מאמרים - סדנאות גיבוש - מאסטר שף הדפסה מאתר מאמרים

סדנאות גיבוש - מאסטר שף

נכתב על ידי יובל בן בסט

[ הדפסת המאמר ]

אפשר לראות כיצד סדנאות בישול כבשו את ליבותיהם של הישראלים. מי לא רוצה להיות מוכתר כמסטר שף שירים את ידו !!             ערב גיבוש במשמעותו נועד לקרב בין העובדים על ידי חיזוק התקשורת הפנימית תוך הקטנת תחושת הלחץ והשחיקה מהעבודה. סדנאות גיבוש נותנות מענה לפיתוח הצוות תוך התמקדות במקומות שבהם הצוות מתקשה לתפקד.


ריכזתי עבורכם את מירב הסדנאות שניתן לקבל בארץ על פי דירוג של רמת סיכון "וסגנון האוכל" לפניכם הרשימה :


סדנאות גיבוש בסגנון חלביי - קיש וטארט


כאן נמצא את הסדנאות שבהם הסיכוי להפתיע הוא נמוך ורמות האדרנלין קטנות יותר. הסדנה מעוברת  כאשר העובדים יושבים. כאן ניתן למצוא סדנאות כמו גרפולוגיה, כירולוגיה, נמרולוגיה. מספרי סיפורים. ועד סדנת מדיטציה ויוגה צחוק.


סדנאות גיבוש בסגנון הבריא - קינואה וקורנפלקס  


כאן ניתן למצוא את סדנאת הבריאות למיניהם, סדנה שתעסוק בתזונה נכוונה, סדנה המתמקדת בהפגת לחץ והשחיקה, סדנאות למודעות עצמית, אסרטיביות, אינטליגנציה רגשית, ניהול זמן, קריאת מחשבות, סדנת "חומר" ועוד..


סדנאות גיבוש בסגנון איטלקי - פנקוטה וספגתי


מתאים מאוד לערב גיבוש כאשר גם בני הזוג יכולים להצטרף לאירוע. כאן ניתן לקבל מסדנה בתקשורת בין אישית, שפת גוף בין גברים לנשים, סדנת משחקי חברה, סדנת שירה בציבור, סדנת לזוגיות, סדנת שוקולד, סדנת אוכל, מטרת המשנה של הערב שגם בנות או בני הזוג יקירו ובכך תקודם האינטימיות בין בני הזוג ובין שאר חברי הקבוצה (ברמת התקשורת !!!).


סדנאות גיבוש בסגנון בשרי - אנטריקוט ארגנטינאי


אלה סדנאות שהם תחרותיות ומפעילות בנויות ברובן על שיתוף פעולה בין צוותי העובדים. ניתן למצוא : סדנת משחק ואימפרוזציה, סדנת פינטבול (לחובבי המילואים), סדנת בישול קבוצתי, סדנאות לשיפור עבודת צוות שבהם מחלקים את העובדים לקבוצות ועבודה ומטילים עליהם משימות, סדנת יצירתיות וחדשנות ( משחקי יציאה מהקופסה), קריוקי, סדנת יוגה צחוק (תרגלי נשימה ומשחקים שמטרתם לגרום לצחוק בלי חשבון)


ערב גיבוש בסגנון צלילה ימית - סושי ופירות ים


הרמה הגבוהה ביותר של סדנאות שמקפיצה את האדרנלין לרמות מטורפות. טיולי ג'יפים, סנפליניג (טיפוס על הרים), סדנת צלילה בים, סדנה רכיבה על סוסים, סדנת צניחה חופשית.


תזכורת - כיצד לבחור את הסדנה הנכונה


שימו לב להבדלים שבין סדנאות עבור ערב גיבוש לבין סדנאות לפיתוח צוות.


סדנאות ערב גיבוש - תפקידו לגרום לעובדים לחייך, להנות, להפיג את המתח משיגרת העבודה ולחזק את הקשר האישי.           סדנאות לפיתוח צוות - סדנאות המקדמות תהליך. יתכנו מספר מפגשים שבהם הצוות יעבור תהליך שבסיומו יהיה שינוי ביחסים ובתפוקה.


והכי הכי חשוב ב-ה-צ-ל-ח-ה


 

אודות הכותב:

יובל בן בסט - מנחה קבוצות וגרפולוג. עורך סדנאות בתחום גרפולוגיה, אינטליגנציה רגשית, אסרטיביות, גרפולוגיה, צחוק והומור, לחץ ושחיקה, ניהול זמן, עבודת צוות, שפת גוף בין גברים לנשים. כתובת האתר  http://www.graphologia.net טלפון 050-5711160

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il