מאמרים - גורם ההפתעה בהסעות בלתי נשכחות הדפסה מאתר מאמרים

גורם ההפתעה בהסעות בלתי נשכחות

נכתב על ידי טל ברכה

[ הדפסת המאמר ]רבים מסתייעים בשירותיהן של חברות הסעות. יש כאלה שלא מייחסים חשיבות מיוחדת לסוג הרכב, מידותיו ואבזורו. יש כאלה, לדוגמה – אמנים, אשר לסוג הרכב, לאיכותו ולנוחות שניתן לחוש בו יש משקל מכריע בבחירתו. רכב הסעות אמנים, על-פי-רוב מסוג 'ואן' הוא רכב מסחרי שהיושבים בו  יושבים לבטח, בנוחות מרבית, בתנאים מפנקים. רבים מהאמנים "מבלים" בדרכים שעות ארוכות, לא אחת בשעות המאוחרות של הלילה הנושקות לשעות השחר המוקדמות, לאחר הופעה מתישה, והם חשים עייפות. ברכב שבו הם נוסעים הם יכולים לישון בשקט ובנוחות. רכבי הסעות המשמשים אמנים הם מסוג מיוחד. מדובר ברכבי הסעות איכותיים. מי שמייחסים חשיבות לסוג הרכב ולהידורו הם אחמ"ים מזה וחתן וכלה או בני ובנות מצווה, המוסעים אל אולם או אל גן האירועים ברכב יוקרתי ומהודר, מצועצע, מקושט ומאובזר. יחי הרושם.


 


נסיעת הפתעה


בין הצעות הנישואין המקוריות, מיוחדות הצעות שאירעו במהלך הסעות. הסעות ברכבים כגון קדילק או לימוזינה, שבמהלכן הציע החתן המיועד הצעה לכלתו המיועדת, אולי גם ההיפך. מיקומה המקורי של ההצעה ועיתויה עשויים להיזכר לשנים כחוויה מרגשת וייחודית. רבים מאתנו השתמשו ודאי באין-ספור הסעות. מי מאתנו זוכר ולו גם אחת מהן? מן הסתם, מעטים. אבל נסיעה מלכותית, שבה נסעו מי מאתנו אל כלולותיהם או כזו שבמהלכה הוצעה להם או שהם הציעו הצעת נישואין ודאי זכורה. בסוג ייחודי זה של הסעות לטיב הרכב ולחזותו יש חלק בלתי נפרד מחוויית הנסיעה. יש חברות הסעות המחזיקות בצי הרכבים שלהן מכוניות מיוחדות במיוחד לנסיעות מיוחדות.


 


הסעות חסכוניות


 


כאשר קבוצה של חברים מתכננת נסיעה לבילוי – שירות הסעות מקצועי עשוי לחסוך להם כסף וגם לאפשר להם להתגבש בצוותא במהלך נסיעה ברכב מרווח. כדי להבטיח הסעות בזמן רצוי, חשוב להזמין מבעוד מועד. אם אתם מתכננים להגיע למקומות, אשר דרכי הגישה אליהן קשות, יש לוודא האם החברה המשכירה שירות הסעות מצוידת ברכב הנדרש להגעה אליהם והאם היא מספקת אותם למטרה זו. זכרו – לכל דבר יש מחיר. לא אחת מגלים, כי המחיר הולך ומאמיר לאו דווקא בשל המרחק שגומאים עם רכב הסעות אלא בשל משך ההמתנה הנדרש מהנהג עד לסיום הטיול או האירוע שאליו הוא מסיע אתכם. לכן, בררו היטב מה כולל התשלום.


 


פתאום היום...


אחרי כל הבירורים, הגיע הרגע. זה הזמן להפתיע ולרגש. שכרתם מחברת הסעות את הרכב היוקרתי והמרשים ביותר שלה. תפרתם היטב את כל הקצוות בסיפור הכיסוי וההסחה שסיפרתם לאהבת חייכם. נהג חברת הסעות, שותף לסודכם הכמוס, מגיע עד לפתח ביתכם. רק אחד או אחת מכם יודעים את הסוד. אתם ערוכים לצאת, כביכול לביקור חברים. הדלת נפתחת ו... מישהו מכם כמעט מתעלף... בעוד דקות אחדות תוצע הצעת נישואין. יש הסעות בלתי נשכחות. זו אחת מהן. ההפתעה היתה מושלמת. שירות הסעות מלכותי


חברת רם שן הסעות הינה אחת מהחברות הגדולות והטובות בישראל להסעות בירושלים,תיור, השכרות אוטובוסיםך וכו, לחברה ניסיות של יותר מ 20 שנה בתחום.

אודות הכותב:

רם-שן הסעות מספקת שירותי הסעות והשכרת אוטובוסים ומיניבוסים לכל צרכני התעבורה של השוק המוסדי, התעשייתי, המסחרי והפרטי,  עם קהל לקוחותיה של רם-שן הסעות נמנים משרדים ממשלתיים, חברות פרטיות וציבוריות, רשויות מקומיות ומפעלים רבים.   רם שן הסעות* הסעות מאורגנות* בטיחות בהסעות * הסעות נכים * הסעות לנתב"ג * הסעות קבועות * הסעות פרטיות * משרד הסעות * הסעות לבר/בת מצווה * הסעות לטיולים * נסיעות לכותל * הסעות לתיירים * אוטובוס זעיר * הסעות למוסדות * רכבים מפוארים * השכרת רכבים מפוארים * הסעות vip  *הסעות אומנים* הסעות v.i.p * יריד אומנים *נסיעה לקברי צדיקים * טיולים מאורגנים לקברי צדיקים * טיול קברי צדיקים * אתרים קדושים * הסעות לקברי צדיקים צרו קשר 02-6540880    <a href="

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il