מאמרים - יצירת מסמך חדש - קורס אילוסטרייטור בגרייס דיזיין הדפסה מאתר מאמרים

יצירת מסמך חדש - קורס אילוסטרייטור בגרייס דיזיין

נכתב על ידי רן גרייס

[ הדפסת המאמר ]

יצירת מסמך חדש באילוסטרייטור
כשפותחים את תוכנת אילוסטרייטור, נפתח גם מסך הפתיחה - Wellcome Screen. בחלקו הימני יש מגוון אפשרויות של יצירת מסמך חדש. דרך נוספת ליצור מסמך חדש היא דרך תפריט File > New.


החידוש הכי משמעותי שסידרו לנו בגירסת Cs4 ו- Cs5 הוא האפשרות ליצור מספר משטחי עבודה באותו קובץ! מה שחוסך הרבה קבצים והרבה כאב ראש.
שימו לב שבתחתית חלון יצירת מסמך חדש יש כפתור Advanced לאפשרויות נוספות - שם ניתן למצוא את פורמט הצבע - RGB למסך או CMYK לדפוס. וגם בבחירה ברזולוציה של אפקטים - 72ppi - למסך, 300ppi - לדפוס. אמנם התוכנה היא וקטורית אך אפקטים כמו צל - Drop Shadow או Feather, יעברו תהליך של Rasterize כלומר ביצוא לפורמט אחר כמו JPG, PDF למשל, האפקטים ישתמשו בפיקסלים. לכן יש צורך להגדיר להם רזולוציה מתאימה.


באתר של גרייס דיזיין תמצאו סרטון הדרכה המסביר על כל האפשרויות של יצירת מסמך חדש באילוסטרייטור


בקישור הבא תמצאו סקירה של מה חדש בגירסה Cs5 של Adobe לא רק באילוסטרייטור אלא גם בפוטושופ, אינדיזיין, פלאש.לפרוט אודות קורס אילוסטרייטור


בהצלחה,


צוות גרייס דיזיין


אודות הכותב:

גרייס דיזיין - קורס גרפיקה,  עיצוב אתרים, עיצוב גרפי, הדרכה אישית ולקבוצות 052-4484044 באתר של גרייס דיזיין תוכלו למצוא מאמר זה ומאמרים נוספים בתוספת תמונות הסבר וסרטוני הדרכה // המדיה - אינדקס אתרים בתחום המדיה בלבד - הוסף אתר חינם

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il