מאמרים - אתרי הכרויות - בין גיי דייט לשדכנט הדפסה מאתר מאמרים

אתרי הכרויות - בין גיי דייט לשדכנט

נכתב על ידי Shav Tal

[ הדפסת המאמר ]

אתרי הכרויות הפכו היום לאתרים החמים ביותר ברשת. אם בעבר הייתה סטיגמה שלילית ביותר ביחס לשימוש באתרים כאלו למציאת בני זוג, הרי שהיום תהפכה הקערה על פיה וזו הפכה להיות הדרך הפופולארית ביותר למציאת קשר זוגי. לא מדובר בתופעה חולפת אם כי בהתפתחות הגיונית וטבעית של העולם בו אנו חיים. אם בעבר אתרי הכרויות היו מפלט אחרון עבור אלו שלא העיזו לנסות את מזלם בדרכים הקונבנציונאליות הרי שהיום כבר ברור שלאור הקדמה הטכנולוגית, הנוחות והקלות שמציעים לנו אתרי ההכרויות הופכת אותם לאטקרטיביים ביותר.


בין האתרים הבולטים שנמצאים הוקמו מספר אתרי נישה הבאים לתת מענה לאוכלוסיות המבקשות למצוא בני זוג מתוך הקהילה שלהם בלבד. כך לדוגמה, מן הקצה האחד, המיינסטרים, נמצא האתר גיי דייט אשר הינו אתר בינלאומי ופופולארי ביותר בקרב אוכלוסיה יהודית חילונית בישראל ובעולם כולו. האתר פועל כבר למעלה כעשור בהצלחה רבה מאוד וכיום נחשב כמוביל וכעוגן מבין אתרי ההכרויות שבישראל.


מן הצד השני, נמצאים אתרים נישתיים ודווקא בחברה מרובת הרבדים שלנו ניתן למצוא אתרים כאלו. האתר שדכנט מתהדר בפופולאריות רבה בקרב הציבור החרדי והמסורתי בישראל. על פי נתונים לא רשמיים, האתר הוקם ע"י גוף פרטי בשנת 2009 ובתוך זמן קצר זוכה האתר להצלחה רבה בקרב הקהל החרדי. מסתבר אם כן שגם קהל זה מבקש להעזר בטכנולוגיה הזמינה ולמצוא שידוך בעזרת רשת האינטרנט.


אם כן, ברור לנו כי אתרי הכרויות הפכו זה מכבר לאפשרות נפלאה להזוג ולהקים משפחה. במאמר זה סקרתי שני אתרים מקצוות שונים של הרשת האינטרנטית והחברתית וכל אחד ואחת יוכל לבחור מהו האתר המתאים עבורו לפי השקפת עולמו.

אודות הכותב:

כל אחד ואחת חולם על משפחה וזוגיות נפלאה. אם טרם מצאתם אהבה, בדקו עכשיו את סקירת אתרי הכרויות שבקישור וחשבו האם כדאי לכם לפתוח פרופיל והתחיל במסע בחיפוש אחר החצי השני שלכם. רבים מאוד חוששים בהתחלה, ואכן חששות הנם לגיטימיים, אך לאחר שמתגברים על הפחדים הראשוניים, מגלים שהמסע הזה יכול להיות מקסים ומלא אושר ושמחה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il