מאמרים - הכרויות ודעות קדומות הדפסה מאתר מאמרים

הכרויות ודעות קדומות

נכתב על ידי רומן רום

[ הדפסת המאמר ]

מאמרים רבים נכתבו בשנים האחרונות על מיתוסים הנפוצים לגבי הנשים הרוסיות, למעשה, אנשים מקבוצות אתניות ותרבויות זרות מושפעים לפעמים מסוג כלשהו של סטריאוטיפ שהנשים הרוסיות נרשמות לאתרי היכרויות רק כדי לברוח מארצן, הן מחפשות כסף, הן מסכנות, הן עניות, כולן זונ-ת.

גם מקומם של הגברים האמריקניים והישראלים לא נפקד מהסטיגמות לגביהם כפי שזה נראה בעיניהן של בחורות מאוקראינה ורוסיה.

ההנחה היא כי כל הגברים באמריקה עשירים מאוד, מבחינתן אין ספק שארצות הברית היא מדינה גדולה ומוצלחת מאוד, ישנם הרבה תיאורים בטלוויזיה ובאינטרנט, הסרטים מציגים את אורח חיים המפואר והעושר המופלג של הגברים האמריקאים, בעלי משפחות גדולות כפי שמוצגות בסדרות טלויזיה, לנשים הרוסיות קוסם הרעיון להיות חלק ממשפחה אמריקאית מורחבת.

הנשים הרוסיות מקבלות תמונה מעוותת על החיים באמריקה, נוצר הרושם כי מרבית האמריקאים מטיילים בעולם, תמיד בתנועה, למרות שבפועל פחות משליש מכלל האמריקנים הם בעלי הדרכונים.

עצם המחשבה שאפשר להתפתח במקום מרתק כמו אמריקה עם חופש כלכלי מוחלט וללא חשש מהשלטונות כפי שהן חוות עדיין במדינות שלהן יוצרת העדפה להכיר גבר אמריקאי למרות שרוב הגברים המגיעים להיכרויות איתן הם ממעמד הביניים.

הגבר האמריקאי מצטייר בעיניהן ונראה כמו בסרטים, נאה תמיר וחסון בעוד שבפועל רוב הגברים המגיעים לביקור בארצן הם שמנים וקשישים.

מקומנו הישראלים לא נפקד, ישראל מתקשרת למאות סיפורים וכתבות בעיתונים ובטלויזיה על סחר בנשים, רוב הכתבות מתמקדות בסיפורים אישיים של בנות העיר שהגיעו לארץ ונשלחו לזנות, למרות שמספר במקרים הם בודדים אך ההד התקשורתי הוא עצום.

לא פעם נתקלנו במשרד הכרויות שלנו בשאלות מביכות מאמא דואגת שבתה צריכה להתחתן עם בחור ישראלי השואלת בתמימות: לא תמכרו את הבת שלי?

מעטים מאוד יודעים באמת עלינו ולא מעט חושבים שישראל היא מדבר, שאנו גרים באוהלים ולכולנו יש גמלים.

דעות קדומות אלו משני עברי המיתרס גורמות עוול לכולם, לבחורות המשלות את עצמן שאמריקה טובה יותר והן מנסות לנצל את כולם ולנו הישראלים הנראים כמדינה במלחמה אי שם במדבר.

בהצלחה!

אודות הכותב:

הכותב הוא בעל משרד הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות וחתונה של גברים ישראלים עם בחורות רוסיות מאוקראינה משנת 1997. במהלך השנים חיתננו מאות גברים ישראליים עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ופיתחנו שיטה בלעדית להכרות מקדמית מהארץ. לתיאום פגישה התקשר 054-6201417 וכן לפרטים נוספים בנושא הכרויות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il