מתחומי העניין שלכם. אם תאהבו למשל להאזין לאותו ז'אנר במוסיקה, תוכלו להחליף ביניכם דיסקים וכך לגוון את מאגר השירים שיצאתם איתו מהארץ או להקשיב יחד לשיר ששניכם תאהבו לשמוע בבוקר כשאין לאף אחד עדיין חשק או כוח לפתח שיחה.


3.      חיפוש שותפים לטיול דורש תיאום ציפיות. לדוגמא, אם בכוונתך למצוא שותף רק לטיסה ולנחיתה, וודא שגם השותף שלך באותו ראש כמוך. כך תמנעו מצב לא נעים אם תרצו להמשיך את הטיול לבד בעוד שהשותף שלכם רק מתכנן לכם עוד ועוד תכניות וחוויות משותפות.


4.      כשמחפשים שותפים לטיול, חשוב לעבור על המסלול הייעודי יחד ולוודא שהוא מקובל על שניכם. אם אתה טיפוס זורם ופתוח לשינויים שיקרו בדרך (והם יקרו...) עשה כל שביכולתך כדי לוודא שגם השותף שלך כזה...


5.      תמיד עדיף למצוא שותף לטיול שיהיה מאותו המין שלך, או יותר נכון לומר, כזה שאתה לא נמשך אליו או לפחות רואה איזשהו פוטנציאל להתפתחות של קשר רומנטי. אחרי הכול, חלמת על הטיול הזה כל כך הרבה זמן... אתה ממש לא רוצה שהוא יהרס על השבוע הראשון כי אתה ציפית שמשהו יקרה ביניכם והוא ממש לא היה בכוון!


6.      נסו לחפש שותף לטיול שיהיה בעל תושיה וידע לצאת ממצבים קשים או מסובכים בעזרת רעיונות יצירתיים. זאת בייחוד כשמתכננים טיול תרמילאים רצוף מצבים לא צפויים ולפעמים לא קלים!


7.      כשמבצעים חיפוש שותף לטיול, נסו למצוא שותף שידע להצחיק אתכם או לפחות שידע לצחוק מהבדיחות שלך. כל המטרה בטיול היא שתהנו ותצחקו! שותף "כבד" יכול להעיק עליכם ועל הטיול שלכם בעוד ששותף בעל חוש הומור ושמחת חיים יהפוך את הטיול לחוויה בלתי נשכחת...


8.      שיהיה טיול מהנה ובהצלחה בחיפוש שותפים לטיול!


 

אודות הכותב:

בצעו חיפוש שותפים לטיול!
מצאו שותף לטיול ב-Nettrip.co.il
מחפשים שותפים לטיול? הצטרפו עוד היום לרשת החברתית הגדולה למטיילים!


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il