מאמרים - כיצד יכולים בעלי מקצוע להגדיל את הרווחים? הדפסה מאתר מאמרים

כיצד יכולים בעלי מקצוע להגדיל את הרווחים?

נכתב על ידי BIZZZ

[ הדפסת המאמר ]


בעלי מקצוע מכל התחומים יודעים, כי ללא רשת האינטרנט יהיה להם מאוד קשה להגיע אל לקוחות חדשים. בין אם מדובר על בעלי מקצוע מקומיים אשר מוכרים בסביבה שלהם, או בין אם מדובר דווקא על בעלי מקצוע בתחומים רחבים יותר – בשלב מסוים הם חייבים לעשות צעד נוסף לכיוון התפתחות אישית ואפיקי רווח נוספים. על מנת לעשות כן זקוקים אותם בעלי מקצוע להכוונה מקצועית. למרות שהרבה בעלי מקצוע חושבים, כי הם מסוגלים לעשות את כל העבודה לבדם - המציאות מוכיחה אחרת. כשם שלא ניתן להחליף בעלי מקצוע מתחום המוסכים למשל בעבודות פרטיות, גם אם בעל הרכב מבין מאוד בתחום, כך גם לא ניתן להחליף בעלי מקצוע בתחום השיווק והפרסום. נקודה נוספת אותה צריכים לזכור בעלי מקצוע אשר מחפשים להתפתח, היא שכיום ניתן להשיג יועצים בתחומים ספציפיים, מה שמאפשר מעקב טוב יותר אחר התקציב וניצול מקסימאלי של המשאבים.


מקום מפגש חדש עם הלקוחות שלכם


אם בעבר בעלי מקצוע היו מוגבלים למומחים מהאזור שלהם בלבד, הרי שכעת בעזרת רשת האינטרנט ניתן להגיע אפילו מעבר לים וזאת בלחיצת כפתור בלבד. במילים אחרות, עוד לפני שלב רכישת הייעוץ המקצועי יכולים בעלי מקצוע לבצע סקר שוק, ולפנות רק אל הגורם המתאים להם ביותר. אופציה זו אידיאלית לא רק לעוסקים זעירים או למנהלים בחברות קטנות אלא לעסקים מכל הסוגים. בעלי מקצוע, אשר משכילים להבין זאת ויודעים לעשות שימוש טוב בכלים הנמצאים בסביבתם, מרוויחים לא רק בשורת הרווחים, אלא גם בקריירה האישית.


לעומת זאת, בעלי מקצוע אשר מתעקשים לא לשלב את האינטרנט בעסקיהם, מפסידים נדבך חשוב מאוד במאבק על לב הצרכן. כשם שהחברות יודעות למצוא את הלקוחות באינטרנט, כך גם הלקוחות יודעים כיצד לאתר את נותני השירות. הדרך הטובה ביותר להרוויח מכך היא להקל על הלקוח ולייצר בולטות במקומות בהם הוא מחפש את בעלי המקצוע שלו. בין אם מדובר על שיווק, פרסום או קידום מכירות סטנדרטי – כל אפיק נוסף מגדיל את הסיכוי לרווח. 


אודות הכותב:

המאמר פורסם באמצעות אינדקס עסקים ביזזז - המעניק פרסום חינם לעסקים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il