מאמרים - בחורות רוסיות הדפסה מאתר מאמרים

בחורות רוסיות

נכתב על ידי רומן רום

[ הדפסת המאמר ]

הם מקסימות, נשיות ומשכילות מאוד, ערכי המשפחה המסורתית של הנשים הרוסיות ידועים בעולם כולו בשל היותה מוצקה כמו סלע. שום דבר לא יוכל לבוא לפני המשפחה, לא עושר, תהילה או כל דבר חומרי אחר.

בעוד נשים רבות בכל רחבי העולם בוחרות לא להביא ילדים או אפילו להתחתן כדי לנהל קריירה, נשים רוסיות משמרות את אחדות המשפחה בקנאות, גרות עם הבעל והילדים בסמיכות לאחים ולהורים, לדודים ולסבים והסבתות כי ככה חונכו וכל אופציה אחרת לא עבורן.

הנשים הרוסיות הן בעלות השכלה גבוהה, רבות מהן מחזיקות בקריירות בתחומי הרפואה, החשבונאות והמדע אך יהיו מוכנות לוותר על הכל למען המשפחה, למצוא אהבה לנצח, להתחתן עם גבר החלומות שלה, להביא ילדים לעולם ולטפל בגבר שלה  אשר מבחינתה הוא ראש המשפחה.

הנשים רוסיות יפהפיות טבעיות, רבות מהן נראות צעירות יותר מגילן האמיתי, כאן גם  הגנטיקה משחקת תפקיד חשוב וגם בגלל העובדה שלא גדלו על תרבות המזון המהיר ואכלו תמיד מזון בריא בניגוד לרבים  במדינות המערב.

האשה הרוסיה משתדלת לעבוד קשה כדי להישאר אטרקטיבית עבור בעלה, אם על ידי הליכה לחדר כושר, לאכול נכון, ושמירה על כל הדרישות האחרות, תחזוקה נשית והיגיינה.

המשפחה הרוסית מאוחדת מטבעה ואפשר לראות זאת בעיקר בחגים, ימי הולדת וחגיגות אחרות כאשר הנשים הולכות עד הסוף כדי להרעיף תשומת לב על יקיריהן וחבריהם, ארוחות הבית שהכינו בקפידה באמצעות מתכונים שעברו במשפחה שלהן מדור לדור.

בעוד שנשים במדינות מערביות נוטות לוותר על הנושא של ילדים ואפילו נישואים כדי להתמקד בעצמן ולמען מזבח הקריירה, אתה יכול להחשיב את עצמך בר מזל במיוחד אם הצלחת למצוא אהבה ולהתחתן עם בחורה רוסיה.

בהצלחה!

אודות הכותב:

הכותב הוא בעל משרד הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות וחתונה של גברים ישראלים עם בחורות רוסיות מאוקראינה משנת 1997. במהלך השנים חיתננו מאות גברים ישראליים עם בחורות יפיפיות מאוקראינה ופיתחנו שיטה בלעדית להכרות מקדמית מהארץ. לתיאום פגישה התקשר 054-6201417 וכן לפרטים נוספים בנושא הכרויות.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il