מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]


כולנו שומעות על פילינגים ונראה לי חשוב שנעשה קצת סדר. ראשית אחלק את הסוגים לאלו שקונים בחנות ולפילינגים המקצועיים.
פילינג שקונים בחנות – בדר"כ אלו גרגרים אשר משפשפים על העור. הפילינג הזה מיועד אך ורק לשכבה החיצונית של העור.


פילינג מקצועי – אותו תמצאו אצל הקוסמטיקאית, הינו פילינג שמרקמו בדר"כ  קרמי מורכב מחומצות וחודר עמוק יותר לעור, בתהליך הנקרא "קילוף".


אסביר על ההבדל בין פעילות פילינג גרגרים לפעילות פילינג מקצועי.


פילינג גרגרים – כפי שאמרתי עובד רק על השכבה החיצונית של העור וע"י שפשוף הגרגרים על פני העור מסיר את התאים המתים שהצטברו על שכבה זו. מדוע חשוב להסיר את התאים המתים? התאים המתים כשאינם מוסרים מהעור יכולים "להשאר ו"להדבק" לעור ולאגור עליו שכבות של תאים מתים שכבות אלו עושות מרקם עור מחוספס חסר ברק, קשה ולעיתים יבש.


החסרונות של פילינג זה הוא שלעיתים הגרגרים לא מספיק עגולים ושורטים את העור, גרגרים אלו מסירים גם שכבה חשובה של גורמי לחות טבעיים הנמצאים על המעטה החיצוני של העור והסרה של שכבה זו יכולה לייבש את העור.


פילינג מקצועי – בדר"כ זהו פילינג שמרקמו קרמי כך שאינו שורט את העור ואינו מסיר את גורמי הלחות הטבעיים המצויים על העור. פילינג זה מורכב מסוגים שונים של חומצות שמקורן בצמחים.


הפילינג המקצועי עושה עבודת "קילוף" ומהו אותו קילוף? ועכשיו הסבר קצרצר.  


בין התאי העור ישנו חומר "דבקי" המדביק את תאי העור. אותו דבק בין תאי המדביק את התאים בעצם מונע מהתאים לחדש את עצמם באופן מאוזן בריא. בנוסף, אותו דבק יוצר בתוך העור כעין מקשה אחת לא חדירה וקשה ובכך, לא מאפשר חדירת חומרים פנימה לתוך העור.


הפיליניג המקצועי ממיס את הדבק הזה בין התאים, ובכך, ממיס את התאים המתים, מאפשר לתאים עבודת התחדשות בריאה ומאוזנת ו.... יוצר מעין רווח בין התאים ומאפשר לחומרים שאנו מורחים על הפנים לחדור עמוק יותר לעור ולבצע את עבודתם.


והתוצאה  - העור חלק יותר, טשטוש סימנים של  נזקי השמש, תיקון הבדלי גוון בעור, שיפור טקסטורה, פותח נקבוביות ותורם למראה של עור חלק ובריא (כיוון שיותר תאי עור בריאים נמצאים כעת על פני השטח) . למרבה הצער, ההשפעה על העור איננה נשארת באופן קבוע:  כשמפסיקים להשתמש העור יחזור למצב בו הוא היה לפני תחילת השימוש.


אם נשתמש בטווח ארוך – זהו אמצעי רב ערך במלחמה בנזקי השמש והגיל בעור.


 


אני מזמינה אותך להתייעץ ולשאול שאלות אם יש לך כאלה.


דפנה אורן


קוסמטיקאית מומחית


daflior@gmail.com


אודות הכותב:


  1. דפנה אורן

  2. SMART COSMETICS

  3.  מומחית לדרמו קוסמטיקה

  4. 052-3897919

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il