מאמרים - קורס סקיפרים הדפסה מאתר מאמרים

קורס סקיפרים

נכתב על ידי סטניסלב kaza

[ הדפסת המאמר ]

1.לפני שבכלל מבררים מה,מי וכמה ,חובה לבדוק שמועדון היאכטות אליו פניתם לגבי לימדים מוכר באופן רשמי על ידי מנהל הספנות כבית ספר רשמי לשייט.


2.דבר נוסף שחייב לבדוק לפני שמתחילים לעשות רשיון סקיפר,זה לבדוק מי הם המדריכים,תבדקו האם הם בוגרי קורס חובלים או בוגרי צופי ים וכמה נסיון יש להם בתחום,מדריך טוב הוא אחד הגורמים החשובים להצלחה בקורס.


3.שיקול נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא על איזה יאכטות שטים בקורס,מכיוון שאתה לא יודע על איזה יאכטה תפליג אחרי שכבר תסיים את הקורס,חשוב להתנסות במגוון גדול ככל האפשר של יאכטות (מפרשיות,יאכטות לשייט תחרותי,יאכטות מפוארות).


4.קורס סקיפרים אמור להיות גמיש מבחינת זמנים,רוב האנשים שניגשים לקורס הם אנשי קריירה,שעסוקים בעבודתם,בעלי משפחות וילדים,לכן חשוב לבדוק שהבית לשייט מאפשר לך גמישות בשעות לימוד בהתאם לזמנים שלך,ובמקרה שהפסדת שיעור או שניים עקב כל סיבה שהיא,יהיה מי שישלים לך את החומר.


5.כדאי לבדוק את הוותק של הבית ספר,אולי למצוא כמה בוגרי קורס סקיפרים ולברר מה דעתם על הבית ספר.


6.חשוב לבדוק את חומר הלימוד,קיימים בתי ספר שמלמדים אך ורק על פי סיליבוס מינהל הספנות,שזה כמובן לא מספיק להפוך אותך למשיט מקצועי,חומר הלימוד צריך היות מעודכן לשייט יאכטות של שנות ה 2000,כדאי לבדוק מהם אחוזי המעבר של בית הספר,זה בהחלט יתן לכם אינדקציה לגבי טיבו של בית הספר.


7.טוב,קבלת רשיון משיט ומה עכשיו?,כדי לבדוק שאחרי שמסיימים קורס סקיפרים תהיה לך האפשרות להצטרף למועדון השייט בו למדת,אפשרות זאת פותחת בפניך להכנס לעולם השייטים,להשתתף בתחרויות,הפלגות,אירועים ולהכיר הרבה אנשים שלהם אותה אהבה כמו שלכם,ים.

אודות הכותב:

sea-gal

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il