מאמרים - בואו ליצור הכנסה פסיבית עם אתר מאמרים משלכם הדפסה מאתר מאמרים

בואו ליצור הכנסה פסיבית עם אתר מאמרים משלכם

נכתב על ידי שרון אקסטר

[ הדפסת המאמר ]

קיימות לא מעט דרכים ליצירת הכנסה פאסיבית לטווח ארוך, למשל דיבידנדים ממניות, השקעות נושאת ריבית, נדל"ן וכדומה, אך לא יהיה נכון לאמור שזו בדיוק הכנסה פסיבית. נדל"ן צריך להיות מנוהל, מניות דורשות מעקב, קניה ומכירה, עסקים צריכים לעבוד כדי לגדול, אתרי אינטרנט שלא מתעדכנים מאבדים את התנועה לעומת אתרים שמתעדכנים באופן שוטף.


יחד עם זאת, ידוע כי שנוי במחלוקת מפתח להצלחה "ליצור הכנסה בכמה שעות עבודה בשבוע" הוא אפשרי, ואחת הדרכים להגיע לכך היא להקים אתר מאמרים משלך. הקמת אתר כזה אינה דורשת עבודה מתמשכת וידע רב בתחום, אך האתר יכול להביא הכנסה מכובדת ואפילו מכובדת מאוד. ההכנסה נובעת מפרסומות כמו גוגל אדסנס ותוכניות שותפים למיניהן.


לעומת ניהול בלוג  אשר כרוך בכתיבת הרבה תכנים ועדכונים שוטפים, אתר מאמרים לאחר תקופה מסויימת בהתחלה אינו דורש התערבות משמעותית מצד בעל האתר עצמו אלא מתמלא ומעודכן בעיקר ע"י כותבי מאמרים מהצד שרק ישמחו לקבל עוד זירה להתבטא. אין צורך בניהול פורומים וקהילות, מרדף אחר מפרסמים או מתן שירות ללקוחות. אתרי מאמרים פשוט מספקים מידע וזירת ביטוי חינם לגולשים, מקבלים מקומות יפים במנועי החיפוש ומייצרים לך הכנסה פסיבית מהגולשים שלוחצים על מודעות.


הקמת האתר היא תהליך פשוט, מהיר ואינו דורש השקעה כספית משמעותית, לעתים אף לא עולה כסף בכלל. ניתן למצוא לא מעט תוכנות שעולות כמה עשרות דולרים וגם תוכנות חינמיות לחלוטין המיועדות להקמת אתרי מאמרים, דומיין ב-$10 לשנה ושירותי איחסון בחו"ל במחיר של $2-4 לחודש ואף חינמיים גם הם. מומלץ לרכוש דומיין ייחודי לאתר אך בהתחלה ניתן להסתפק בתת דומיין של אתר האיחסון שברוב המקרים מסופק בחינם. התקנת תוכנות בשרתי איחסון ושימוש בממשקי ניהול לא מסובכים בהרבה משימוש בתוכנת חלונות או אופיס. כמובן, מי שירצה לנהל אתר בעברית יצטרך לדאוג לתרגום לפחות של ממשק המיועד לשימוש ע"י גולשים וכותבים, אך גם זה ניתן לעשות לבד או בעזרת מתרגם פרילנסר במחיר זול.


אחרי הקמת האתר, אתה יכול לעבוד בו כמה שעות בחודש. כמובן, בהתחלה צריך לדאוג לכמה מאמרים ראשונים, לספר על האתר לחברים, בפורומים, פייסבוק וכדומה כדי לקבל קצת תנועה וכמה קישורים טבעיים. אבל בהמשך עם כמות קטנה של עבודה האתר יביא לך כסף, יום אחרי יום, חודש אחרי חודש. זה לא לגמרי הכנסה פסיבית, אבל מאוד קרוב לכך!


להלן מידע רלוונטי לאלה מכן שיתעניינו באפשרות להקים אתר מאמרים משלכם:
    • תוכנות לאתרים - חינמיות ובתשלום - ניתן למצוא באתר www.hotscripts.com , או בגוגל אם לערוך חיפוש בביטוי "articles directory script" או "free articles directory script". רוב התוכנות כתובות בשפת תכנות PHP ומשתמשות במסד נתונים מסוג MySQL.

    • שרתי איחסון אתרים זולים בחו"ל: www.hostindex.com , לתוכנה עם נתונים הנ"ל נדרש שרת Linux.

    • אינדקס שרתי אחסון חינמיים (צריך לבדוק שיש אפשרות למסד נתונים MySQL אחד לפחות): www.free-webhosts.com

    • קניית דומיין בינלאומי בכ-10$ לשנה: www.domainsite.com

    • ניתן להתייעץ עם אנשי איחסון ובעלי אתרים בפורומים ישראליים כמו www.hosts.co.il , www.webmaster.org.il

אודות הכותב:

בואו ליצור הכנסה פסיבית דרך האינטרנט - כסף-קל.נט

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il