מאמרים - נשים רוסיות הדפסה מאתר מאמרים

נשים רוסיות

נכתב על ידי רומן רום

[ הדפסת המאמר ]

בכל רחבי העולם האישה הרוסיה ידועה ביופייה הבולט, כך חנן אותה הטבע, צעירה רזה וחטובה יותר מהאישה המערבית, תמיד תשדר אלגנטיות, מושכת את תשומת הלב ביופייה המהמם לבושה מיני ובגדים צמודים הכי אופנתיים להבליט את גיזרתה ואל תיתן לזה להטעות אותך, חצאית מיני קצרה מדי לא אומרת כלום כי אצלם זה נורמאלי לחלוטין לעומת זאת לא תראה אותה לבושה מרושל או בגדים לא הולמים.

הבגדים וההופעה החיצונית של האישה הרוסיה היא חלק מהמיניות שלה וטבעי בהחלט לראות נשים רבות עם עקבים גבוהים ואופנתיים בכל שעות היום אם ברחוב בדרך לעבודה וכמובן בערב בדרך לבילוי.

בגלל מצבן הכלכלי הן נוהגות להכין מזון בבית ולא הפכו לקורבנות של המזון מהיר, משתמשות בתחבורה הציבורית, נוהגות ללכת הרבה, אוטו פרטי בגדר פנטזיה ובזבוז כסף יקר.

למרות שכרם נמוך יחסית למערב הנשים הרוסיות מוציאות הרבה כסף יקר על הופעה חיצונית, איפור ובגדים, שומרות על דיאטה ולשמור על אורח חיים בריאים, להיות בכושר ולעסוק בספורט.

האישה הרוסיה מודעת לחשיבות הטיפוח והיופי שלה ותראה כמה שיותר מושכת כדי לכבוש את ליבם של הגברים ולזכות במבטי ההתפעלות של הנשים, הן מאמינות כי המעקב אחר המגמות האחרונות של האופנה בטלוויזיה ובעיתונים של חיוני והכרחי מבחינתן להיות מעודכנות בצו האופנה העכשווי בעולם.

למשפחות הרוסיות אין כסף עודף לכן מלמדים את הבנות מילדות כיצד לתפור או לסרוג והכישורים האלה עוזרים להן להכין בגדים בבית, להתלבש עם הוצאות מינימאליות ולהראות הכי יפות וסקסיות עם בגדים הכי מודרניים.

בחברה שלנו כאן בארץ הבחורות הרוסיות אימצו קמעה את סגנון הלבוש שלהן והחלו להסתובב כמו ישראליות אך מי שיבקר באוקראינה או ברוסיה יוכל לראות את הבחורות היפות בעולם ולהבין שהגיע לגן עדן.

בהצלחה!

אודות הכותב:

הכותב הוא בעל חברת הכרויות כלות מאוקראינה המתמחה בהכרות עם בחורות מרוסיה ואוקראינה משלב ההכרות עד להגעת האישה לארץ. לזכותינו נזקפות מאות חתונות של גברים ישראלים עם בחורות מאוקראינה ורוסיה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il