מאמרים - חולצות פולו הדפסה מאתר מאמרים

חולצות פולו

נכתב על ידי דני גלעד

[ הדפסת המאמר ]

 


 


המשחק הראשון היה במאה הראשונה לספירה והתרחש באירן, מאז ספורט הפולו השתנה אך הכללים הבסיסיים נשארו כמו שהיו על פי המסורת.


לספורט פולו יש השפעה רבה על תחום האופנה בעולם כולו. בעבר במדינות שונות בעולם לא היה לבוש אחיד למשחק זה אך במאה האחרונה נראה כי לשחקים במשחק זה יש אופנה שלמה אשר יש בה סגנון ספורטיבי ואלגנטי- חולצות פולו.


אופנה זו נכנסת לארון של כל אחד ואחת, במדינות רבות בעולם ונראה שסגנון חולצות פולו, חוצה יבשות ובכל מקום הוא מתאים ללבוש ספורטיבי או יום יומי. יש אנשים שלובשים את חולצות פולו גם בימי חג ואירועים.


יש הרבה מאוד סוגים של חולצות פולו, חלק נכבד מורכב מכמה בדים וצבעים וישנה הבלטה של אלמנטים שונים בחולצה כגון מספרים או אותיות בדיוק כמו שלובש שחקן פולו אמיתי ורוכב על הסוס. 


המעצבים המפרסמים ביותר אשר מתמחים בתחום מיוחד זה הם: ראלף לורן, טומי הילפיגר, נאוטיקה ועוד.


לקו היצור של ראלף לורן יש דגש רב על ספורט הפולו, כל חולצות פולו אשר יוצאות לשיווק הרחב מבית המעצב, בעלת סמל מותג שהוא שחקן פולו רוכב על סוס.


לכן מעצב זה נחשב כעילוי, אשר הצליח לקחת אלמנטים מספורט קלאסי ולהפוך לתעשייה שלמה של אופנה אשר מספקת אופנה קלאסית, אלגנטית וספורטיבית לכל העולם. אופנה זו חוצה תרבויות ויבשות וכל מי שלובש חולצות פולו בעצם יכול להרגיש שייך לטעם בין לאומי, עשיר ובעל סגנון שמתקבל בכל מקום בעין טובה.


נראה כי אופנה משתנה עם השנים אבל טעם הקלאסי של חולת פולו תמיד נשאר בתודעה של האדם. עובדה, שהרבה מאוד תהפוכות ושינוי בסגנון לבוש היה במאה ה- 19 אך אופנת פולו לא ירדה ממדפי החנויות.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il