מאמרים - הנשים הרוסיות הדפסה מאתר מאמרים

הנשים הרוסיות

נכתב על ידי רומן רום

[ הדפסת המאמר ]

גברים יודעים כי הנשים הרוסיות הן היפות בעולם, מנומסות ואיכפתיות, אל בתחילת כל מערכת יחסים לנערה רוסיה, אתה תצטרך לזכות בליבה, אמנם הדרך ארוכה אך שווה כל מאמץ.אמנם הדרך ארוכה אך שווה כל מאמץ.

החברה הרוסית חברותית, הנשים ברוסיה ובאוקראינה מושכות גברים בגלל ערכי החיים שלהן והיופי הטבעי, רובן משוכנעות כי מציאת גבר רציני לנישואין נחוץ כדי לשפר את איכות החיים ומציאת אהבת אמת, והזדמנות חד פעמית להתחתן.

גברים החפצים במערכת יחסים בריאה עם בחורה מאוקראינה או מרוסיה צריכים לדעת שכל התחלה קשה וצריך להסתגל לאורח החיים החדש, הבחורות מוכנות לעזוב את הארץ מולדתן ולהתחיל הכרות וחיים חדשים עם גבר זר יש הרבה רצון להשתלב במקום החדש, ללמוד את מנהגי המקום, ללמוד את השפה ולהתערות בחברה.

ראשיתה של כל מערכת יחסים חדשה יכולה להיות קשה עבור שניכם, ההבדלים התרבותיים ביניכם והמנעות מתקלות בגלל קושי השפה, למידת המסורת של הנשים רוסיות והבנת הפסיכולוגיה שלהן הם חלק מהאמצעים לחסוך משברים, לימוד כללי נימוס בסיסיים יגשרו ביניכם, בתקופת ההסתגלות במדינה החדשה שלה ויחסוך בעיות במערכת היחסים מאוחר יותר.

זכור כי האישה שלך בודדה בארצך ואתה כל עולמה, גם בעלה וגם החבר שלה, לפעמים גם כי רק אתה היחיד שעליה לשים את יהבה ולהאמין בו, פנק אותה, החמא לה על יופיה, דאג לקנות לה פרחים בימי שישי, הראה לה את אהבתך כי ממנה תקבל אהבה כפל כפליים.

המנע מלשנות אותה תן לה להישאר בחורה רוסיה אנחנו כחברה מערבית קצת התקלקלנו ואישה רוסיה לצידך כמו משב רוח מרענן אשר תמחיש לך את מה ששכחו בארץ כבר מזמן, המשפחה מעל הכל, איך אישה צריכה לתפקד בבית, לעזור לבעל במידת הצורך ועדיין לא הזכרנו את יופיין האלוהי של הנשים הרוסיות.

הכרות עם נשים רוסיות ?תתכן רק באמצעות אתרי הכרויות אמינים עם ניסיון מוכח לקשר וחתונה.

בהצלחה!

אודות הכותב:

הכותב הוא בעל משרד הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות וחתונה של גברים ישראלים עם בחורות רוסיות מאוקראינה משנת 1997. במהלך השנים חיתננו מאות גברים ישראליים עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ופיתחנו שיטה בלעדית להכרות מקדמית מהארץ. לתיאום פגישה התקשר 054-6201417 וכן לפרטים נוספים בנושא הכרויות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il