מאמרים - הכפתור החם ביותר באינטרנט - נמצא בכל אתר ויכול להביא לכם אלפי מבקרים ביום הדפסה מאתר מאמרים

הכפתור החם ביותר באינטרנט - נמצא בכל אתר ויכול להביא לכם אלפי מבקרים ביום

נכתב על ידי Nisim Ohana

[ הדפסת המאמר ]

הכנסת כפתור ה"לייק" של הפייסבוק לאתר שלכם יכול להביא לכם כמות גדולה מאוד של מבקרים.

לכל אחד היום בפייסבוק יש בממוצע כמה מאות חברים. כאשר מישהו לוחץ על הכפתור "לייק" באתר שלכם זה מתפרסם בפרופיל שלו וכל החברים שלו יכולים לראות את זה. אומנם עבור לחיצה אחת כזו רק מעטים מספיקים לראות ואולי להתעניין בביקור באתר שלכם, לכן מומלץ להוסיף כפתור לייק בכל מאמר שלכם (אם האתר שלכם מפרסם במאמרים או שאתם מנהלים בלוג) או פשוט לשים את כפתור הלייק בראש האתר שלכם באחד התפריטים הצדדיים שיתבלט וימשכו יותר לחיצות.

נכון שלחיצה אחת על הכפתור לא תביא יותר מכמה מבקרים בודדים בלבד מפרופיל שיש בו כמה מאות אנשים. אבל תארו לכם מצב ש500 אנשים עושים לכם לייק או שכמה עשרות אנשים עושים לכם לייק כל יום על מאמר חדש שהעלתם... רק מהלחיצות האלה אתם תוכלו להרוויח כמה עשרות מבקרים ביום לאתר/בלוג שלכם בשיטת פרסום חינמית לחלוטין ובלי כל מאמץ שלכם!

אז איך להוסיף את הכפתור הזה?
כנסו לאתר הזה של פייסבוק ומלאו את הפרטים.

לאחר מכן יפתח חלון עם 2 קודים, תעתיקו את הקוד העליון למקום באתר שלכם שאתם רוצים להציב בו את כפתור ה"לייק" ותראו איך זה משפיע על כמות המבקרים שלכם.

אם האתר שלכם בנוי על וורדפרדס, כנסו לפאנל העבודה שלכם על וורדפרס, בתפריט בחרו את העמוד/תפריט ששם תרצו להציב את הקוד, פתחו widget של טקסט HTML והעתיקו לשם את כפתור הלייק.


בנוסף תוכלו להשתמש בתוספים רבים המוצעים דרך מערכת הוורדפרס המציע שימוש אוטומטי בכפתורי הלייק של פיסבוק לכל תוכן כתוב, תמונה או ווידיאו שתעלו לאתר. שימוש בכלי זה יכול בהחלט לעזור לכם לקבל פרסום רחב יותר בפייסבוק.

אודות הכותב:

קבל חשיפה עוצמתית לכל פרסום, סטטוס, מוצר או וידאו שלך בחינם!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il