מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]טוב , אנחנו גדלות וגם עור הפנים שלנו גדל יחד איתנו. כמובן שעדיף ובדאי שלא יראו את הגיל שלנו במראה עור הפנים. טוב, מה עושים?


ראשית תזונה וספורט.


אני מניחה שאתן יודעות מה לאכול ומה לא. לא אכנס לפרטי התזונה ולסוג פעילות הספורט. שניהם חשובים ואת ההמלצות תקבלו מתזונאית וממאמני כושר.


ובכן:


1.    אתן ודאי יודעות אך אומר זאת שוב ובהדגשה. מחקרים מעלים, שכ-80% מהאפקט של הזדקנות העור נובע מנזקי שמש! אי לכך, לא לדלג על מקדם הגנה. קיץ וחורף. השתמשו בקרם בעל מקדם הגנה שבין 15 ל-30 (תלוי בדרגת החשיפה לשמש. אין צורך במקדם הגנה גבוה מ-30.


2.    מתח – כן כן ...מתח.  לחץ ודאגות משפיעים על מראה העור. העור משקף, ככלל, את מצבנו הפיזי והנפשי.


3.    ניקוי - יש לנקות את העור היטב, בערב, מהאיפור, ומשרידי זיהום האוויר והעישון שנחשפת אליהם. 


4.    מריחת תכשיר עם ריכוז גבוה מספיק של נוגדי חימצון - עוזרת לעור להתמודד עם רדיקלים חופשיים. כדאי להתחיל שיגרת האנטי-אייג` עוד לפני הופעת סימני הגיל! 


5.    תכשירים עם אפקט חידוש העור. קרמים לקילוף והתחדשות עור הפנים יכילו חומצות אלפא וביתא הידרוקסיות, ונגזרות של ויטמין A. אלה מיועדים לשימוש בשעות הערב והלילה בלבד


6.    ככלל, רוב מוצרי ה"אנטי אייג`ינג" הנמכרים על מדפי החנויות אינם מכילים ריכוזים גבוהים של חומרים פעילים. לכן, יעילותם מוטלת בספק. ניתן להשיג חומרים מרוכזים יותר אצל קוסמטיקאיות.


7.    הפסיקו לעשן! העישון רע לבריאות ופוגם בעור הפנים. הוא פוגם בכלי הדם (שאמורים להוביל אספקת מזון וויטמינים לתאי העור ולנקז פסולת), הוא גורם לגוון דהוי ואפרורי של העור, גורם לקמטי-עישן אופייניים ופוגם בריקמת העור, בין השאר גם ע"י הרדיקלים החופשיים שהוא מייצר.


8.    אל תתפתו לקנות תכשירי קוסמטיקה שמבטיחים הבטחות שאינן ברות מימוש. אין קרמים המחליקים קמטים ברגע. וקולגן איננו יכול לחדור לעור. כנ"ל לגבי אלסטין וחומצה היילורונית.  מולקולות אלה הנן הרבה יותר מדי גדולות מכדי לחדור דרך השכבה הקרנית. לא חשוב מה תאמרנה הפרסומות


אשמח לענות על שאלות ולתת ייעוץ.


וגם למי שרוצה.


 


טיפול מרתון לפנים 


בטיפול המרתון  תקבלי את המרכיבים הבסיסים של הטיפול הקלאסי המלא בתהליך מקוצר


.


ומה בטיפול


אבחון עור, ניקוי ראשוני, פילינג, ניקוי עמוק ("הוצאת "שחורים")  ומסיכה מזינה


 


משך הטיפול 45 דק' ב-150 ש"ח


גם לחסוך זמן וכסף וגם טיפול פנים אפקטיבי


 


דפנה אורן


קוסמטיקאית – מומחית לבעיות עור


daflior@gmail.com


 אודות הכותב:


  1. דפנה אורן

  2. SMART COSMETICS

  3.  מומחית לדרמו קוסמטיקה

  4. 052-3897919

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il