מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

בכל חברה מוקמת תשתית מחשוב שהיא הבסיס עבור רשת של מחשבים המחוברת אל מרכז תקשורת .  ההקמה של רשת המחשבים מתבצעתלאחר בדיקה יסודית של צרכי החברה , מספר האנשים שעובדים בה , הצפי להתרחבות בעתיד ועוד.


 


תשתיות מחשוב


התשתיות של התקשורת כוללות פריסה של כבלים וחיווט של שקעים, הקמה של חדרי מחשבים הכוללים התקנה של ציוד , מתגים ומרכזיות לפי צרכי החברה. התכנון של תשתית המחשבים חייב להיות ברמה גבוהה ומדויקת כך שהרשת תהיה בעלת תועלת גבוהה לחברה. החברה המקימה את התשתיות בודקת את היקף העובדים בארגון כולל תחזית להתרחבות, אילו מערכות עונות לצרכי הארגון, מה צריך להיות גודל חוות השרתים ועוד. חברה מקצועית ואמינה מתקינה מערכות מתקדמות המספקות מענה לצרכי הארגון. לאחר ההתקנה עורכים טסטים לבדיקת התשתית. החברה מספקת ליווי, תמיכה ומתן מענה לתקלות גם לאחר ההתקנה. לחלק מהציוד יש אחריות של מספר שנים ולחלקו יש אחריות לתמיד.


 


חדר תקשורת


החברה המקימה עבור הארגון את התשתיות, מבצעת התקנה של נתבים, חיווט של כבלים מעל ומתחת לקרקע ועוד.  חדר התקשורת בארגונים ענקיים כולל כמות גדולה ביותר של שרתים וציוד הקשור לרשת המחשבים.  השרתים הם מחשבים חזקים ביותר, המספקים את השירותים עבור מחשבי החברה המחוברים אליהם באמצעות רשת המחשבים. ישנם סוגים שונים של שרתים כמו  פקסים, דואר ועוד. בכדי למנוע נזק למערכות מותקנות בחדר התקשורת מערכות מתקדמות כולל אל פסק, , מערכות מיזוג אוויר המדווחות על בעיות שונות במערכת.  .


 


 רשת המחשבים


חברה המקימה עבור הארגון את מערכת המחשוב מספקת לו מחשבים, מדפסות, שרתי קבצים, תוכנות מתקדמות, מערכות לגיבוי המידע ואבטחתו. רשת המחשבים מאפשרת לארגון   לשמור על המידע שלו בצורה מאורגנת וזמינה, הגנה על המידע מפני  וירוסים, שיתוף של מידע בין העובדים ועוד. רשת המחשבים בחברה היא הבסיס לעבודה תקינה ושוטפת שלו. צריך לבחור חברה שתבצע עבודת תשתית איכותית, אמינה, חסכונית ומתאימה לצרכי הארגון.   לאחר ההקמה, החברה ממשיכה לייעץ לארגון, לפתור תקלות ובעיות, בעלות נמוכה.


 


באמצעות הרשת, העובדים יכולים לייעל את עבודתם על ידי שיתוף קבצים, מדפסות, להחליף רעיונות ולשתף במשימות,   לשתף יומנים ולקבוע פגישות וישיבות בקלות. שיתוף המידע הוא סלקטיבי עם אפשרות למנוע הרשאה למי שלא צריך להיחשף לאינפורמציה. לארגון יש יכולת בקרה ופיקוח על הגלישה באינטרנט


 


הקמה מקצועית, איכותית ומיומנת של תשתית מחשבים מצעידה את החברה קדימה.

אודות הכותב:

פתרונות תקשורת

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il